Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Silve ja też poproszę. Niestety na razie wciąż nie mogę nic wysłać buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti poszły 🌻...jak tylko będziesz mogła wysyłać,to prześlij mi swoje. Zdaje się,że jeszcze się nie widziałysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..... dziewczyny chyba jednak zrobię ten test tego śluzu:) ja to wolę wszystko wiedzieć odrazu;) i jestem gotowa na wszelkie badania:) W przyszły poniedziałek idę do gina to będzie 8dc i niech zobaczy co tam u mnie rosnie i zobaczymy czy będę miała owu.... jesli owu nie będzie to zrobie tak czy siak te badania na ten wrogi śluz:) UUUUUUUUUU ale jak sobie pomyślę ze tyle komandosów mężusia sie zmarnowało bo zdechły od mojego śluzu to brrrrrr....trza temu zapobiec:P Asiku ja jestem z miasta obok Katowic , autostrada 20min:) u nas jest Radiostacja:P:P:P:P ta slawna:) Ana... jak tam jest na tej GWSH? Cięzko czy nie????? buziaki lece do pracy , oczywiscie będę zaglądała:):):):):) Dziękuję za 3manie kciuków ❤️ wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve i Beti dostałam Wasze zdjkątka dziękuje.....ależ piękne z Was kobietki uuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz Ana a mi napisało że nie mogę wysalć nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ten test robi się w okresie okołoowulacyjnym, żeby śluz był. Estelka, silve syślę wam zdjęcia z domku bo tu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma powiem tak jak ktos sie przyłozy to można spokojnie w tej szkole dać sobie rade nie jest bardzo cięzko, rób ten teścik Enigma dla własnego spokoju trzymam kciki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW, Ana ale sexi kiecka - rewelacyjnie wyglądasz!!! Silve, ale z ciebie piękna, subtelna blondynka. Ale wyglądasz całkiem inaczej niz na fotkach, które mi kiedyś przesyłałaś (z wakacji) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ana, silve ja też chcę te zdjęcia: jkanicka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve dostaalm dzięki bardzo, daj mi chwilkę prześlę Ci jak z tą pocztą się uporam oki? Tobie ANA też jeszcze z SYlwka wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku wysyłam CI.....oki Beti chętnie obejże.....Estelko wyslij mi swoje jak możesz.....Foli Twoje mam ale nie z tego sylwestra jak mozesz to pslij mi tez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ale ja już Ci coś wysyłałam. Niestety nic nowego nie mam :-( Gonia, halo - miałaś wkleić kartkę z pamiętniczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie zpominajcie o mnie. Silve proszę o zdjęcia! grajesia@wp.pl Ale dzisiaj naskrobałyście i dzień sie jeszcze nie skończył :) Zabajona, a gdzie Ty się podziewasz? Iskierko gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję estelko 🌻 , wyslij mi swoje. Iwonko poszły, ja też poproszę o Twoje fotki. Foli powinnas już mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam Estelko że masz jakieś nowe bo tamte mam.....nie zapominajcie o mnie ze zdjątkami atena333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic nowego :-( widocznie jestem zbyt mało interesująca aby mnie fotografować :-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko nie mów tak jesteś interesująca hej smutasku !!!! ja zdjęcia ze sylwestra mam tylko dzieki znajomym bo jak zwykle zapomnieliśmy swojego hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve dostałam dzięki. bardzo ładnie wyglądałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam jakiś podły nastrój, dziś zadzwonię do szpitala św Zofii i zapytam o hsg. W tym tygodniu zrobię posiew i po 10 lutego idę chyba na to badanie brrr a powiedzcie mi, co myślicie o staranka w miesiącu, w którym robi się hsg...bo ja już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja czytałąm ze nie ma przeciwskazań wręcz zalecają. ja sama miałam inseminację i pytałam 2 lekarzy i powiedzieli że ok ale nie mozna brać clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, bo Emika mówiłą, że lepiej nie, bo naświetlanie podczas hsg może spowodować (podbno) wady genetyczne płodu...ale co ja się głupia boję, przeciez i tak naturalnie w ciążę nie zajdę iść teraz czy nie? jak myślicie? poprosze o \"kopa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×