Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta anula

... za dnia mój *Czarodziej* wyczarowuje noc

Polecane posty

powiem CI...wszystko w swoim czasie :) odliczam minuty, które są teraz jak godziny...nie mogę przestać myśleć...zaczekam więc bo cóż więcej mogę zrobić...co najwyżej uśmiechnąć się :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
:D:D:D:D Prawdziwa odmienność, zrobiona z najdelikatniejszych zbliżeń, z cudownych dostrojeń się do świata, nie może spełniać się jednostronnie: wyciągniętej ręce musi odpowiadać jakąś inna, z zewnątrz, skądinąd.............. J. Cortazar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
nie wiem... ale czuję jakbym juz nie mogła się zatrzymać.. próbuję skupić się na czymś...próbuję usmiechnij się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
co ja mam z Tobą zrobić?? gdzie mam być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
j e s t e ś n i e m o ż l i w y :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula..
jak jestes ............. egoistą rówież bardzo lubię Jakim cudem tu jesteśmy, jak mogliśmy spotkać się tu dzisiaj, jeżeli nie przez prosta grę złudzeń, reguł przyjętych i uznanych, talia kart w ręku obłąkanego... .. J.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłeś jak bardzo się komuś spodobał mój nick? hihihihihi tak słodko czarujesz, że zbiegają sie różni tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież widzisz jak skaczę z rodosci:P zapomiałam o literze Ł a już widzilam i z taka opcją, co ich dzisiaj napadlo, to nie wiem wrrrrrrrrr wymyślę sobie inny nick, zebys mnie czasem nie pomylił z romanem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam się:) wolno się wysyła i tyle wiesz że tak:D napisałam Ci słowa czasem są zbędne.... tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 ten wiersz z tamtego topiku, bardzo mi sie podobał Szukajcie w sobie A znajdziecie wszystko I radujcie się bo Należy być egoistą Jakimkolwiek imieniem się posłużyć zechcecie niczemu wartości nie przydawajcie lecz jej tylko z mozołem w sobie samym szukajcie Istnieje natura mówiąca tak i amen wszystkiemu czego szukaliście i każdej rzeczy którą w sobie znaleźliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:) ja nawet nie znam autora, nie wiem J. W.Goethe? podobął mi się bo kojarzy mi się ze zdrowym i koniecznym egoimem de mello i ze wszystkim z czym się zgadzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się zdawało to ja już dawno wiem;) niedługo po 12 wiedzialam:) i czekam wciąż na listonosza j e s t e ś n i e m o ż l i w y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×