Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikima

ginekolog w toruniu

Polecane posty

Gość Mikima

Czy ktos moze mi polecic dobrego ginekologa w Toruniu, bardzo mi zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Ja chodze do Matopatu do Dr Stankiewicza i sobie bardzo chwalę. Prowadzi teraz moją ciążę, jest rzetelny, taktowny i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy na pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy na pierwsza
czy na pierwsza wizyte poleciłabys go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak najbardziej, jest bardzo taktowny i nie będziesz sie czuła \"nieswojo\". Jest pokój gdzie rozmawiamy, pokój aby sie przebrac i pokój do badań - który jest przyciemniony ( co znacznie podnosi komfort). 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poleciłabym Ci doktora Paluszyńskiego - przyjmuje prywatnie na Astrowej i Podgórnej. Obecnie mam 2 miesięczną córeczkę. 2 moje koleżanki chodziły do doktora Stankiewicza i też były zadowolone, ale pod koniec ciąży żałowały bo miały małe komplikacje i nie miały swojego lekarza w szpitalu. Ja miałam skróconą szyjkę i cukrzyce i leżałam przez 2 tygodnie na patologiii. Byłam zadowolona że chodzę do Paluszyńskiego bo miałam swojego lekarza w szpitalu i on prowadził mnie również w szpitalu. Jeśli twoja ciążą będzie przebiegać prawidłowo czego ci życzę to matopat jest super bo tam umawiasz się na konkretrną godzinę i mają tam lepsze USG - fajniejsze filmiki - lepsza pamiątka. u paluszyńskiego początkowo musisz swoje odstać w kolejce, ale potem zapisuje na soboty na konkretną godzinę, kiedy to przyjmuje tylko ciężarne. Byłam zadowolona. a facet jest super - dyskretny, miły i wszystko wyjaśnia Kogokolwiek wybierzesz życze pwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evraevraevra84
ja polecam dr Gbiorczyka, przyjmuje prywatnie na ul. Bazynskich, ma USG i o wszystkim z nim można pogadać! Zawsze ma czas dla swoich pacjentek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruniankaaa
tylko ni epaluszyński! czeka sie u niego mimo ze ejstes umówiona po 3h w poczekalni poza tym ma tyle pacjentek ze działa schematycznie i rutyna go zżera! odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrMengele
Ojciec tadeusz otwiera poradnie ginekologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×