Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigma, ja bym chciała, zeby ta część była szczęśliwa dla nas wszystkich, dla ciebie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli już dawno nie robiłam normalnych badań😭 Cholera,faktycznie ostatnio często narzekam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa, ale ja dużo jem:( właśnie grzeję sobie spagetti;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, narzekaj sobie do woli, mnie nie martwi ze narzekasz, tylko że się źle czujesz, pomyśl o badaniach krwi poważnie Ber też was pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Foli:) dzięki A głowa mnie boli już od wczoraj:( wieczorem mnie zaczęła boleć i rano wstałam z bólem:( no i trzyma do teraz. Może jak się chwilkę zdrzemne to mi przejdzie;) Czasami tak mam że boli mnie z niewyspania, ale cóż się dziwić ja codziennie wstaję o 04:30:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję wstawania, ja bym nie dała rady tak codziennie. Połóż się i odpocznij i dbaj o siebie Andzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja nic nie słyszałam na temat jakichś zakazanych kosmetykow... Pytałam nawet lekarza, ale powiedział, ze nie słyszał o żadnych ograniczeniach... Tylko na rozstępy stosuję takie specjalne, dla kobiet w ciąży, bo poźniej można ich spokojnie dalej używać i dziecko karmić - nie przenikają do pokarmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Andzia:) Pamiętam jak pisałas ze schudłas:( Dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli:) właśnie się najadłam a teraz ide nyny:) jak ja lubie sobie spać he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma schudłam ale jem dużo, nie wiem z czego schudłam:( wcale nawet nie chciałam chudnąć:( Dobra teraz juz naprawde ide:) Miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka:) a jakie stosujesz na rozstępy?:) Fajnie masz ze tylko 3kg:) przybyło Ci:) Ja to od pazdziernika to 4 przytyłam:( no ale teraz juz 2,5 na minusie:) uffff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana :) ale będziesz miała fajny weekend:) A nie mzasz ochoty zrobic kolejny test:P i zobaczyc czy bedą juz 2 tłusciutkie kreski?:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana jak zrobisz to pozycz nigdy 2 krech nie widziałam na teście, chyba sobie domaluję w poniedzialek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli.... a ze tak zapytam?:P jak i masz sluz????? bo ja przed @ tak na 2 dni..... z białego sluzu zmienił mi sie na niewidoczny:( czułam tylo troszke mokro ...ale białego ne było:( wiec sprawdz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wyraźnie biały, ale chyba taki też moze byc przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihih...... ja to raz miałam 2 krechy ...słabe ale były.... ale na tescie owulacyjnym:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ...a zawsze miałas taki przed @ .....???? bo ja mialam w 2 fazie cyklu ale przed @ zanikał:( więc głowa do gory:) Ana pisała ze tez tylko ten biały sluz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, szczerze mówiąc to nie pamiętam, chyba nigdy nie zwracałam na to uwagi, wydaje mi się że kiedyś już tak miałam ale nie mogę sobie przypomnieć. Nie łączę z tym nadziei bo brzuch daje o sobie znać ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od rana siedze w pasie sciągającym basior i boki .... i nasmarowalam sie balsamem na celinkę- celulitius:P Tak sie poce ze szoookkkkk Apropo cwiczen w ciazy :) to tez słyszałam ze dlugie spacery sa dobre:) i ponoc utrzymuja cięzarna w dobrej kondycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam do domciu. Miłego weekendu Wam życzę!!! Trzymam kciuki za testujące 🌻 Papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uciekam, pa No i trzymajcie kciuki za mnie bo mi sie to przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się dziewczyny Foli - Ty najbardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam penaten, ale ciężko go dostać (osttanio coś go mało w aptekach). stosowałam też gerbera (nawet niezły) a teraz mam jakiś niemiecki, nie pamiętam nazwy, ale to bardziej taka maść do masowania, tłusta i smierdząca, więc więcej tego nie kupię... Hihi, ja też w zasadzie nie widziałam dwóch krech na teście, no bo ta druga to taka słabiutka była... szkoda... mogłam zrobić drugi żeby mieć pamiątkę ;) Foli, a Ty nie planuj malowania kresek w poniedziałek, tylko główka do góry i miło spędzaj weekend :) Ja też sie pomału zbieram do domku. Dzisiaj zakupy, małe sprzątanko, a jutro Senior wraca :):):) ale się cieszę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie FOli i Enigma korci mnie zeby zrobić w weekend jeszcze jeden test zeby sprawdzić czy wyjdą dwie krechy już bardziej widoczne ale kurcze mam obawy taki strach ze nie wyjdą choć wiem ze to bez sensu bo jak mają wyjść to wyjdą a jak nie to nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka:) miłego wieczorku:) ja tez musze zakupki porobic ale mi sie nie che...:( buuuuuuuuuu Ana ...Ty rob i nie gadaj:) i xrob fotkę to sie potem napatrzymy:) Foli a Ty z samego ranca melduj sie ze @ nie ma:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiś dwóch godzin pobolewa mnie brzuch jak na @ ktrcze mysle ze to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×