Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzony ktoś

Czy jest możliwa przyjaźń między kobietą i męzczyzną ???

Polecane posty

dla mnie to jest nienormalne i dla mojego faceta tez....po co komu (w tym przypadku facetowi) przyjaciółka???????? Mój chlopak twierdzi i ja tez, że związek polega na tym by byc dla siebie: Partnerami, kochankami i PRZYJACIÓŁMI...wszytsko w jednym ..i taki zwiazek uwazam za noramlany....a jezeli on na ochote na chwile bezemnie to poprostu idzie z kumplami na piffko, albo grzebia przy samochodzie...a inne dziwczyny nie wchodza wogóle w gre...no ewentualnie nasi znajomi(pary), i moje kolezanki..i to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest nienormalne i dla mojego faceta tez....po co komu (w tym przypadku facetowi) przyjaciółka???????? Mój chlopak twierdzi i ja tez, że związek polega na tym by byc dla siebie: Partnerami, kochankami i PRZYJACIÓŁMI...wszytsko w jednym ..i taki zwiazek uwazam za noramlany....a jezeli on na ochote na chwile bezemnie to poprostu idzie z kumplami na piffko, albo grzebia przy samochodzie...a inne dziwczyny nie wchodza wogóle w gre...no ewentualnie nasi znajomi(pary), i moje kolezanki..i to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to jest nienormalne i dla mojego faceta tez....po co komu (w tym przypadku facetowi) przyjaciółka???????? Mój chlopak twierdzi i ja tez, że związek polega na tym by byc dla siebie: Partnerami, kochankami i PRZYJACIÓŁMI...wszytsko w jednym ..i taki zwiazek uwazam za noramlany....a jezeli on na ochote na chwile bezemnie to poprostu idzie z kumplami na piffko, albo grzebia przy samochodzie...a inne dziwczyny nie wchodza wogóle w gre...no ewentualnie nasi znajomi(pary), i moje kolezanki..i to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmhj
mozliwa pod warunkiem ze nie byli razem.zadne z nich nic do siebie nie czuje,a miedzy nimi nigdy nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaak
Jeśli mężczyzna jest gejem to owszem. Sam jestem więc wiem co mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciolkkkka
Trzy lata temu poznałam faceta. stal sie moim przyjacielem. jak do tej pory nic sie nie wydarzylo. troche sie wyglupailismy i tyle. bylismy nawet razem sami za granica i tez nic sie nie wydarzylo.Byl wierny swojej dziewczynie. Wiem, bo przez te 3 lata wiele czasu spedzilismy razem, a jego panna byla daleko stad. obecnie rozstaje sie ze swoja dziewczyna. Pojechal do niej, aby doprowadzic zwiazek do konca. to ona chce zerwac, a przyjaciel nie bedzie zmuszac jej do bycia z nim, chociaz ja kocha(ł). teraz wysyla mi aluzje, ze chce byc ze mna... no coz pytanie topicu jest chyba zle sformulowane. przyjaxn istnieje, ale czy zawsze pozostaje ona czysta przyjaznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla9888
ja jestem taka przyjaciółka:) tylko ze zakochana jestem w moim przyjacielu, on ma dziewczyne 3 lata sa razem, nie umiemuy ze soba nie rozmawiac, nie spotykac itp. za dobrze sie rozumiemy, on mi ufa, moglabym mu zrujnowac zwiazek i nie tylko bo duzo wiem , ale nie zrobie tego. wiem tylko ze gdy znajde sobie kogos to nie dam mu miec \"przyjaciółki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×