Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Foli - ja jeszcze do niedawna miałam straszne dołki - juz myśłaam że nigdy się nie uda - a tu niespodzianka - u nas przytulanka były tylko raz czy dwa w tym cyklu, bez zupełnego nastawiania się na fasolkę - i udało się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, a jak zareagowała twój partner. Wiedział że robisz test czy to była niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - wiedział bo robiłam go wczoraj u niego w biurze - i jak zrobiłam tomu zaniosłam wynik razem z interpretacją - że ma sam sobie go odczytać hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAULA no powiem ci, że podobnie jak Asia, byław wiecej niż pewna, ze masz już fasoleczkę MOJE OGROMNE OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dbaj o siebie - jejku, jak bardzo się cieszę :D Moja kampania jesienna zbiera plony HURRRRAAAAAAAAAA Dziewczyneczki, czekam teraz na następne fasoleczki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Gratulacje Paula!!!! Własnie zobaczyłam w tabelce czas Twoich staranek i dlatego jeszcze bardziej Ci gratuluję. Strasznie się cieszę!!!!!!! Ja właśnie byłam na pobraniu krwi i się okaże w środę jaką mam prl. Mam nadzieję, że dzięki Tobie ta zła passa minie i wszystkie będziemy miały fasoleczki. Paula, może rzuć urok??? Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się Paula, do mnie do tej pory nie może dotrzeć a to już 9 tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki - no to rzucam urok na was ******************************************* ale ja i tak jeszcze w to nie wierzę - a do gina muszę iść w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie mogłam tego nie napisać :) serdecznie CI gratuluje, bardzo ale to bardzo sie cieszę :) dbaj o siebie teraz baaardzo 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiu!!! W ogóle dziękuje Wam wszystkim za kciukasy i za dore słowo - bez was nie dałabym rady !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi taką rzecz - jeśli ja jutro muszę iść do dentysty to oznacza że musi mi robić ząb bez znieczulenia prawda?????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, musisz powiwedziec że jestes w ciązy i dostaniesz znieczulenie, tylko bez adrenaliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie po weekendzie.....narazie nie czytałam jeszcze wszystkiego chciałam sie od razu przywitać, choć widze juz wspaniałą wiadomość GRATULUJE PAULA !!!!! CIESZE SIE Z TOBĄ !!!!....do mnie @ niestety wczoraj przylazła buuuuuu......pozdrawiam Was koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! Paula - wiedziałam!! Gratulacje!!! teraz dbaj ładnie o siebie!!! a ja po pięknym i miłym łikendzie złapałam chyba wirusa, który w piątek położył do łóżka moją teściową :( oczy pieką mnie, jakbym piasku sobie w nie nasypała, i mam chore gardełko :( 😭 nie znoszę być chora 😭 niech mnie ktoś przytuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę wszyscy chorują, to ta głupia pogoda. U mnie jest bardzo zimno w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowa złapała coś od dzieci w szkole, ona miała katar, ja mam gardło i jest mi z tym źle :( robię się strasznie rozkapryszona :( jak mi dzisiaj nie przejdzie to idę na zwolnienie i się położę do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi z powodu każdej @ jaka przyszła w weekend :( lub dzisiaj rano na pocieszenie (malutkie, ale jednak) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie robie suwaczka. Jak będę miała potwierdzenie od gina to wtedy poprosze was o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana bardzo mi przykro z powodu @ - ale następnym razem się uda - co nie ;) - trzeba wierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDA SIE...UDA SIE...UDA SIE...UDA SIE...dziekuje Wam bardzo....super że jesteście !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA - pewnie że sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każdej się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tez nie wierzyłam a tu mam niespodziankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!!!!!!!!! Paula gratulacje!!!!!!!!!!! Dziewczyny rozmawiałąm ze swoim ginem i musze jechać do szpitala i zostać tam. Strasznie się martwie i boję. Oprócz tych skurczów brzuszka to dziś rano mnie bardzo bolał brzuszek po prawej stronie i ciągnęło to się w dół. Więc zadzwoniłam do gina czy mam czekać do 15.00 do wizyty u niego, czy jechać do szpitala. No i kazał przyjechać za ok. 1,5 godziny i wziaść ze sobą wszystkie rzeczy do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka skarbie bedzie dobrze.....trzymam za CIebie kciuki !!!!! wszystko dobrze sie skończy, bedziesz pod fachową opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka, nie bój się wszystko na pewno będzie w porządku, lekarz chce Ci pewnie zrobić podstawowe badania, zatrzyma Cię na trzy dni na obserwację... na stóówkę wszystko oki, to tak profilaktycznie, żeby nic nie przegapić i wykluczyć niepewności. trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×