Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

brak seksu,zero czułosci,zero miłych rozmów,delegacje zebrania,smsy.telefon przy dupie?ja też znam taki przypadek.nawet studia zaczął(chyba niby)a potem na miesiąc skonczyły się smsy,delegacje studia,wyjścia do kolegi by mu pomóc i powroty o 3 nad ranem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziuniu no pzrecież nie siedzą w mc donaldzie na hamburgerach,chyba ,że ona w to chce wierzyć. chyba musi sie strasznie czuć ta twoja kol.współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykapałam sie ....... oj jak ja znam ten temat dziewczyny niestety z własnych doświadczeń buuuuuuu echhhhhh dziwnie to sie układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik czy my aby nie mamy tej samej kolezanki......??? on tak samo dokladnie to co napisalas ,wlacznie z tym ze w kom ma wpisana ta laske jako faceta i codzienie tel do niej jak wychodzi z domu..... a wychodzi z domu ... ot tak ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem hi hi hi! a ona z nim żyła dobrze wcześniej czy tylko dkla proformy,bo jeśli kiedyś był dobry to dla niej wielka strata a ty enigma z jakiej krainy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu Ana z własnych doswiadczen...???:(:(:( uuuuuuuuuuuuuuuuu ach monik ....... jaja bym mu wyrwała..... na zywca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio niestety......i tez tak kiedyś mówiłam ze \"wyrwała bym na zywca \" enigma a jak przyszło co do czego to inaczej to wyglądało stety albo niestety echhhhh nie ma o czym mówic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym wcieleniu Monik niestety w tym......dawno temu jakieś 4 lata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona z nim zyla ...hmmm... ot tak ... maja dzieci... on zawsze mowil ze ja kocha ,.ze bedzie dobrze .ze praca ,ze praca ze praca........ a ta głupia wierzyła bo kochala.........:( miala wiele powiedzmy dowodow na oszustwa ,zdradę ale on zawsze ja sciemnil........ a ona mu zawsze wierzyla......:( opowiadal takie bajki ze normalnie ... naprawde ...musiala bardzo go kochac ze wierzyla...... ach...... a ja ze smrodliwego południa jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie wiem co bym zrobiła.nie wyobrażam sobie tego.to tragedia dla kobiety która kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomnienia wracaja ......z południa Enigma? ja tez jestem z południa jakież 25 km od Katowic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie Monik najgorsze jest jak sie szczerze kocha, jak to jest pierwsz miłosć.....lepiej nie mówić straciłam wiare w ludzi i mimo pogodnego usposobienia uśmiecham sie jakby mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ona pocznie teraz?ma siłe by przerwac to bagno czy nadal nie wierzy,to jest tak straszne upokorzenie dla kobiety ana nie chcę pytac dalej cię bo to napewno przykre dla ciebie i boli do dziś mam nadzieję,że teraz jest zmiana o 180 stopni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana co innego jest dowiedziec sie i sprawdzic zastanowic sie co dalej..... i albo w ta albo w tą.... to zalezy czy cos łaczy jeszcze ludzi ...ale ponad 3 lata oszustw i krecenia dalej????????? i robienie z niej idiotki i kretynki...?????? ja jestem ..wg mnie oczywiscie :) bardzo wyrozumiala .....i mysle ze potrafie wybaczac ...ale ten chłop normalnie przegina........ ale z 2 strony moja kolseznka mu na to pozwala...... bo .... go kocha... eeeee a ja tylk osie denerwuje przez to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zmiana jest super !!!Monik ale nie mozna do końca tego zapomnieć choć bardzo bym chciała....i najgorsze że nie masz juz tej pewności co kiedyś....ale kochasz nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to strasznie przykre,może rzeczywiście z tej miłości człowiek na pewnym etapie przyjmie wszystkie warunki byleby być nadal z tą osobą?tak chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja tez 25 km od Katowic:P:p:p:p hhihihihhi i z tego co wiem to do Ciebie mogłabym dojechac trasą 78 tak jak na Chałupki:):):) widzialam w tabelce kiedys Twoje miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ana tak prawde mówiąc ja sobie nie wyobrazam żeby mój mnie zdradził,ale jestem na tyle stara,ze nie wiem co przyniesie kolejny rok,dziesiec?może być róznie.teraz dałabym sobie ręke uciąć.a jak mu odbiją hormony po 40-tce? tak myśli mój rozsądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ... nie zawze tak jest....... a co do niej to szuka teraz sposobu aby sprawdzic czy łaczy ich seks..... no kurcze tłumacze jej ,ze jak jedzie do niej to kurcze chyba sobie nie patrza w oczy.......... ona ma 27 ,laska 27 ,panna ,od 3 lat napewno sie znaja bo 3 latya temu moja koleznaka znalazla dowid na to ze byli razem.....tzn \"kolegowali sie\" bo w lozku ich nie przyłapała........ laska do tej pory panna .a on fiku miku od 3 lat do niej ma tel i dzowni i ma ja w kom wpisana jako facet...... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik.... wg nie zdrada jest skutkiem czego a nie przyczyna...... wiec przyczyny moga byc rozne........ wazne ze jesli ktos popelnil blad to powinien wybrac to czy tamto ... a nie brnac dalej w to g......... Kazdy moze popelnic bład...... i jesli zda sobie z tego sprawe w odpowiednim momencie to oki , wydaje m isie ze nalezy dac szanse......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję ana ,ale z tym trzeba życ.sądzę,ze wiele oj wiele związków jest takich jak mówiła enigma.a jeszcze wiecej takich,że facet długo sie ukrywa albo całe życie. mam nadzieję,ze to na niego wpłyneo całkiem na plus i będzie żałował do konca życia do lewych związkach i ranienia ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za literowki ...ale nigdy nie czytam tego co pisze... i potem sama zastanawiam sie co napisałam....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki za porownanie.... ale pisze to jako bya hodowczyni: i to jest 100% prawda: jak suka nie da to pies nie wezmie.....!!!!!!! i to jest niestety prawda..... wiem bo naprawde bylam hoddowca...... Moze mnie zlinczujecie ale baby sa czescie winne jak faceci..... no bo wkoncu z kims te chłopy nas baby zdradzaja ..no nie....??? sorki.... ale taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje ana jest skutkiem czegoś,ale czasem skutkiem ludzkiej głupoty nieraz ludzie nie mogą sie dogadac,:w łozku jest źle ,kłotnie,brak szacunku,inne charaktery itd ale tzreba umieć powiedziec:przykro mi że cie zawiodłem (am)ale nrozstajemy sie bo to to i tamto a nie życ w kłamstwie dopóki nie przydybiesz kogos na tym.a najgorsze jak wiesz i ktoś w żywe oczy mówi ze sie czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn enigma sorki,bo to ty napisałaś no i co ona teraz zrobi?ma siłe nie być z nim?czy bęzdei nadal trwał w tym wszystkim,jeśli nawet on nie pójdzie na kompromis i będzie bzykał(sorki za wulg)tą laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie maz opierdziela ze ja przezywam to co jest u niej .ponoc czaem po nocach cos mowie o niej ... ahhhh musze chyba przestac sie tak angazowac ..bo potem sama jestem nerwowa....... a jutro rano ide do fryzjera:) pasemka robic:) buuuuuu a my tutaj taki przykry temat na noc drazymy...:( buuuuuuuu:( a aa apropo moich jajnikow to jak poszlam do wc to czuje oj czuje...ale wiem ze to bedzie jutro.. monik ..mnie w ubegłym cyklu jak pękały te pęcherzyki to mowie Ci nie moglam chodzic..... i jak jutro to bedzie to potem komoreczki zyja do 12 godzin :) damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ale mozna w drugą stronę to samo powiedzieć,że jak chłop nie .....coś tam to baba nie weźmie.dlaczego nie ma okreslenia na faceta który zdradza i bzyka na prawo i lewo,może macho albo lovelas,albo ,,ale ma branie\"przecież mają rozum podobno bardziej rozwinięty niż my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ,ty najlepiej znasz swój organizm.no to powodzenia enigmiaczkek!dobrej nocki!!do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×