Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Podczas zapalenia pęcherza warto jest pić dużo wody. I założyć kilka par ciepłych babcinych gaciorców :) Szkoda, że te cholerstwo zwykle wraca, jak się już zachoruje. Ja tak raz do roku to mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomiu daj znać. Cały czas trzymam kciuki. 🌻👄 Ana- powodzenia:) Czarna- na tej stronce masz wszystko opisane. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu odezwij się jak będziesz coś wiedziała, ja idę do domu już ale potem zajrzę, napisz co ci lekarz powiedział i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na wiadomości. Zajrzę wieczorkiem. Idę do apteki bo mały na same ferie złapał przeziębienie, a ja chciałam wrescie pojechać do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Dzisiaj moj 4dc... juz bez @ Enigma- do gina którego mi poleciłaś zadzwonie na dniach... czekam na wypłate mężulka.. ah te pieniądze :-( Goniu- najważniejsze to być dobrej myśli... moja mama zawsze mi powtarza że pozytywne myślenie to połowa sukcesu, wiem że czasami to trudne ale trzymaj się cieplutko, trzymam za Ciebie kciuki i zoobaczysz że wszystko będzie dobrze! Pedagog- nie ten cykl to następny... trzymam mocno kciuki za nasze starania! Czytam wasze wypowiedzi... o waszych problemach... i znowu nasówa mi się pytanie \"dlaczego\" Dlaczego tak jest że dziewczyny (czasami dzieci) nieodpowiedzialne, bez mężów, często nawet alkoholiczki raz pójdą z kimś do łóżka i od razu są w ciąży... później palą, piją i dziecko rodzi się zdrowe... a Kobiety które naprawde bardzo pragną dziecka i mogłyby zapewnić mu wszystko czego potrzebuje na tym świecie nie mogą zajść w ciążę... a jak już doczekają się fasolki...po wielu badaniach, diagnozach to czesto jest coś nie tak.... Dziwny ten świat i bardzo niesprawiedliwy... Przedwczoraj przeczytałam na interii o pijanej kobiecie w ciąży której policja zabrała dziecko do szpitala bo podawała mu alkohol!!! Zgroza!!!! Gdybym ją spotkała to chyba poszłabym siedzieć bo zabiła bym ją gołymi rękami!!!! ehhh ale sie rozpisałam... Kończe z tymi smutami... Pozdrawiam was wszystkie gorąco i pędze robić obiado-kolacje dla mężusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dziewczyny please nie łapcie doła, zobaczycie prędzej czy póżniej się uda chodzi tylko o to predzej, nie ja w grudniu, kiedy się to stało starciłam całą nadzieję, plemniki słabe , mało, nie prawidłowe, lekarz mówił o inseminacji no i powiedzieliśmy sobie że poczekamy do wiosny i się zastanowimy, no i ........................................ wierzę że jak ktoś bardzo czegoś proagnie to mu się uda mojej koleżance udało się po 2,5 roku, plemniki były ok, ona chyba tez chociaż nie wiem może nie powiedziała mi trzymam za Was mocno kciuki papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciążówki mam pytanie czy można pić jedną kawę z mlekiem dziennie czy nie za bardzo? papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina, fajnie ze ci się udało :) mam nadzieje że nam też się uda.co do kawy to ja czytałam że można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! ale się rozpisałyście!!! nie czytałam co u Was raptem dwa dni, a tu 10 stron przybyło ! :) zaraz nadrobię, przelecę, co tam się działo.... co do kawki - bo to mi tylko wpadło w oczy - ja czasem popijałam, albo kawkę z mlekiem albo capuccinno trzymajcie za mnie kciuki, bo jestem chyba na wylocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hej Bebeczki! Boli mnie caly dó brzucha. Tempka wysoka 37 i ani sladu @ (ma być niby w czwartek) Kurczę nie chcę sobie robić nadziei a testowac się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
kobiety wy poprostu jesteście zazdrosne o siebie......jeżeli jednej uda się zaciazyc to naciskacie na nia buuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
wiecej wiary w siebie i przestacie naciskać na ine kobiety :-p tym które są wredne a sa tutaj takie zyczę jak najgorzej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj z tą zazdrością. Babeczki są fajne, a każda chcialaby mieć jak najszybciej dzidzie. Zazdrość jest ale pozytywna i cieszymy się jak się któreś uda. Przecież fasolki to tylko samo szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
jest i zazdrość i nienawiść poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomarańczowy nicku Ty jesteś chyba najbardziej negatywnie nastawiony i od Ciebie bije nienawiść i zazdrość. Jak się nie podoba to nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nadrobiłam.... a co tu się dzieje??? nina - gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!! Iskierka - podobnie!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
😡 mam prawo wyrazic swoje uczucia......i poczytać Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, czekam na obiecaną fotkę od Ciebie :-) a co do wyników nasienia mężula, to ja tu nic nie widzę o aglutenacji, jest tylko homogenizacja 30 minut, ale co to jest nie wiem :-( A wogóle to ile mąz musi mieć plemników, aby kwalifikował się do inseminacji? bo mi juz ta inseminacja po głowe chodziła, a teraz jak dowiedziałam się, że nasionka za słabe...wiem, wiem...powtórzymy te badania. Ale skoro ma (tylko) 3 mln/1 ml nasienia i z tego 40 % ruchomych (niestety w tym o ruchu a - pojedyncze, b -30 % a w miejscu 10 %), to kompletnie nie nadaje sie na inseminację? Foliku napisz mi jakie są \"wymogi\"? a może wiesz co to jest homogenizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagod - przykro mi :-( Czarna - trzymam kciuki!!! Nina, Twoja historia jest budująca, ale ja nie mam chyba tyle szczęścia co Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie studentce
Witam wszystkich na ntym forum :) Moze troche odbiegne od tematu ale bardzo licze na waszą pomoc . Pisze prace inżynierska o zywności ekologicznej i jej postrzeganiu w danej grupie konsumenckiej. I wlasnie musze sie zdecydowac na ta grupe np. mlodziedz w jakiejs kategorii wiekowej , kobiety aktywne, kobiety na diecie, mamy, moze mezczyzni - i wlasnie mam z tym problem bo chce aby grupa, na ktora sie zdecyduje byla trafiona faktycznie a nie naciagana. Dodam, ze moje wywody beda oparte na ankiecie przeprowadzonej wsrod tych konkretnych konsumentów ok. 50 osob. I tu moja prosba piszcie czy wy albo moze znajomi jestescie tym zainteresowani tym czyli zywnoscia ekologiczna oczwiscie. Jakie macie oczekiwania,opinie, dośweiadczenia itp i oczywiscie do jakiej grupy sie zaliczacie -grupa stworzona przez was samych- prosze o odzew dla jakiej kolwiek oriantacji na rynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fOLI, DZIĘKUJĘ ZA FOTKI! pOWTÓRZĘ z masą ;-) piękna z Ciebie Dziewczyna!!! słuchajcie, mąż własnie odebrał wyniki hormonów, jedzie do domku, ale z tego co mi powiedział prze telefon - nie jest najlepiej. Wiecie, cieszę sie strasznie. Wiem , wariatka ze mnie, ale może własnie znalazła sie przyczyna złych wyników!!!! z tego co się dowiedziałm to za wysoka prolaktyna i testosteron w dolnej granicy normy...kurcze, kto by pomyślał taki \"jurny\" facet ;-) teraz leki i może sie poprawi! Trzymajcie za nas kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko cieszę się że wszystko się wyjaśniło❤️ Teraz szybkie leczenie iiiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, wiem to głupio ale mi też ulżyło, ze wreszcie zdiagnozowaliście przyczynę, no to teraz leczenie i inseminacja, albo nawet natura, nie wiem jak to się leczy ale skoro u kobiet można to u facetów też napewno. Do inseminacji potrzebne jest 1 mln o ruchu postępowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×