Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

miałyście dzisiaj niezłe tempo, nic nie czytałam niestety bo miałam w cholerę roboty, mam trochę dość dzisiaj :( ale zaraz wróci mężuś i przytuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz gusiu,juz 22 tydzien:)ja jestem taka niezdecydowana,a mam wlasnie dni plodne,nie wiem,co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagola
Im dłużej będziesz zwlekac tym gorzej ja pierwsza decyzję o dziecku odwlokłam , a póxniej czkalam 8 mcy zanim udało nam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka - ja też mam dni płodne, i działam:) tylko ciekawe co z tego działania wyniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Tyle popisałyście, że tradycyjnie mam zaległości. Byłam u gina. i jestem całkowicie zdegustowana :( Moja wizyta miała na celu, aby lekarz sprawdził, czy miałam owu. Wyobraźcie sobie, że nawet nie powiedział, abym usiadła na fotel - nie przebadał mnie!!!!!!!!!!!!! Spojrzał na mój wykres temp., z którego nie wynikało, że odbyła się owu, ponieważ tempka nie wzrosła. Powiedział jednak, abym brała duphaston przez 10 dni. Oznajmiłam mu, że nie będę brała już tego leku w tym cyklu, gin w końcu przystał na moim. A co miał się kłócić z \"babą\" (?):) Przepisał mi jeszcze na kolejne 2 mies. Clio.. i duphaston. Oczywiscie nic o żadnym monitoringu nie wspomniał. Mam jeszcze zagonić męża na badanie nasienia. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Maklady staramy sie?Zobaczymy,co z tego wyjdzie..........bedziemy moze lipcoweczkamil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do prof. mam przyjecać jak mi plamienie ustanie, spytał tylko czy to plamienie czy krwawienie.powiedział że sprawdzi i jak ok bedzie to hsg zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, poradźcie co robić? 36 dc i nie mam @. W ostanim miesiącu dostałam @ po 30 dniach, a teraz aż tyle dni opóźnienia. Zrobiłam jeden test i klapa. Ile mam jeszcze czekać?????????? Temperatura normalna 36.7. Juz chyba wolałabym, żebym @ przyszła bo nie wiem co się dzieje? Przepraszam, że nie zabieram głosu w dyskusji, ale po prostu nie znam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca29
Iwona, najlepiej zrobisz jak pójdziesz do gina. Dziwne jest to, że tempka Ci spadła, a @ brak. Ja też miałam takie długie cykle. A wszystkie hormony masz w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałam badaną prolaktynę i była ok. Teraz miałam iść 1-3 dc i zrobić estradiol czy jakoś tam. A teraz to już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres, przeziębienie, wyjazd w inne strefy czasowe, antybiotyki itp opóźniają @... ja poczekałabym jeszcze kilka dni, a potem poszłabym do gin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane 🖐️ Witam nasze nowe forumowiczki którym życzę powodzenia, niech nasz topik przyniesie wam dużo szczęscia i czekamy na wasze upragnione dwie kreseczki :) Przyznam się bez bicia że na biłyście dużo stronek których nie przeczytałam :p ale mam zamiar to nadrobić. Mnie dopadło przeziębienie i choć dużo czasu spędzam w domku tak jak nakazał mi lekarz to i tak zmiana pogody dała sie we znaki :( dzisiaj przeleżałam całe popołudnie ogladajac telewizje, nudno mi jak cholera ale coż trzeba zadbać o zdrówko dzidzi i swoje tez przy okazji! Brzusio się napina czasem mocno zaboli ale jakoś to samo przechodzi, mam nadzieję ze to wszystko jakoś wytrzymam i dotrzymam terminu. Całuski dla Was wszystkich 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu współczuję leżenie w łóżeczku ale trzeba to jakoś wytrzymać. Ja tez nie lubię leżeć jak coś mi jest i nie dziwię się, że się nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cały czas w strachu, plamienie wczoraj ustało ale pewnie znowu przyjdzie dzisiaj, boję się tej cholernej grzybicy po antybiotykach a nie mogę nic wziąć osłonnie, kurczę jak załapię grzybicę i przez to mi nie zrobi hsg albo gorzej jak mi zrobi i przeniosę to świństwo. I tak się zamartwiam całymi dniami Ale pogoda jest straszna, jak szłam do pracy była okropna mgła i minus 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Maybe, jak humorek dzisiaj? ty tez tak wcześnie wstajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
foli wiesz co jak tak was czytam to nic nie rozumiem ;) może dlatego że nie wkroczylam w taką faze starani się o dzidzie. Wytłumacz o czym mówisz: jakie plamienie jakie gsg czy jakoś tak. Czy ty jestes w ciąży czy się dalej starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
foli ja do pracy na 7.30 :O a humorek to nie wiem temp spadła mi z 37,6 na 37,4 i dzisiaj powinnam jakby co sostac okres i nie wiem bo jeszcze nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
zastanawiam się czy te kobitki co zaciażyły to w czasie kiedy miały dostać okres miały podobne objawy jak wczesniej dostawały okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Staram się od 2 lat i nie jestem w ciąż. cykle zawsze miałam regularne. jeździłam do kliniki do Poznania ale niezbyt byłam zadowolona i zmieniłam na ŁÓdź,tam jest dość znany prof. od leczenia niepłodnośći. Ustalił przyczynę w pierwszy dzień, w Poznaniu zajęło im to 3 m-ce (po 4 razy w m-cu jeżdziliśmy) i trochę im nie wyszło. Wyszło na to że mój maż ma słabe nasienie. Mi z badań zostało do zrobienia hsg to jest sprawdzenie czy mam drożne jajowody i to badanie mam zrobić zaraz po @. Ale jak na złość rozregulował mi się cykl i dostałam plamienie (krwawienie) w 18 dc zamiast w 27 jak zawsze no i się pokręciło wszystko. ponadto brałam antybiotyki na wszelki wypadek żeby zwalczyć bakterie przed hsg i miałam brać osłonne potem żeby nie dostać grzybicy bo antybiotyki ją wywołują. Zdążyłam zjeść antybiotyki ale osłonnych podczas @ nie mogę, wiec się boję :( a Tak w ogóle to mam mieć inseminację czyli pobiorą nasienie męża, ulepszą je :) i wstrzykną mi do macicy, żeby ułatwić zapłodnienie. I to chyba wszystko tylko jestem przerażona że do tego wszystkiego u mnie porobiło się coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Maybe - u mnie brzusio pobolewał jak na @ a po terminie czułam kłucie z lewej strony i co chwilę biegałam do kibelka bo myślałam że to juz a tam nic nie było i po tygodniu zrobiłam test - oczywiście od razu wyszedł pozytywnie a robiłam go wieczorem ;). A jakie ty masz objawy???? Aha- objawów ciążowych nie miałam żadnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybe, często są to podobne objawy jak przed @. Moją szwagierkę bolał brzuch jak na @ i miała wstręt do kawy, a banany smakowały jej jak kiełbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Maybe, a zawsze miałaś regularne cykle? Podobno zarówno w ciąży jak i przed okresem są podobne objawy:) Temkę i tak masz wysoką:) więc są szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynyf foli przepraszam ze nie odp.ci wczorajnie odpisałam ale nie było jak.ja miałam plamienie przez kilka dni a po duphast.ustało.brałam go trochę czasu. kiedy masz wizytę u tego gin?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli jak nie mozesz brac nic osłonnego po tych antybiotykach to jedz duuuuzo jogurtów, one mają naturalną florę bakteryjną i to tez ci pomoże. Pozdrawiam :):) i nie martw się plamieniami może już nie przyjdzie ;) trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja mam dni płodne, wczoraj trochę pomagałam przestawiać meble (ciężkie, skubane), i od wczoraj brzuch mnie boli tak dziwnie, tak jak przed @ czy to możliwe, że jeśli tam jest fasolka od 2-3 dni - to mogło się coś stać? martwię się... pewnie nie mam czym, ale sobie wkręcam jazdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×