Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pati.78

POCHWAL SIĘ SWOJĄ POCIECHĄ!!!!!!!

Polecane posty

hej, hej!! Metka- moja mała pierwszy raz stanela sama w lozeczku jak miala 6 miesiecy, natomiast raczkowac zaczela majac 5. Moja pediatra lapala sie za glowe ale wszystko jest ok. A ze stronika deGie-rzeczywiscie to u mnie w pracy cos szwankowalo- w domciu zdjecia otwieraja sie szybciutko- wiec wszystkie obejrzalam. Metka, Kutya, Ania, Agais, Mabro,Ania 36,ela 79,,Marysienka, Gumecka, Sweet me, DeGie, Maslane oczy,Loli21---Pozdrawiam Was wszystkiie serdecznie!!! Aha- napiszcie ile wasze maluchy maja!!! Moja Aska ma skonczone 8 miesiecy:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! Moj synus zaczal 8 miesiac.Urodzil sie 1 marca.Wlasnie slodko spi....odkad odkryl pozycje do snu na brzuszku spi o niebo lepiej;) Pati, ja pytalam o to stanie bo u mnie bylo to samo-nasluchalam sie ze 4 miesieczne dziecko nie moze siedziec a 6 miesieczne nie moze samo stac....jak wiadc nie tylko u nas tak jest, moj syn ma bardzo duzo sily, takze do ciagniecia za wlosy ;););) pozdrawiam Was a dla Waszych skarbow 👄!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ola skonczyla 24 wrzesnia 7 miesiecy czyli teraz ma juz 8 miesiac matko jak ten czas leci. U nas teraz ciezki czas zabkowania ktore Ola przechodzi bardzo bolesnie ale mam nadzieje ze niedlugo sie skonczy. Na tym zdjeciu Ola ma 5 miesiecy. Pozdrowka dla mamusiek i dzieciaczkow. Wsystkie sa sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agais, wlasnie obejrzalam fotki....u nas zaczelo sie identycznie-tez rodzilam w wodzie. mamy prawie identyczne fotki, ja zawsze mam lzy w oczach jak je widze, to nasze pierwsze wspolne zdjecie.mialas znieczulenie? ja nie....i nie zaluje..jakos to przezylam.pozdrawiam;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
tak. tak najpierw cieszycie się z dzieci, a potem tylko takie dziecko cierpi, bo matka ciągle na niego wrzeszczy bo dotanie pałę w szkole;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joszka
To ja też się pochwalę. www.szukalska.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×