Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Witajcie:) OOoo widzę ze jestem pierwsza:) Ja dzisiaj znowu wczesniej w pracy, przewaznie chodze na 13...ale mam kontrolę z Zusu ....:( Mam nadzieje ze szybko zleci:) Ja dzisiaj wzięłam 5clo i nie jestem pewna ale mozliwe ze przez clo..mam b płytki sen i wogole budze sie w nocy i nie mogę spac..... Albo znowu sobie cos uroiłam ale mozliwe ze to przez clo,bo tak sie składa ze 4 dzien z rzedu mam te problemy... po wczorajszych wymianach zdan z monik tak własnei zaczęlam sie zastanqwiac czy mam jakies skutki uboczne ..i kto wie moze to ten sen,..... ale to tylko takie moje przypuszczenie.... A moze to od magnezu? bo biorę wieczorkiem 1 tabl???? hmmm...... monik jak tam z Twoim snem po clo? niusia ...powodzenia i zaglądaj tutaj do Nas:) foli ...daj znac jak tam po clo.... kupiłas???? kruszynko....a jak tam wczoraj? udało się?:p pozdrawiam Was i zapraszam na kafkę:) u Nas snieg....zimno ale mam nadzieję ze ta zimowa atmosfera ,przyniesie za s oba Swięta i dla nas prezent:) fasolki:):):):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Enigma, mój mąż ma kolezankę, która jest właścicielką apteki ma jechać do niej o 9.30. Jak będzie clo w aptece to mu da. śmiać mi się chciało jak jej tłumaczył przez telefon na co to jest lek :) Ona się nie zna bo nie jest farmaceutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki, dawno mnie nie było i stęskniłam się nieco za kafe :D Foliczku, weszłam właściwie przede wszystkim ze względu na Ciebie, żeby zobaczyć jakie tam wieści...Przykro mi niesamowicie, bo zdaję sobie sprawę, że tym razem wiązałaś miałaś szczególną nadzieję. Ja wierzę w to, że uda ci się i Ty też doczekasz się swojej maleńkiej fasoleczki. Cały czas trzymam kciuki za Ciebie i za pozostałe dziewczyny oczywiście również. Dla pocieszenia mogę wam poradzić żebyście sobie poczytały poprzednie części tego topiku a zobaczycie jakie dziewczyny miały problemy i jak długo się znimi borykaly a jednak udało im się i niektóre z nich są już mamami... ściskam was mocno i przesyłam telepatyczne fluidki od mojego maleńkiego dzidziusia ******************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, cześć, a nie napisałaś nic jak ty się czujesz? Enigma, wczorajsze twoje zdanie o skutkach ubocznych po kawie przekonało mnie ostatecznie do clo :) I poprawiło humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie chcę was zanudzać.... :D w sumie duzo lepiej mi jest ale na zwolnieniu jestem i tak juz pewnie zostanie. Plamienia na szczęście ustąpiły i już tydzień mam spokój. Brzuchol mi rośnie (taka sobie piłeczka :)) i nie dopinam bluzek w piersiach bo nieco zwiększyły swój rozmiar.Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty (29/11) zeby zobaczyć znowu dzidzię. ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik, to leż dużo mimo że nie masz plamień i nie podejmuj żadnego wysiłku. Moja szwagierka tak miała a potem jej przyszło do głowy podłogi myć i plamienia wróciły ale skończyło się dobrze ale potem już musiała 2 m-ce plackiem leżeć. Musisz teraz dużo wypozywać, ja ciągle trzymam kciuki :) Mi było przykro wczoraj ale dzisiaj jest już lepiej, zbieram siły do inseminacji nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf i nie zanudzasz wcale, ja sobie uświadomiłam, że przez kilka dni nic tylko gadałam na forum czy dostanę @, to musiało być nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa, ja też robię kawkę:) jestem już po śniadanku to mogę:) Wczoraj było troszkę przytulanek (na serialu \"Gotowe na wszystko\" - to chyba taka nasza mała tradycja hi hi), jestm przed owu cały czas, ale w weekend powinnam raczej mieć:) foli, widzę, że masz nowe siły i nową nadzieję - tak trzymaj!!!! Wiecie, wczoraj pierwszy raz po przytulankach szkoda mi było iśc do łazienki i nie poszłam... zasnęłam z nadzieją, że małe bojowniki zaklimatyzują się u mnie na dobre:) a dziś jak się kąpałam, to zauważyłam, że mam wszystko lekko opuchnięte - czy to ma jakieś znaczenie, że nasienie jest całą noc w środku? wiem, głupie pytanie, ale do tej pory jakoś o tym nie myślałam;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli tak bardzo mi przykro :( a juz miałam nadzieję że dzisiaj oznajmisz cudowną wiadomość o dwóch kreseczkach, ale nie załamuj sie od razu pomysl sobie że będziesz miała jezscze kolejna szansę. Życzę wam to wszystkim z całego serca. ❤️ Witam nowe forumowiczki!!! Niusia22 tobie rówież życzę jak najlepiej. Chociaż jesteś tak daleko od nas to przesyłam zaraźliwe fluidki od maleństwa - łap je wszystkie!!!!!!!! Dla was dziewczynki również - łapcie i zarażajcie się !!!!!!!!!!!!!! ********************************************************************************* ********************************************************************************* ********************************************************************************* ********************************************************************************* ********************************************************************************* *********************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Paula i maklady :) Maklady, to nie powinno mieć znaczenia:) Ja często zasypiałam tak i nic nie było mi. może to przez jakieś bakterie, kurczę nie jestem lekarzem ale musisz zapytać przy następnej wizycie u ginekologa. Moze powinnaś posie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Foli. Generalnie mam zakaz wykonywania różnych czynności od dźwigania począwszy na szybkim chodzeniu skończywszy i trzymam się zaleceń... Cieszę się że zbierasz nowe siły, naprawdę, bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi26
czesc wszystkim. Foli oj a tak trzymałam kciuki za Ciebie ze moze my razem a tu tak sie potoczyło.... Ale mysle ze nastepnym razem sie uda. Mam pytanie -czy zawsze mialas te plamienia przed @ a teraz nie bo u mnie tez na to wyglada ze jak juz przyjdzie to bez plamien bo juz na 2,3 dni byly a teraz nic. Tylko nic nie zapowiada przyjscia tego @ ani brzuch ani cycuchy. Buuuu tez mnie to wkurza. Ciebie cos bolałao - wiec byla nadzieja a mnie nic ani w jedna ani w druga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, miałam zawsze plamienia 2 dni przed @ wieczorem, ateraz nic. Kurcze właśnie to mnie wkurza jak @ przyszła to mogła przyjść od razu a nie robić mi nadzieję, teraz wiem dlaczego tak było, inseminację miałam w środę a w czwartek na usg wyszło że pęcherzyk pękł, w nocy ze środy na czwartek mnie kłuło więc owulacja pewnie następiła w czwartek no i w czwartek 2 tygodnie po @ przyszła. Blondi ale ty mozesz jeszcze mieć nadzieję. A test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli - inseminacja to jest jakaś ingerencja w naturę organizmu - może dlatego miałaś przed @ inne objawy niż do tej pory? to wszystko takie skomplikowane jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, inseminacja to żaden zabieg, to jak badanie ginekologiczne i żadny skutków ubocznych nie ma, wchodzisz do gabinetu i podawają ci strzykawką specjalną plemniki do macicy to tak jak naturanie tylko trochę dalej wstrzykują plemniki, nie ma skutków ubocznych ani nic, natomiast miałąm hsg, sprawdzanie drożności jajowodów i to mogło trochę zakłócić wszystko to fakt, chociaż nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama zdziwiłam się jaka inseminacja jest prosta :) i szybka :) ciekawe jak po clo będę się czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Foliku buziaczki dla CIebie widze że jesteś dzielna......witaj Elf fajnie że zajżałaś do nas....witam pozostałe koleżanki i nowe dziewczyny na forum....u mnie od rana biało i ładnie taki wyglad za oknem poprawia nastrój tylko żeby nie było tak zimno brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się że clo nie dostanę, bo w jednej aptece nie ma i kobieta nmówiłą ze jest problem z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi26
nie nie robilam testu na razie nie ma na to siły i ochoty... A poza tym chyba jeszcze za wczesnie zrobie tysiec po tereminie...czyli 23.11 albo 20 w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi26
miało byc tydzien po terminie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, napisałaś kiedyś, że podczas inseminacj Cię bolało troszkę, w którym miejscu? bo ja jak miałam wymrażaną nadżerkę, to gin mówiła mi, że szyjka macicy \'nie boli\' i mnie nic nie bolało, czułam tylko skurcze jak przy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, bolało wprowadzenie wziernika, bo mam tyłozgięcie i nie mógł ginekolog go włożyć, mampoprostu skrzywioną szyjkę macicy lekko i trzeba jakoś pod kątem wprowadzać ten wziernik, to jest właściwie taka strzykawka cienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maklady ,paula , elf i blondi:) mam nadzieje ze nie pominełam nikogo:) foli ...nie martw sie o skutki uboczne ....:) wazny jest cel i jego osiągnięcie:) Ja zauweazylam jeszcze ze wczoraj podczas 4 dnia brania clo wieczorkiem mialam bardzo duzo śluzu takiego białego -ala mleko..i było mi mokro ...a tak to poza tym nic:) mam kontrole ,klikne potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, podziwiam Cię.... połaczenie w myślach szyjki macicy i igły wywołuje we mnie jakiś dziwnie nieokreślony lęk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, dzięki. Makladt ale tam niebyło igły tylko taka kulka małą na końcu żeby ułatwić wprowadzenie, to naprawdę nie jest groźne, on mnie musiał wziernikiem uszczypnąć o czym mnie uprzedził bo nie mógł się wbić tą kulką pod kątem przez moje skrzywienie szyjki ale to nie był mocny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeeeeeee Foli , a ja już kartki z gratulacjami wysłałam,nie no nie wierzę.... :-((( tak mi przykro, ale jeszcze nic stracone, głowa do góry, zbieraj siły i kolejny cykl przed Nami / Tobą.... dziewczyny musi nam się udać!!!!! Witam Koleżanki nowe i te starsze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze jakieś schizy, teraz się boję że mam za dużą dawkę 2 razy dziennie po 1 tabletce, chociaż ja zawsze mam owulację ok. Kurde mąż mnie wyzywa że skoro facet jest profesorem ginekologii to chyba wie co robi, mama nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×