Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzyna-22

ciaza pozamaciczna a krawawienie

Polecane posty

Gość katarzyna-22

byłam dzisiaj u lejkarza bo miałam krwawienie myslałam ze to od tabletek dopochwowych ale lekarz zrobił mi badanie usg i powiedział ze to może być ciąża pozamaciczna czy któraś z was miała tak samo i czy wtedy wystąpiły u was krawienia dodam ze to mój 17 dzień cyklu i nie powinna miec okresu jak to jest prosze o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam
problem,piszcie kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża pozamaciczna
czesto usadawia się np. w jajowodzie. I wtedy gdy zarodek rosnie moze dojsc do rozerwania jajowodu i krowotoku. Wiem tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzyna--> jesli to 17 dzien cyklu, to kiedy bylo zaplodnienie? w 14? 15? Czy to krwawienienie czasem nie jest oznaka owulacji? Z tego co wiem, to ciazy pozamacicznej towarzysza czesto krwawienia- ale zarodek najpierw musi sie zagniezdzic i troche urosnac- wiec powiedzialabym, ze najwczesniej 2 tygodnie po zaplodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam ciaze pozamaciczna
przy zalozonej spirali, ciaza zostala wykryta w 3 miesiacu, mialam bole po proawej stronie i krwawienia miedzymiesiaczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam ciaze pozamaciczna
usunieto mi proawy jajowod bo tam ciaza sie zagniezdzila. usuniecie wykonano laparoskopem, wiec nie ma sladu i powrot do formy byl szybszy. wlasnie! jesli to ciaza pozamaciczna to mozesz sie domagac usuniecia laparoskopem nieodplatnie - na kase chorych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam ciaze pozamaciczna
a i jeszcze.. powinnas zrobic badanie krwi ktore ostatecznie potwierdzi czy to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam pozamaciczna, krwawienie jak przy okresie ale dopiero w 28 dniu, czyli okolo 14 dni po zaplodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×