Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ENIG. ROBILAM BADANIA.. LEKARZA PIERW POBIERAL MI KREW... PUZNIEJ MI ROBIL PRZESWIETLENIA ... I PUZNIEJ MIALAM (DYE TESTING)... OKAZALO SIE ZE JENA STONA PROWADZACA DO JAJNIKA JEST ZABLOKOWANA.. ALE POWIEDZIAL ZE WSZSYTKO POWINNALO BYC WPORZATKU. JUZ SAMA NIEWIEM... P.S A TAK WOGULE TO SORKI ZA BLEDY..NIE MIESZKAM W PL...(SKONCZYLAM TYLKO 2 KLASY PODSTAWOWKI W PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maz sie badał????? niusia? poczytaj tutaj topik ..albo wejdz na nasz bocian lub jakies inne forum ginekologiczne.... bo to nie jest taka prosta sprawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENIG. JESTEM Z US.. MAM ALE TYLKO JEDNA STRONE DOBRA. WCZESNIEJ BYLAM 2X W CIAZY..ALE NIESTETY PORONILAM... I TE 2 X ZASZLAM W CIAGU ROKU.(.A TERAZ MINELO PONAD ROK..A TU DALEJ NIC..) MOZE WLASNIE DLATEGO LEKARZ NIE ROBI DALSZYCH BADAN??? JEST TO STRASZNIE STRESUJACE.... PRAWIE O NICZYM INNYM NIE MYSLE...TYLKO O CIAZY... :( JUZ NIEWIEDZIALAM CO ROBIC...ALE WLANSIE WPADLAM NA WASZA STRONE.....I MILO ZE MOGE SIE Z WAMI TYM PODZIELIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENIG. JESTEM Z US.. MAM ALE TYLKO JEDNA STRONE DOBRA. WCZESNIEJ BYLAM 2X W CIAZY..ALE NIESTETY PORONILAM... I TE 2 X ZASZLAM W CIAGU ROKU.(.A TERAZ MINELO PONAD ROK..A TU DALEJ NIC..) MOZE WLASNIE DLATEGO LEKARZ NIE ROBI DALSZYCH BADAN??? JEST TO STRASZNIE STRESUJACE.... PRAWIE O NICZYM INNYM NIE MYSLE...TYLKO O CIAZY... :( JUZ NIEWIEDZIALAM CO ROBIC...ALE WLANSIE WPADLAM NA WASZA STRONE.....I MILO ZE MOGE SIE Z WAMI TYM PODZIELIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia..... z tego co wiem ,to jesli ma sie drozny tylko 1 jajowod to poprzez zabieg mozna sprobowac udroznic 2gi Jesli sie nei da to wowczas po probach i po ewent poronieniach powinnas sie poddac inseminacji. jak lezałam miesiac temu w szpitalu- miałam laparoskopię - wycinany torbiel w jajniku to byla ze mna dziewczyna co nie miala droznego 1 jajowodu i po wycięciu cyst- torbieli z jakjnika poddali ja inseminacji- czyli wprowadzili nasienie maza do macicy..... nie wiem co teraz z nia sie dzieje ....ale musisz cos zerobic z tym ,bo czekanie raczej nic nie da... no mzoe jesli zdarzy sie cud..... a ile masz lat???? a te poronienia to w ktorym tygodniu ciazy? i z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PORONIENIE 6 TYG. CIAZY (2X) MAM 25 LAT... LEKARZ WLASNIE POWIEDZIAL ZE NIETRZEBA CZYSCIC DRUGIEJ STRONY BO JEDNA WYSTARCZY... INS. TEZ SIE JEGO PYTALAM..ALE POWIEDZIAL ZE JAK 2X ZASZLAM W CIAZE SAMA..TO MOZE NIE TRZEBA INS. POWOD PORONIENIA...POWIEDZIAL ZE BYLO COS ZLEGO Z PLODEM..ALE DO KONCA NIC NIE WYTUMACZYL...(TACY SA AMRYKANSCY DOKTORZY... :) ) PLANUJEMY Z MEZEM PRZYLECIEC DO PL, W PRZYSZLYM ROKU..MOZE TAM SIE ZGLOSIMY DO JAKIES KLINIKI.....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia....... cięzko tak odpowiedziec ..i cos Ci doradzic..... Ale wg mnie te poronienia napewno miały jakąs przyczynę.... Slyszałas cos o toksoplazmozie???? to jreest choroba przenoszona przez zwierzętai czesto powoduje poronienia...... a tekie gadanie lekarza ze cos z płodem nie tak to jest bez sensu..... Powinnas udac sie do jakiegos specjalisty ktory zajmie sie Tobą a nie tylko takie gdybanie jak do tej pory ..... Podstawa to dobry lekarz A w jakei strony w Polsce zawitasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TAK O TEJ CHOROBIE SLYSZALAM..I SIE NAWET O NIA PYTALAM LEKARZA....I TEZ WIEM ZE JAKIS PRZYCZYNEK MUSIAL BYC. TAK DOBRY LEKARZ TO PODSTAWA..ALE CIESZKO ZNALESC.. I WLASNIE TEN TAKI MIAL SIE OKAZAC... A WLASCIWIE TO MIALAM 2-CH I NIBY TEN CO TERAZ MAM MIAL BYC\"DOBRYM SPEC.\" W POSLCE BEDZIEMY : W GDYNI , ELK, I KROSNO.. JA Z GDYNI ,MAM RODZINE W ELKU A MAZ Z KROSNA... ZAWSZE SIE SMIEJEMY ZE W PL Z 2 RUZNYCH KONCOW..A TUTAJ AZ SIE SPOTKLALISMY.... A MOGE SIE SPYTAC Z KAT TY JESTES/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM TUTAJ KOLERZANKE...CO JEJ LEKARZ POWIEDZIAL ZE NIEMOZE MIEC DZIECI... PO 2 LATACH URODZILA SLICZNA CORECZKE..A GDY CORECZKA MIALA NIECALY ROK OKAZALO SIE ZE JEST DRUGI RAZ W CIAZY... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze Śląska , ale koło krosna w Ustrzykach Dolnych mam bavcie:) i często spędzałam tam wakacje:) az trudno w to uwierzyc...wkońcu to w USA sa tacy specjalisci od wszystkiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaeemi tak sie zdarza.. ale ja nie mogłabym czekac na cud.... ja zawsze wychodze na przeciw szeregu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym ja czekała i nic nie robila to pewnie menopauza by do mnie zapukała najszybciej:) a nie cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK TACY SA.... NIBY ZE W US..SA TACY DOBRZY..JA WOLE W POLSCE PUJSC DO LEKARZA.. WIEM ZE JEST JEDEN TAKI... ALE TO W INNYM STANIE..MOJA PRZYJACIOLKA TEZ MIALA ROBIONA LAP. I WYCINANE CYCSTY Z JAJNIKOW..PUZNIEJ BRALA CLOMID I WKONCU INS. I DZIS JEST 7 I POL. MIESIACA W CIAZY...I BEDZIE MIALA SLICZNEGO CHLOPCZYKA.....(I BEDE JEGO MATKA CHRZESTNA... :) ) ONA STARALA SIE O DZIDZIUSIA PONAD 3 LATA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia..... poczytaj na roznych stronkach ,ja caly czas czytam i czytam i czytam i duzop wiecej sie dowiaduje:) poki co lece bo maz mnie wygania od kompa:( postaram sie jeszcze zajrzec a jak nie to do jutra papapa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) MENAPOZA... !!! A ILE TY MASZ LAT? DZIWNE MYSLISZ ZE NIBY TO TAKIE PROSTE...\"CIAZA...\" A TU NAGLE POJAWIA SIE SETKI ROZNYCH PRZESZKOD... NIEZNAM TEGO MIASTA KOLO KROSNA.. :( ALE NAPEWNO MOJ MAZ ZNA... :) ON TUTAJ JEST TYLKO 5 LAT.. JA NIESTEY BYLAM ... MALA JAK WYLECIALAM..WIEC NIC PRAWIE NIEWIDZIALAM...TYLKO TYLE CO Z MAMA JEZDZILAM DO RODZINY....ALE ZAWSZE MOWIE ZE POLSKAA JEST NAJLADNIEJSZA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAK WY JESTESCIE 6 GODZ. DO PRZODU :) JUZ PUZNO... DZIKUJE...ZA DOBRE RADY!!!!! I BEDE KORZYSTAC Z TEJ STRONKI CODZIENNIE.. DO JUTRA.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, miło poznać :) a co to znaczy ze masz skrzywioną , czy to jest tyłozgięcie bo jak tak to ja to mam. jeżeli starasz się rok to może czas partnera przebadać, od tego się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia, widzę że nie doczytałam, mąż się już badał. Wiem że w Gdańsku jest dobra klinika, miałabyś blisko z Gdyni. Klinika dobra też jest w Łodzi ( ja się tam leczę ) , w Warszawie i Bialymstoku. Z jednym jajowodem jest trudniej zajść w ciążę ale można. Myślę że owinnaś zrobić jeszcze inne badania np toksoplazmozę żeby sprawdzić skąd poronienia. Mam nadzieję że ci się uda i zajdziesz w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAZ TEZ BYL BADANY I WSZYSTKO JEST WPORZATKU... A JA MAM DO BOKU WYGITA.. POWIEDZIELI ZE WSZYTKO JEST TEZ WPORZATKU.. JAK WSZYTKO WPORZATKU TO CZEMU JESZCZE NIC..?? NIWIEM..ALE WLASNIE ROZMAWIALAM Z ENIGMAA... FAJNIE ZE ZNALAZLAM TE FORMU..ZAWSZE OD KARZDEGO PO TROCHU I MOZNA SIE DUZO DOWIEDZIEC... BARDZO U WAS JEST MILO!!!! :) NAPOCZATKU SIE BALAM ZE KTOS SIE BEDZIE ZE MNIE WYSMIEWAC( Z MOJEJ ORTOGRAFII) I JAKIES GUPIE UWAGI PISALA... A WY JESTESCIE NAPRAWDE SWIETNI LUDZIE... I DAJECIE DOBRE RADY... :) BARDZO SIE CIESZE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOL.. OO WLASNIE MI SIE PRZYPOMNIALO..BO Z MOJA MAMA DZIS ROZMAWIALAM I MI POWIEDZIALA ZE WLASNIE ONA MA TO CO TY..DO TYLU ODCHYLONA.. I ZASZLA Z NAM W CIAZE..JEST NAS 3-ECH..MAM DWUCH STARSZYCH BRACI.. I POWIEDZIALA ZE TEZ NIE MIALA Z ZAJSCIEM PROBLEMOW..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOL. CHYBA ZROBIE.. ALE W PL. BEDE DOPIERO NA NASTEPNY ROK..WIEC TROCHE POTRWA..A JA JESTEM JUZ TROCHE NIE CIERPLIWA ..WIEM NIE DOBRZE... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLI JESTES? JAK NIE TO DO JUTRA.. ;) POWODZENIA WSZYTKIM!!!!! TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się od 2 lat i też jestem niecierpliwa. ale u nas problem jest u męża, za mało plemników. Leczy nas fajny profesor z łodzi. Ortografią się nie martw, nie jest najwazniejsza a i tak świetnie piszesz skoro tyle lat w Stanach mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIKI... :) 2 LATA..MYSLE ZE WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE... WIEM CZASAMI CZLWIEK STARA SIE MYSLEC POZYTYWNIE..ALE CZASEM SA TAKIE DNI ZE DOSLOWNIE SAMA NIEWIESZ CO OTYM WSZYSKIM MYSLEC.. AKURAT DZIS MAM TAKI DZIEN..BO NIESTETY \"DOSTALAM\" I AZ MI LZY POLECIALY...CALY DZIEN PRAWIE PRZEPLAKALAM..NO I USIADLAM PRZY KOMPIE I WAS ZNALAZLAM... WLASNIE CZASEM SIE POCIESZAM JAK WIDZIE ZE NP. TEJ OSBOIE SIE UDALO CZY TEJ.. ODRAZU INACZEJ MYSLE..ZE I MI SIE UDA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj przepłakałam pół dnia bo dostałam, a miałam inseminację i myślałam już że będzie ok i było mi przykro. Zadzwoniłam do mojego lekarza i od juta biorę tabletki na stymulowanie owulacji żeby zwiększyć szanse przy kolejnej inseminacji. Ale to wszystko trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO SORKI..NO TO TAK..CZUJESZ SIE CHYBA TAK JAK JA.. :( WLASNIE MOJA KOLERZANKA TERAZ JEST NA KOMPIE..I TEZ ZE MNA ROZMAWIA..ONA JEST MOJA NADZIEJA, BO NIEMOGLA ZAJSC W CIAZE PONAD 3LATA...I WIESZ...JEST 7 I POL MIES. W CIAZY..BEDZIE MIALA SLICZNEGO CHLOPCA...(NICHOLAS RYAN :) ) BEDZIE TO PRZECUDNY MALUSZEK.. ALE WIEM ZE I TOBIE SIE UDA...A ZRESZTA NAM WSZYSTKIM....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia, mam nadzieję, że nam się uda w końcu. Ja idę spać bo rano do pracy trzeba wstać wcześnie. Do jutra. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×