Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

dzięki Elusia, lubię bardzo święta i nie chę żeby były smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) troszkę się nie odzywałam... Jeszcze 4 dni pracy i Święta. Już się nie mogę doczekać. Foli, gratuluję podejścia. Odpoczniecie psychicznie i zobaczysz, że następny cykl będzie Wasz :) A u mnie nic nowego... Wojtek właśnie dzisiaj jedzie w delegację i wraca dopiero w piątek późnym wieczorem więc do rodziców pojedziemy w Wigilię rano... A ja już dni odliczam nie tyle do Wigilii, co do 29 grudnia, bo mamy wizytę u lekarza i Maleństwo zobaczymy... Ech... Brzusio rośnie ;) mdłości już nie mam, tylko jeszcze troszkę ospałą jestem, ale ogólnie czuję się dobrze... Zastanawiam ię nad 2 tygodniami zwolnienia po 1 stycznia, żeby trochę psychicznie od atmosfery w pracy odpocząć, ale zobaczymy... Buziaki dla Was wszystkich 👄 I przyjemności w bezstresowych przytulankach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folito razem w tym cyklu mamy pełny naturals.nie wiem dlaczego ale nie liczę na to clo u mnie.podchodze do niego jakoś sceptycznie. u mnie jest problem z zapłodnieniem oprócz nie pekania.nawet jak pęka i pęcherzyk było ok to i tak nie dochodzi,wiec coś tu nie gra,tylko co? u ciebie foli jest może powiem nie ok ale dobrze,ze jesteście zdiagnozowani i wiadomo co i jak leczyc a to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka to fajowo,ze wszystko ok i dobrze sie czujesz.a zwolnienie jak najbardziej ci polecam odpoczynek,jeśli masz taką możliwośc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli, monik - dziekuję 🌼 mam nadzieję, że u mnie to tylko jednodniowy dołek, bo do tej pory było wszystko w porządku:) cieszę się, że znalazłam to forum, tu zawsze poczytam sobie solidną dawkę ciepłych słów:) foli, bardzo się cieszę z Twojego optymizmu. Uwielbiam whisky, ale mój mąż mniej, więc razem jesli coś pijemy to raczej wino. Jestem dosyć młodą mężatką, od razu po ślubie zaczęliśmy starania - i to takie smutne troszkę, że nie ma w nas tego romantyzmu i spontanu (albo jest go mało), który powinien być u młodych małżeństw. Dobrze, że był chociaż przed ślubem;), mieszkaliśmy razem:) Powinnam wyluzować, wiem, ale to tak cięzko przestać myśleć o tempkach, owu itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady,cieżko wyluzowac a bardzo by sie chciałomnie też te dołki łapią w różnych chwilach.na razie mam siłe sie z nich wygrzebywac oby sił mi starczyło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zajrzałam do was na chwilkę, chociaz mnie zupełnie ten czas nie służy. Przed świętami jestem zwykle zestresowana i same święta też przezywam w stresie - bieganie od domu do domu, uważanie, by się nie spóźnić, nie urazić kogoś. Ach, trudne to. Jedno co, to powiem wam, ze duphaston chyba zaczął robić swoje. Nie dość, że @ przyszła praktycznie na koniec 28 dnia cyklu, to już dzisiaj 4 doba jak ja mam i mam normalne krwawienie. W poprzednich miesiacach było plamienie na tym etapie. Łudzę się może, ale wierzę, że jeszcze miesiąc, dwa i zacznie poprawiać się mój stan zdrowia babskiego. Może to przybliży mnie - NAS - do dziecka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Anka, dobrze, że mdłości ci minęły. idź sobie na zwolnienie w styczniu, jeżeli masz taką atmosferę nerwową w pracy, po co sie niepotrzebnie denerwować choć to pewnie nie jest łatwe tak po prostu wziąć zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że ten okres przedswiąteczny też tak potęguje u nas to wszystko foli ty tak trzymaj,moze sieudzieli choć jednej!! ja byłam wcz.u gina pęcherzyki pękły.tzn ten przetrwały i z tego miesiaca też.wyczytałam że mam tak zwany ,,efekt odbicia"po odstawieni clo,czyli sam sie pecherzyk wyhodował bez stymulacji(tzn przez stymulacje z tamtego miesiąca)czego ja jeszzce się dowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonka to super,oby tak dalej się poprawiało.a dlaczego ty miałas @ takie skąpe? mało progesteronu na to wpływało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, tego ci życzę :) no dobrze że widzisz efekty leczenia Monik, na twoim miejscy wybrałąbym się do dobrego specjalisty od niepłodności bo rzeczywiście z tymi pęcherzykami masz coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie właśnie trochę kłuje z lewej strony nie wiadomo czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak foli,w styczniu ma mi zrobic wszystkie badania bezpłatnie w przychodni niepł przy szpitalu i dopiero potem pójdę w świat. foli ty wiesz gdzie w południowej polsce jest jakaś dobra klinika? a ty foli który dc masz teraz? może owu sie zbliza powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 7dc i wczoraj poszłam na usg w Poznaniu, chciałąm sprawdzić czy mi się torbiel nie zrobiła, chociaż mój lekarz z kliniki niepłodności powiedział, że nie muszę bo mi się nie zrobi no ale ja mam zasadę ograniczonego zaufania do lekarzy :) a i tak musiałąm iść z tą infekcją więc przy okazji usg zrobiłam i oczywiście zapłaciłam 100 zł żeby dowiedzieć się że mój profesor z łodzi ma rację :) może przestanę go sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia - słodziutki Dziubuś :) Nie pamiętam która pytała - nie wiem, czy to wina progesteronu, ale tak, te moje @ były raczej skąpe, trwały tak naprawdę 2 dni na \"czerwono\", a kolejne 2 - plamienie brązowe. To pierwszy cykl od sierpnia, w którym @ jest jak @, a nie jak jej substytut. Wierzę, że duphaston w końću działa, to był drugi cykl z nim, zatem kolejną receptę wezmę w styczniu na następny cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze zabajona.wiesz ja sie zastanawiam,bo od kilkunastu cykli też moja @ jest o wiele bardziej skapa i szybciej sie konczy,4 dni i już o niej zapominam,kiedyś 5 dni nie wyjete własnie zabajona jak twoje endo? a mnie nadal pobolewa jajnik,mimo,że owu była w sobotę.lekarz wykluczył torbiel mno ale co mi daje sie we znaki teraz nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, czasami tak jest, jajnik ma prawo boleć po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik, mnie też boli jajnik po owulacji, ale u mnie może też dlatego, że jeszcze biorę tabletki na jego przeziębienie, dziś ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz foli kiedyś to nawet bym nie wiedziała,ze to jajnik.a teraz czuje jajnik przed owu w trakcie,po,można zwariować.mój cykl trwa chyba teraz 100 dni przez to ,,chcenie\"te obserwacje wizyty u lekarza czynią kazdy cykl długim jak cholera enigma dlaczego nie dajesz znać jak u ciebie ,odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na wiele sygnałów z organizmu nie zwracałam nigdy uwagi, nawet nie wiedziałam jak boli owulacja, a teraz wszystko dokładnie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuszczę i potem zajrzę na chwilkę przed pracą.a tak snieg sypie,ze szok,prawie nic nie widać przez okno.u was też tak sypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj opowiadałam mężowi, że jak byłam u gin, i już wchodziłam na fotel, to pomyślałam sobie: a może powie mi, że jestem w ciazy, może mimo @ jakimś cudem zaszłam? - no ale nic takiego nie powiedziała:) monik, ja też chciałabym czasem pchnąc czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy być silne psychicznie maklady,bo na pewno szczęscie przyjdzie do nas.ale to czekanie jest najgorsze i te comiesieczne kopniaki w tyłek od losu,który mówi to jeszce nie twoja kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ WITAJCIE KOBIETKI ❤️ U mnie pada snieg i czuję już atmosferkę świateczną....... Dzisiaj 15 dc juz niedługo owu, czas pokaze czy ten miesiąc jest mój i dla mnie..:-p AnA ogromniaste buziaki laseczko👄........bedą się faceci slinić, oj bedą.....obys Kochaniutka odpoczeła na tym Sylwestrze..:-))) Foli Ty w adwent się bawisz?????hmmmm dziwne, ale mozna i tak!!!! Pozdrawiam Was goraco.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, żyję zgodnie ze swoim sumieniem i nie krzywdzę nikogo tym co robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×