Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaska21

cechy facetów które nas kobiety najbardziej kręcą!!!

Polecane posty

zacznijcie od siebei i zastanówci esięnajpirw co wy mozecie dac.. i wtedy pomyślcie sobei ile możecie dostać w zamian... zdenerwowałem się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę facetów, którzy nawet maluuuusio, ale są ironiczni i cyniczni! To mnie tak strasznie odrzuca, że mogłabym pociąć takiego faceta!!! Lubię jak facet jest czuły, interesuje się mną i moimi problemami, potrafi zaszaleć i nie boi się ryzyka, kiedy trzeba to potrafi współczuć, jest uprzejmy i nie udaję kogoś innego niż jest i jeżeli nie zachowuje się jak ciota, popisywacz, super cool men który naśmiewa się z innych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadaję jeszzce az pytanie: co wy macie w zamian?????!!! normalnie załoze takiego posta ..ale oczywiście urażone dziewczęta nawet nie odpisza...albo zaraz na mnei naskocza...jak na zwierza...delikatne kobietki....hahaha lepiej być sfrustrowanym kawalerem...niż byc oszukiwany... bo ja kiedyś byłem taki o jakim marzyłyście...i to wy i życie mnei zmieniło... teraz realizuję marzenia....leciałem samolotem płynęłem statkiem niedługo wybieram sięna majorkę..mam cała szafę koszul i niektóre ...chodze sobi do sklepu i kupuje co chcę... ale co z tego skoro nie możmna się tym dzielić bo to wszystko było dla niej.... potraficie tylko patrzyc na czubek własnego nosa... kiedyś byłem taki o jakim marzyłyscie...zmieniłyści emnei...teraz jestem nic dodać nic ując .. skurwysynem... dziękuję wam kochne kobietki:) wiecie co najbardziej podobało mi się w kochaniu się z dziewczyną ..kiedy czułem jak drży...jak nie umie wyhamować emocji ...przede wszystkim starałem się by jej było pzjemnie... a teraz jak kolega zaprasza mnei na wyprawkę do burdeliku...to odmawim reszta sił... resztką tego pawełka ..może jeszce coś zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nie zrozumiałyści ewięc po co się męczyć.. spytałem sięjednej dziewczyny ostanio któa przycisnałem do muru... sytuacja wyniknąłą tak...podobała mi się bardzo ... w końcu zapytałem się dlaczego mnie ignoruje ...ona odparła mi (nie tak od razu..oczywiście wcześniej był sereg głupich wymówek...) odparła mi że się mnie boi....spotkałem się z tym juz któryś raz... wkurzyłem się strasznie...bo jak można się meni bac skoro jestem dobrym człowiekiem nie robię nikomu jkrzywdy...nie naśmiewam sie nigdy z nikogo chyba ze w rewanżu..otwieram drzwi przed wami...i wiem co to znaczy przytulić i wysłuchac.. a ona mi odparła ze sie mnei boi bo jestm przystojny mądry i inteligentny..że ona się boi...takich facetów... paranoja.. nie ma tak dobrze żeby było dobrze...jak bedzieci emieli za mało źle ..jak za dużo źle.. trzeba nabrac do tego dystansu... i to mam zamiar zrobić.. albo zostane nadętym bufonem...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze co facet może zrobić dla siei o was olewać... bez ściemy kochacie wtedy mocniej staracie się bardziej... i podobamy wam się o wiele wiele razy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyyy
lubie facetow pt lysy kwadratowy debil a tak serio to inteligencja zaradnosc humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale często
często jest tak, że my ludzie wybieramy zupełne przeciwieństwo tego co sobie wcześniej wyobrażaliśmy. Jak spotykamy tę właściwą osobę to ona różni się od naszego ideału, ale kochamy...... A na marginesie z psychologicznego punktu widzenia kobiety kręci kasa. Inteligencja i zaradność życiowa to też znaczy kasa, ale w przszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adams111 z tym olewaniem to niestety prawda... co do reszty to nie będę komentować, czujeś sie skrzywdzony, niezrozumiany czy niewiem jaki i się tu wypowiadasz! A prosze bardzo. Chodź wiesz, masz rację... kobiety są baardzo dziwne... ale faceci... to też nie ideał... bardzo się na nich zawiodłam... :( a mogło byc tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamas - troche Cie rozumie,alw wykrzycz ta zlosc,bo jesli ktos Cie skrzywdzil to masz prawo!!!!!!ale nie krzywdz siebie mowiac ze lepiej byc skurwy... :( kiedys tez tak myslalam,ale to nie prawda!!!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia zuzanna
adamas 11111 jest kochany jak nie wierzycie to spytajcie si moejj nowej kochanej dziewczyny... tylko niech ktos mipowie jak to jest ze ciagle za mna ogladaja sie blondynki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoli
a ja uwielbiam u faceta czarujący uśmiech i zimne, koniecznie niebieskie oczęta ale broń Panie Boże by był cynikiem i ignorantem uh ( niestety jeszcze takowego nie znalazłam ) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj oczeta, ustka, serce madrosc to cieplo caly kochany i moj Robik:)❤️pisarz, poeta, czlowiek, super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
pociągają mnie faceci "niegrzeczni", może to głupie ale działają na mnie strasznie podniecająco ale w związku nie mogłabym być z takim facetem!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym co napisał adamas111 jest trochę prawdy. Zgadzam się całkowicie, że jeśli się was kobiety trochę olewa, to bardziej się staracie. Przekonuję się o tym czasami osobiście. I nie wynika to z tego, że olewam jakoś perfidnie, czy celowo. Po prostu czasami tak bywało, że spotykałem się z kobietą i np. zdarzyło mi się pare dni milczeć, nie odzywać do niej, bo telefon mi padł. I wtedy ona aż ze skóry wychodziła i głowiła się co jest nie tak :) A jak wcześniej odzywałem się dzień w dzień, to nigdy sama nie raczyła jako pierwsza napisać sms-a. I to jest prawda - im facet dostępny, tym dla niego gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Faceta___
chyba dosrępny...:o bo wkurzające jest jak facet d... truję non stop eskami, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem :) Ale ja nigdy tak nie robiłem i nie zrobię. Nie lubię osaczać ani być osaczanym. Ja piszę o dostępności w sensie, że kobieta np. kiedy chce wyciaga faceta na spotkanie, że facet nie ma własnego życia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamitt
Miłość to agape.. nie ma juz Ja ja tylko jest my a zatem nie ma słowa - mam własne zyce a jets - moje zycie dziele z Toba, bo cire kocham skoro nie dziele to cie nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że jest \"my\", a nie \"ja\". Nie można być egoistą w związku. Ale trzeba mieć też własne życie, pasje, własnych znajomych. Bo inaczej człowiek się \"udusi\". A nie o to przecież chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamitt
z tym się zgodzę, ale... jakoś znam ludzi co mają nie dość, że swoje zycie - agape to jeszcze wspolnych znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do adamasa 111 -wiesz dlaczego powiedziała że się boi??bo sie jej cholernie podobałeś i bała sie swoich reakcji...tego sie bała,nie ciebie..bała się że sie zakocha i nic z tego nie wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisałyście to co was, dziewczyny, najbardziej w facetach kręci. Pozwólcie, że dołożę dwa słowa od siebie. Z tego co zaobserwowałem to interesuje was tylko i wyłącznie kasa. Nic iwęcej. Im facet bogatszy, tym lepiej, nawet jak jest burym chamem, który nie odróżni koniaku odo kocich szczyn. Oczytanie? - zbędne gdy jest duża kasa Poczucie humoru? - zbyteczne u faceta Inteligencja? - a po co taki, który spojrzy z delikatnym niesmakiem na oglądany z wypiekami na twarzy przez wybrankę 12982736476893182316248624 odcinekjakiejś południowoamerykańskiej teledurnoty Sila? - ewnetualnie może być. Nawet jak facio jest ABS Konsekwencja? - jeżeli już to w kończeniu piwa Punktualnosc? - od biedy ujdzie Takt? - A po co takt jak jest kasa. Pasje? - najwyżej jaki będzie wynik kolejnej burdy na stadionie Opiekunczość? - Jak jest kasa bez ograniczeń, to nic innego nie jest potrzebne Są kobiety, które nie interesują się kasą jaką facet może dać. Ale to wyjątki potwierdzające regułę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjazd frustratów trwa
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jest prawda. Rozejrzyj się wokół siebie. Masz conieco racji w sprawie urody, ale laski lecą głównie na kasę. Może facet być burym chamem byle był bogaty i nie był liczykrupą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość res species
Żenujące! Przekonanie o sile kasy jest żenujące. Wiem,że wypowiedzi autorów w dużej mierze uwarunkowane sa tym,czego sami doświadczyli.Ale generalizowanie jest błędem. Powiedzenie ''jaki szedł takiego spotkał'' jest trafnym w omawianym watku.Mężczyzna skupiający się wyłącznie na sferze materialnej przyciąga kobiety swego pokroju. Ale zapewniam-każda szanująca się kobieta nie zwiąże się z prostakiem (mimo zasobności jego portfela). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costamcostam
1. poczucie humoru 2.inteligencja 3.trochę ironii 4. czułość 5. zaradnośc 6. pasja- piłka czy samochody-lubię jak Go to pochłania 7.namiętnośc kolejnośc przypadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Costamcostam, Twoja lista przedstawia piękne marzenia ścietej głowy. U faceta liczy się tylko kasa, no może jeszcze torchę uroda, ale jak facio jest niczym Krezus, to każda na takiego poleci. Wyjątki potwierdzają regułę :) ..................................... >>>res species, a znajdziesz szanującą się kobietę? Jakoś trudno o takową. Lwia część leci na kasę. Reszta u faceta jest małoistotna Co , że to żenujące? a kto tam patrzy teraz na coś innego niż kasę Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×