Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

witaj kruszynko:) cieszę ze wszystko powiodło się p oTwojej mysli:) życzę dzisiaj równiez powodzenia:):):) niusia wpisz na coogle clomid i zobacz ze tam pisze o tym w portalach kulturystycznych zapytam w poniedzialek lekarza o ten clomid to Ci potem powiem:) ja czuję sie dobrze:) tylko juz pisalam wczesniej w nocy jak sie przebudze to nie mogę zasnąc..i wydaje mi sie ze tak sie dzieje odkąd zaczęłam brac clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krruszynko...zebys byla czarna to przy tematach na stronie głownej...... masz preferencje i tam wejdz i wpisz kruszynka 28 i podaj hasło i będziesz czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni. ok niema sprawy....mozesz sie dowiedziec...kto wie moze tutaj sa tacy lekarze, ze nie wiedza co robia..ale wiem ze duzo ludzi te tab. bierze.. :) sa jeszcze oczywiscie inne..ale zaczynaja od tych. w nocy nie mozesz spac od tych tab.? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi sie wydaje.................... zawsze miałam dobry ,mocny sen a ostatnio od 4 dni budzę sie w nocy i potem ciężko mi zasnąć..... ale oczywiscie rano ... spałabym do 12:) dzisiaj wzięłam ostatnie clo.....nr 5 :) i zobaczymy;) jutro musze wstac o 6:00......bo mam remont w firmie i musze wszystkiego dopilnowac:) niusia a gdzie Ty mieszkasz w US?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z new jersey... wspulczuje tele pracy :( ******************************************************* ja tez w nocy mam problemy ze spaniem..ale bez niczego.budze sie kilka razy... chodze ogladam TV, a puzniej wstaje po 6-ej lub kilka min. po 7..to zawsze chodze nie wyspana... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest po tym clo.#5 to znaczy ze ostatnia tab. i dni plodne...???? trzymam za ciebie kciuki!!!!! napewno sie uda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia..... Dzisiaj mam 9 dzien cyklu a 14 dc będzie owulacja wiec wtedy przytulanki:) ale nie nastawiam sie ...zdam sie na los:) witaj monik:) owocnych...:p:p:p idę spac dziewczyny ,do jutra;):):) miłej nocki......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia ty mi jeszcze powiedz... .jak to jest ze raz nick masz z duzych liter a raz z małych??? i na dodatek posty Ci sie sumuja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Nie mialam czasu wczoraj bo po pracy poszłam do fryzjera a potem znajomi do nas przyszli, cały czas biegiem. Kruszynka, dzięki za info o clo. Niusia: Clomid jest najczęstszą nazwą handlową cytrynianu clomifenu. Nie jest sterydem anabolicznym, lecz środkiem przepisywanym przeważnie kobietom cierpiącym na bezpłodność - wykazuje właściwości pobudzając owulację. To działa tak samo jak clostilbegyt i ma podobny jak nie taki sam, stąd nazwa jest podobna. Czytałam na angielskich stronach bo u nas mało o tym. Niusia, to badanie które miałaś, żeby sprawdzić jajowody nazywa się HSG, ja też to miałam, nie jest przyjemne ale mnie tak bardzo nie bolało. Mozę dlatego że miałąm obydwa drożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj foli:) u mnie dzisiaj 10dc... i tylko z objawów to ten biały śluz i nawet go sporo. Narazie kłucia nie czuje zadnego,a ostatnio juz w 10dc czułam kłucie....... czuję sie dobrze i dzisiaj nawet spałam lepiej.... :) W poniedzialek mam 12dc i robię usg i zobaczę co tam z moimi pęcherzykami:) ja mialam sprawdzana droznosc jajowodow podczas laparoskopii ...ufff całe szczęscie ze pod narkozą... bo znając mnie nie wytrzymałabym bolu...... Dzisiaj ide do aptek i kupię na wszelki wypadek te testy owulacyjne:) Ale kurcze cos mnie kaszel dopadł...:( mam nadzieje ze nie bede chora:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć .dopiero znalazłam chwilkę by zawitać .czesć enigma,foli! u mni 13 dc wczoraj kłuło w obu jajnikach,cholera dzisiaj nie.wczoraj za wczesnie na owu ,to teraz nieźle dało mi do myślenia foli jak nowa fryzurka? uciekam na trochę do kuchni.bleeeeeeee enigma jak minęła noc?spałas czy znów sie budziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Dziewczyny życzę Wam baaaardzo owocnych przytulanek ! :-) no i mam postanowienie na stary rok :-) dzis rano weszłam na wagę i jestem w ciężlim szoku :-( od wiosny przytyłam 5 kilogramów!!!! wyobrażacie to sobie!? myslę, że przyczynił sie do tego stres w dużej mierze - praca męża, bezskuteczne strania o dziecko i zajadanie problemów pustymi węglowodanami. Od poniedziałku zaczynam ostro, do 20 grudnia MUSZĘ mieć 5 kilosów mniej, także będę Wam teraz marudziła o mojej diecie ;-) Enigma wspieraj mnie proszę, bo Ty jesteś forumkową fitneską :-) no i chyba jednak zacznę biegać wieczorem po lesie, mąż powiedział, że będzie ze mną jeździł :-) Uda mi się :-) to jeste teraz mój cel nr 1 i wiecie chyba w tej chwili to jest ważniejsze nawet od dziecka. Zawsze miałam kompleksy związane ze swoim wyglądem i muszę coś zrobić, a by nie popaść z tego powodu w dołek. Oczywiście będę się leczyła na niepłodnośc, a dziecko, jak wiecie, same sobie wybierze odpowiedni czas, aby się pojawić :-) Do dzieła :-) AAA i mam fotki przecudownego Mateuszka ze śliczną mamusią Miją :-) kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Estelka mi też się trochę przytyło :) Eeee tam, każdy ma jakieś kompleksy, ważne żeby nas nie wpędzały w jakieś doły straszne. Może faktycznie jak się skupisz na sporcie to nie będziesz tyle myśleć o dziecku i napewno ci czas będzie leciał szybciej przed @. Monik, hej. fryzurka ok, dużo nie zmieniłam, mocniej pocieniowałam i poszarpałam grzywkę na ukos :) ale humorek lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj monik ,witaj estellko:) moni k...pisałam ze nawet dobrze spałam:) narazie nie mam jakis szczegolnych objawów ,ale bynajmniej w tym cyklu mogę miec porownanie co do clo. Wczesniej nie mialam bo poprzedni cykl był pierwszym jak zaczęłąm brac clo. estellko:) jak tylko bede mogła tak bedę Cie wspierała:) Ja dzisiaj idę na siowniei kto wie czy nie pojdę biegac:) troche snieg popadał ale co tam......:) ja na wadze nie przybrałam ale mam oblesna skore......:( tak m isie wydaje.......:( Pzoa tym od przxyszłego tyg nie będe mogła po owulacji az tak szalec bo ..same wiecie...... jakby fasolka miala sie zagniezdzic to musze byc silna a nie wyczerpana :) Pzoa tym ja w przyszłym tyg tez ide do fryzjerka zrobic sobie pasemka:) tzn ja jestem naturalna blondynką:) ale robie pasemka o innym odcieniu .....nikt ich oczywiscie nie widzi tylko ja:) ale przez to mam lepszy humor:) Pasemka robie co 4 miesiace ....bo nie widac u mnie odrostow:) A jakbym tak zafasolkowala to w 1 trymestrzxe raczej ponoc nie farbuje sie ,wiec dobrze byłoby teraz myknąc i zrobic sie na bóstwo:) Poza tym ide jeszcze dzisiaj na solarium.... bo potem to juz nie będę zbytnio mogła....:( Ach zobaczymy....takie plany ze hohohohohohhoho Ale ja tam wolę miec wszystko zaplanowane:) o ile oczywoscie sie da:) ja jeszcze siedze w pracy bo wymieniaja mi okno i drzwi i potem kupa roboty.... i sprzatania:) ale będę miala slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czy wsrod starajacych sie mam ktoras z was bierze duphaston???od tego cyklu mam go brac bo mam pogrubiona sluzowke ..i ciekawi mnie czy ten lek mi pomorze czy nie..wiem ze jest podawany na podtrzymanie ciazy ale czy w staraniach nie przeszkadza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc gosiaczek,duphastonu nie biore ale w zależności od którego dnia cyklu sie bierze może być na rózne nasze dolegliwości lub być wspomagaczem przy ciaży w 2 fazie cyklu.może dziewczyny coś wiecej będą wiedziały. enigma widze że jesteś pełna werwy i zapału,tak trzymać!!a u ciebie niedługo przytulanki!! foli,cieszę sie ,że już humor trochę lepszy,nie ma co rozpamiętywać bo to nic dobrego nie da .człowiek by zwariował i tyle.kiedy umawiasz sie na wizyte do swojego lekarza? a mnie ten mój jajnik się nie odzywa,czyżby zaspał pieron jeden?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma fajny suwaczek,4 dni do owu!!!trzeba brac sie do przytulanek,tak jak ja wczoraj!!!hi hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trzeb adziewczyny brac sie za robotlke hihihi...zycze wsyzstkim nam powodzenia..ja dopiero zaczne na poczatku grudnia w tym cyklu to juz zapozno u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik.... hihihihihih ja siwe dopiero zabiorę jak dostane tych bolesci co ostatnio to wtedy wiadomo ze pęcherzyki pekają:):):) no i komoreczki wylatuja:) Zaryzykuję i poczekam do 13-14dc.....:) No kto wie co mi gin powie w poniedzilek na usg...... ale powiem ci ze naprawdę sie nie nastawiam......... Wolę byc mile zaskoczona:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek...witaj:) mysle ze skoro gin Ci to przepisał to wie co robi:) ja duphaston mam brac po owulacji 3 dni po przytulankach:) widac ze w zaleznosci od fazy cyklu działa on inaczej......no co innego powidzenia w starankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki enigmaa:-) mam nadzieje ze nie zabezpiecza bo bardzo nie mozemy sie doczekac ponownych staran..boje sie troche ale chyba bardziej chce dzidzi:-) tobie tez zycze trafnych strzałów i powodzonka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek duphaston to progesteron jesli bierzesz go w odpowiedniej fazie to wtedy bedzie tzw hormonkiem opiekunczym,czyli wspomaga utrzymanie ciązy w początkowym okresie do 3 mies,zanim łożysko nie przejmie fynkcji czegos tam,chyba ciałka żóltego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki monik, zatem wychodziloby zatem na to ze jak go biore 2 fazie zaraz po owulacji to jesli przed wzieciem dawki dojdzie do zaplodnienia to pomoze on w utrzy,maniu cialka itp...czy ja dobrze dumam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wychodzi ze w jak w tym cyklu to dziewczynka...... a ja chce Maksia:) hmmm... kiedys wrozka mi wrozyla ze bedę miala coreczke...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×