Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Paula, jak w pracy, nie denerwujesz się za bardzo? Dziewczyny ja uważam, że każdy ma prawo wyrazić zdanie swoje, nie kłóćmy sie o pierdoły, w końcu łączy na s wspólny cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, znowu jakiś pomarańczowy oszołom sie nudzi .... albo sie ujawnij i pisz pod swoim nickiem albo nie mąć i daj nam spokój OK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki
sorki:) trzymam kciuki za wszystkie a najbardziej za estelkę, anę, foli i enigmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitamWas wszystkie w ten zimowy porane (ale sielanka co?) Widzę że się tu trochę dzieje od rana nono i jakiś pomarńczak do nas zajrzał :) Estelko co to za doły akysz akysz-tak im zrób. Ana kupuj dziś teścik i testuj jutro ❤️ a i czekam na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki
a propos enigma u mnie przyczyną był wrogi śluz, moze lepiej sto sprawdź. Po drugiej inseminacji zaszłam w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś, czyżbys podczytywała stronę o Provicie?? ;) Gdzie jesteś? Co do pomarańczki- każdy , kto chciał wypowiedział swoją opinię, tak jak i Ona i nie ma co dalej robić z tego zagadnienia. Cieszę, się, że inseminacja się powiodła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana zdjatka mam ale mam jakiś błąd z serwem i mnie na razie nigdzie nie wpuszcza więc jak tylko bede mogła to Ci prześlę, pamiętam. PS Ślicznie wyglądaąłś, piękna sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to tak jak u mnie, oj dzisiaj to bym już poszła do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asia a jak Twoje maleństwo? masz racje z tym pomarańczowym...Beti dziękuje i czekam na Twoje....ja też jestem nieprzytomna mam duzo pracy a nie chce mi sie nic robić buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj w pokoju bardzo wesoło, aż juz kaszlę od śmiechu! No ale cóż nie może być caly zcas nudno i sztywno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wysłałam CI SIlve zdjęcia z tego sylwestra.....jak masz swoje to mi podeślij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie ta poczta jak potrzeba to nie działa buuu Ja też już bym chętnie poszła do domu, w tej chwili jest tu taki gwar jak na rynku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie sesja w trakcie. Nawet nie mam czasu popisać na kafe :( A w indeksie same 3+ więc cieniutko... Ja już po @. Ale jestem totalnie \"skołowaciała\". Mój organizm jest nienormalny. W drugim dniu @ tempka spadła mi przepisowo do 36.6 Potem nie mierzyłam bo mnie szlak trafił, że nie jestem w ciąży... A teraz z samiutkiego rana miałam 36.9 a teraz 37.3 Dlaczego? To bez sensu w szóstym dniu cyklu... Chora nie jestem. Więc mam pytanie: może jest oprócz ciąży i przeziębienia jakaś inna przyczyna wzrostu temperatury? Bo u mnie raczej nie ma ani jednego ani drugiego. A ja siedzę w domu i przed chwilą facet chciał mnie namówić do wymiany drzwi wejściowych rzucając tekstem: \" Czy była pani poinformowana, że w dniu dzisiejszym w tym bloku odbywa się wymiana drzwi...\" A potem takie babcie podpisują papiery płaczą bo nie mają jak zapłacić... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa stresu to mi nie brakuje. Jak ja nieznwidzę egzminów.... Dlatego właśnie naturalne metody planowania rodziny są takie zawodne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana mam fotki :) Jej! Wyglądasz inaczej niż na poprzednich,które dostałam, ale wtedy i teraz slicznie!!!... A inaczej, bo na tamtych masz związane włosy. Swoje fotki Ci wysyłam, są z 14-tego stycznia z wesela. Jakość niezbyt,bo są skanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza27
DZIEWCZYNY DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJE NIE WIEM CO BYM BEZ WAS ZROBIŁA. POZDRAWIAM I ŻYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve, ja tez chcę fotki :-) Ana, a mi mogłabyś przesłać, bo te co poprzednio od Ciebie dostałam, otwierały mi sie do połowy :-( i nie widziałem całej sukienki i Foli, ty do mnie przesyłaąś fotki z opisem \"w czarnej sukience z wesela\" , ale załącznik nie chciał sie otworzyć :-( prześlij mi jeszcze raz chccę sobie pooglądać fotki :-) może jeszcze któraś mnie uszczęśliwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×