Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość maybe
gonia o czym ty piszesz?? Jest cos takiego\?? gdzie to kupiłas i po ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu cichutko :-D????? aCZEMU TAK????/ Wszystkie takie zapracowane...ja właśnie zrobiłam placki ziemniaczane- naleciala mnie ochota- kto ma ochotę :-)))))) :-0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( a mi zaczyna pomalutku buźkę wysypywać, a to znak nadchodzącej @ ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
ania nie zapominaj że dziewczyny mówily ze jak się ma dostać okres a jesteś w ciaży to sa takie same objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah dobre, nie zawsze są takie same, jak wspominałam ja przed ciaża byłam kawoszem, teraz zero kawy nie mam ochoty na nią..:-)))))a jak na buzi cos wyskakuje to tez mogłaś cos zjesć niemytego głowa do góry, badz dobrej mysli....mnie teraz głowa boli, zmienia się pogoda, u mnie słoneczko:-))):-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, pamiętam... Ale cieżko... Dziewczyny, jakiś czas temu (chyba nawet wczoraj) rozmawiałyśmy o testach. Jakie naj;epsze itd... Znalazłam fajną stronkę - pewnie większość już ją zna, ale i tak podaję info o testach: Produkty dostępne na rynku polskim Feri Test (Cormay, 8 zł) - test paskowy, wykrywa ciążę w 14 dni po zapłodnieniu, należy wykonać go rano, na wynik pomiaru czeka się 5 minut. Contrast (Genzyme Diagnostic, 11 zł) - test płytkowy, wykrywający ciążę po 12 dniach od zapłodnienia, wynik pomiaru uzyskuje się po 4 minutach. Pink Test (Veda Lab, 10 zł) - test płytkowy, wykrywa ciążę po 2 tygodniach od zapłodnienia, na wynik pomiaru czeka się 30 sekund. Pink Test Disptick (Veda Lab, 8 zł) - test paskowy, wykrywa ciążę po 2 tygodniach od zapłodnienia, wynik uzyskiwany jest po 30 sekundach, dla potwierdzenia wyniku negatywnego, warto poczekać 5 minut. Quick View (Quidel, 10 zł) - błyskawiczny test płytkowy do wykonania rano, stwierdza ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia, na wynik pomiaru czeka się minutę. Clearview (Unipath, 13 zł) - płytkowy test ciążowy, wykrywający ciążę w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki, na wynik pomiaru czeka się 5 minut. Clearview hCG II (Unipath, 14 zł) - płytkowy test ciążowy, wykrywający ciążę po tygodniu od zapłodnienia, na wynik pomiaru trzeba poczekać 5 minut. Clear Blue (Unipath, 22 zł) - test w postaci flamastra, wystarczy umieścić go pod strumieniem moczu na 5 sekund, wynik pomiaru uzyskiwany jest po 3 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja chyba jakaś niedoinformowana jestem... Znalazłam w opisie testu, że \" wykrywa ciążę 2-3 dni przed oczekiwaną miesiączką (6 dni po zapłodnieniu).\" Myślałam, że jajeczko żyje tylko 24 godziny, a skoro owulacja powinna być na 14 dni przed spodziewaną @, to zapłodnienie występuje na około 13 dni przed, prawda? A z tego testu wynika, że około 8 dni przed @... Nic już nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po wizycie. Niestety mam bakterie e.coli, które przeniosły się z układu moczowego...Trzeba leczyć. No i pytałam o te moje plamienia, ginka była bardzo zdziwiona, powiedziała, że przy regularnym braniu luteiny nie ma mowy o czymś takim. Posadziła mnie na fotel, zbadała i...powiedział, żebym się wstrzymała z tymi globulakmi na e.coli i dała mi skierowanie na beta hcg. A więc, pierwsza beta w moim życiu zrobiona dziś wieczorem wynik. Nie nastawiam się kompletnie na nic, jestem jakoś wewnętrznie pewna, że to nie jest ciąża. A mimo to przepełnia mnie jakaś radość, euforia. Głupie to, bo naprawdę czuję, że nic i tym razem z fasolki. Mogą być dwie przyczyny tuch plamień: 1. polip jakiś albo inne g... 2. ciąża :-) a co za tym idzie, bardzo częste we wczesnej ciąży bakterie (min e.coli, bo pochwa jest wtedy podatna ta takie rzeczy) i to plamienie ja w ciążę nie wierzę, bo test niedzielny był negatywny, bo nie czuję się ciążowo i posiew robiłam 17 dc, więc nawet jakbym zaszła w ciążę, to tak szybko nie zmieniłoby się środkowisko pochwy, aby \"przygarnąć\" bakterie. Dziś wieczorem sie wyjaśni i jak beta będzie 0, a pewnie będzie, to już sie boję...jejku, polip, co to jest?! Foli,a Ty zrobiłaś tą betę ? pewnie warto! Moniś, jak się czujesz, czemu się nie odzywasz? wybrałaś już imię dla Maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakrecaj się, najlepiej zrobić test tuż przed spodziewaną@ co ma być to i tak już jest fasoleczka u Ciebie.....zrób dzisiaj, przekonasz się , że miałam rację:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko, moja kolezanka miała tez polipa, przy robieniu siusiu wypadł, porównała to do kawałka mięsa, teraz ma 1,5roczna dziewczynkę, będzie dobrze, poczekaj na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, trzymam mocno kciuki. Może jednak tom fasoleczka... Basiu, chciała przesłąć Ci zdjęcie, ale coś go2 szwankuje :) A z firmowej skrzynki wolałabym nie... ;) Staram się nie nakręcać i po niedzielnym teście jestem nawet bardziej na nie nastawiona i na @ czekam, ale tak tylko dopytuje, bo ciągle jakieś nowe informacje odkrywam i ciągle coś sprzecznego wyczytuję. Naprawdę, zastanawiające są te opisy na testach... Ja teoretycznie jestem 4 dni przed @. Teoretycznie, bo jestem w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek i różnie to może być... Nie wiem, czy cykl jak zwykle 28 dni potrwa... I myślę, że tyle wytrzymałam, ze te cztery dni też wytrzymam, bo jakoś zwątpiłam, że mogłabym inny wynik na teście zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka, dzięki! ale jakoś trudno w cuda wierzyć ;-) macie jeszcze gdzieś te normy bety, bo jak ich ni ebędzie na wyniku, to się zeźlę...ale i tak pewnie będzoe 0. A i dzwoniłam do męża, bo martwił sie o te moje baterie, a jak mu powidziałm, ze jest maleńki procent szans na dzidzię, to zaniemówił...boże, jak ja bym mu chciała powiedzieć, że zostanie tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzieli, że najwcześniej o 16, ale moga być o 19. no cóż, przez te kilka godzin można pożyć nadzieją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, ale skoro pani doktor stwierdziła, ze powinnaś beta hcg zrobić, to może, może... Miejmy nadzieję, że wie, co mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że jestem tu niepotrzebana. więc uciekam....:-(((( Miłego, spokojnego popołudnia Wam zyczę....papapaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka - buziaczek :-) Basiu robiłam w niedzielę, to był 21 dc, Kreski nie było , choć wpatrywałam się uparcie ;-) więc jak kreski nie ma, to i ciąży nie ma...kurcze, pierwsza w życiu beta, a jakoś tak mało emocji. jak robiłam pierwszy test ciążówy (odkąd staramy się o dziecko) nogi mi sie trzęły i serce waliło jak młot ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnaXXX
cześć dziewczyny może wy mi pomożecie wczoraj zrobiłam test wyszedł pozytywny ale dostałam jakieś dziwne plamienia. miesiączke mam dostać w piatek. strasznie sie boje ze chyba nie dotrzymam tej ciązy. prosze napiszcie czy któraś z was miała kiedyś coś takiego i jak to sie skończyło. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×