Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość summo

Czy mężczyzna potrafi być WIERNY?

Polecane posty

Gość Gosc
9 godzin temu, Gość ... napisał:

Oczywiście, że są. Jest ich wielu, ale najczęściej kobiety nie są nimi zainteresowane.

Tak są wierni bo nie maja okazji do zdrady, wiedza ze kobiety ich nie chcą a nie są gwalcicielami wiec nawet nie próbują cos ugrac na boku jeśli juz maja partnerke. Proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

A kobiety potrafią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
55 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak są wierni bo nie maja okazji do zdrady, wiedza ze kobiety ich nie chcą a nie są gwalcicielami wiec nawet nie próbują cos ugrac na boku jeśli juz maja partnerke. Proste. 

To nie jest kwestia okazji. Niektórzy nie zdradzą, nawet jakby mieli milion okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Jeżeli facet nigdy nawet nie całował ani nie pieścił piersi innej kobiety oprócz swojej żony, zdradzi przy najbliższej okazji. Będzie chciał spróbować jak to jest z inną. Przecież to normalne. 90 % takich facetów marzy o tym aby spróbować z inną dla porównania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość Adam napisał:

Jeżeli facet nigdy nawet nie całował ani nie pieścił piersi innej kobiety oprócz swojej żony, zdradzi przy najbliższej okazji. Będzie chciał spróbować jak to jest z inną. Przecież to normalne. 90 % takich facetów marzy o tym aby spróbować z inną dla porównania. 

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
52 minuty temu, Gość Adam napisał:

Jeżeli facet nigdy nawet nie całował ani nie pieścił piersi innej kobiety oprócz swojej żony, zdradzi przy najbliższej okazji. Będzie chciał spróbować jak to jest z inną. Przecież to normalne. 90 % takich facetów marzy o tym aby spróbować z inną dla porównania. 

Bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwek91
59 minut temu, Gość ... napisał:

Bzdury.

To ty piszesz bzdury. Jestem jednym z tych facetów, którzy skusili. Co prawda całowałem się z innymi dziewczynami i obmacywałem je po piersiach, ale nie dotykałem cipki innej kobiety. Gdy nadarzyła się okazja, zrobiłem to. Zrobiłem to z ciekawości. Od razu wyjaśniam, że nie odbyłem stosunku z dziewczyną, która dała mi pomacać swoją cipkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Ten mężczyzna raczej nie jest godzien zaufania jeśli flirtuje z innymi bez wiedzy kobiety.  

Ogółem tak, mężczyźni potrafią być wierni  🙂 Pochwalę się że sam jestem tego przykładem bo poznałem swoją żonę młodo, jest pierwszą kobietą z którą uprawiałem seks, jesteśmy razem 16 lat i nigdy nie zdradziłem pomimo kilku okazji.  Tak działa miłość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin
1 godzinę temu, Gość Sylwek91 napisał:

To ty piszesz bzdury. Jestem jednym z tych facetów, którzy skusili. Co prawda całowałem się z innymi dziewczynami i obmacywałem je po piersiach, ale nie dotykałem cipki innej kobiety. Gdy nadarzyła się okazja, zrobiłem to. Zrobiłem to z ciekawości. Od razu wyjaśniam, że nie odbyłem stosunku z dziewczyną, która dała mi pomacać swoją cipkę. 

To pisz o sobie, a nie o innych mężczyznach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Sylwek91 napisał:

To ty piszesz bzdury. Jestem jednym z tych facetów, którzy skusili. Co prawda całowałem się z innymi dziewczynami i obmacywałem je po piersiach, ale nie dotykałem cipki innej kobiety. Gdy nadarzyła się okazja, zrobiłem to. Zrobiłem to z ciekawości. Od razu wyjaśniam, że nie odbyłem stosunku z dziewczyną, która dała mi pomacać swoją cipkę. 

To znaczy, że jesteś ch00jem, a nie facetem i nigdy nie kochałeś swojej partnerki.

Kochający mężczyzna nigdy nie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AD1989
3 godziny temu, Gość ... napisał:

To znaczy, że jesteś ch00jem, a nie facetem i nigdy nie kochałeś swojej partnerki.

Kochający mężczyzna nigdy nie zdradzi.

Nie odbył stosunku więc nie zdradził. Dotykanie cipki to nie zdrada. To oczywiście mój pogląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni zdradzą inni nie. Wszystko zależy od człowieka. 

Głębsze uczucie to nie tylko seks. Seks to raczej miły dodatek jeśli ludzi połączyła miłość. Tak myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×