Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta anula

... za dnia mój *Czarodziej* wyczarowuje noc

Polecane posty

eee...pomęczę Cię o to później :) zmokłem a teraz idę pod prysznic ;) Masażystka na gwałt potrzebna...;) tzn do wykonania masażu ma się rozumieć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym Ci pomóc;) bardzo ale w dziedzienie masowania jestem zupełną ignorantką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no dobra Twoje podanie zostało przyjęte...czekaj na rozpatrzenie ;) na pewno nie jest tak źle, dasz radę - wierzę w Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jak? czeka na rozpatrzenie??:P:P taki afront, o ja nieszczęśliwa😭😭 i to z Twojej strony😭😭😭😭 zamiast, że chesz, że tylko czekasz ...że jest już poza moimi paluszkami się nie liczy.... to Ty mi każesz czekać na rozpatrzenie????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jak Cię zmobilizowałem! a tak się afiszowałaś że nie umiesz ;) no to teraz chwila prawdy :) Twoje podanie ma wyłączność ;) może tak być? czekam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tak być:D tak jest bardzo dobrze i cały czas czekam... kiedy, gdzie o której godzinie i w jakim języku te korepetycje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że tak może być ;) hmmm... kiedy? jak najprędzej! gdzie? wybierz sama! o której godzinie? powiedzmy całodobowo z małymi przerwami ;) w jakim języku? hmm...miłości :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wobec tak kompleksowego, a właściwie profesjonalnego, i skutecznego:P podejścia do tematu nie pozostało mi nic innego jak tylko się spakować - 3 walizki uffffffffffff hihihihi chcę nabrać doświadczenia i poznać stale udoskonalanane techniki masażu;) a uczyć się od eXperta będzie przyjemnością;) potrzebuję co najmniej półek dwóch:P:P a czasu nie masz za wiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 walizki? to może po Ciebie przyjadę ;) nie ma sprawy już opróżniam 2 szafy - są wyłącznie do Twojej dyspozycji.Jak Ci będzie mało to dostaniesz więcej ;) mieć Taką Uczennicę też będzie całkiem przyjemnie ;) no to kiedy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosny zwieracz odbytu
odnosze wrażenie że gada ze sobą jedna osoba z rozdwojeniem osobowości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zewrzyj
radośnie odbyt i idź sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosny zwieracz odbytu
mowy nie ma mam tu misje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja misja
dobiegła końca, możesz zluzować zwieracze i pójść sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosny zwieracz odbytu
mimo wszystko zostane i poobserwuje ten monolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELO ZIOMEK KUP SE DOMEK
ZWIERACZU ciachnij sie sam bo to **rwa w twoich ustach bardzo nieladnie wyglada, wejdź do dentysty okienkiem i ciachnij się ochroniarską żyłką. ... ciachnij sie po móżdzku bo jak ja to zrobie to będzie BARDZIEJ bolało ojojojojojojojoj!!! nie wiem dlaczego jeszcze tego zrobilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradosny z rozdwojeniem jaźni
radosny ale ciachnij WSZYSTKO, żeby sie zresetowało do ustawień domyślnych!!!!!! DO ROBOTY imbecillus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosny zwieracz odbytu
co, trafiłem ? i zabolało? od samego początku to podejrzewałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka 🖐️ tak im się czasami robi widzisz hihihhihihi co poradzisz:P wygrzebuję zmięty bilet na tramwaj, żeby jakoś prędko na dworzec dojechać;) przyjedź do mnie KONIECZNIE:P i zaproś do Rose Café na drika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po mnie miało być;) ta \"urocza\" konwersacja ehhh szkoda słów na tych matołków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygan, kiedy jest szczęśliwy Nie wie, czego chce To najdalsze bywa blisko Schyl się, zerwij je ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wiesz...mi też BARDZO by brakowało...więc bądź...\" pamiętaj o tym, mówiłam jeszcze, ale poszedłeś:) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×