Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ashiii

urodziny i brak zaufania

Polecane posty

razem z moim facetem bylismy na 18-stce u kumpla. Gdy juz mielismy isc spac okazalo sie ze moj chlopak usnal, oczywiscie postanowilam go obudzic, szarpalam, rwalam itd. ale niestety nie udalo sie mi i innym go obudzic. A, ze nie bylo juz miejsca na tej kanapie to poszlam spac do innego pokoju i poprosilam kogos aby spal ze mna bo straaasznie sie boje sama spac w obcym mieszkaniu. Wypadlo na kumpla bo nikt inny nie zostal. Wygladalo to oczywiscie tak ze kazdy spal w innym kacie lozka. Teraz moj facet jest na mnie o to wkurzony. Jak dla mnie to wyglada na calkowity brak zaufania. Co o tym sadzicie?? Moze jednak ja przesadzilam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkj
Przesadzilas i to bardzo... Postaw sie na jego miejscu. Trzeba bylo polozyc sie kolo zalanego chlopaka a nie gdzies z innym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
no ja na pewno bym nie poprosiła kumpla zeby spał ze mną jak mam chłopaka! jak nie było kolezanki to ja bym siedziała przy moim misku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie bylo tam miejsca. Dodam ze chlopak obok ktorego spalam nie podoba mi sie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
Ja nauczyłam sie zawsze w takich sprawach myslec na odwrót- pomysl jak ty bys gdzies zasnęła a Twoj chłopak poszedłby spac z kolezanką. Byłoby dla ciebie istotne ze 'niby' ona mu sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkj
nie chodzi o to pomysl co mysli twoj chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy o tym nie myslalam, bylam troche na niego wkurzona... Myslalam ze zrobil to specjalnie. Gdy wszyscy sobie tanczyli by nie usnac to tez prosilam zeby zatanczyl ze mna itd. ale on nie chcial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co on sobie moze myslec... bo wiem tez ze nie dokonca ma do mnie zaufanie... Przeprosilam go po tym zdarzeniu i wytlumaczylam mu wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkj
to zawsze gdzies bedzie tkwilo w nim... mimo ze nic nie zrobilas z tamtym to zawsze gdzies bedzie w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara metoda
zeby zwalic wine na kogos. On sie zresetowal i poszedl spac zostawiajac ciebie na lasce losu i teraz sie zlosci na ciebie, ze tez gdzies poszlas spac... a jak on poszedl to nie martwil sie jak sobie dasz rade i co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje zle zrobilam... Ale on tez czasem nie mysli co ja czuje w momencie gdy np. on siedzi na obozie do 4 rano z dwoma laskami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to Ci wytlumaczyc. Jedna kanapa byla rozlozona itam spala kumpela z kumplem Na takim niby rogu spal kumpel. A ta kanape na ktorej spal moj facet nie mozna bylo rozlozyc i dwie osoby nie mialy szans sie tam zmiescic bo trzeba bylo podkurczyc nogi zeby nie kopnac kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to byl chlodnny dzien, mieszkanie na parterze do tego inne osoby chcialy miec uchylony balkon i od podlogi strasznie ciaglo. Samej mi zmarzly stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
Ja uwazam ze jesli bys sie uparła i poprosiła to ktos wyniósłby sie do innego pokoju spac a ty bys sie połozyła przy swoim chłopaku. Jak sie czegos chce- wszystko idzie załatwic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorytycznie mozna bylo tak zrobic. Ale przy osobach ktore tam byly nie dalo sie tego zrobic uwierzcie mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie ze specjalnie to zrobilam?? Ze nie chcialam spac ze swoim facetem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *..*..*
ashiii ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOOOOOOOOOOOO
co ty nie powiesz, na jednej kanapie nie było miejsca, a w następnym pokoju na kanapie nie było nikogo i musialaś poprosić faceta żeby tobie towarzyszył bo jestes taka strachliwa :-D A jak było w 3, 4, 5- pokoju powiedz nam? Tłoczno czy też pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes żałosna
dziewucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe ....
tyle osób spalo w jednym pokoju, i dusiło sie na jednej kanapie, a w drugim pokoju kanapa pusta i nie ma nikogo ... Przestań dziwczyno wciskac ciemnotę Robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hie hie hie
wzruszyła mnie Twoja historia...jest niesamowitym wyzwaniem dla intelektu wielu forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry a czego niby miałaś się bać :P:> Postaw się w jego sytuacji..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdykniety felek
"szarpalam, rwalam itd. ale niestety nie udalo sie mi i innym go obudzic" dobrze, że mu jaj nie urwałas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×