Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość juuiliettte
zauwazylam ze duzo zalezy od dojrzaosci i doswiadczenia. faceci ktorzy mowia duze duze duze to najczesciej niedojrzali chlopcy (choc nie zawsze rzecz jasna). mam brata w takim wieku i wiem jak to wyglada. a ci ktorzy mielis w sowim zyciu duzo lasek cczesto mowia ze male sa OK. poza tym jak ktos napisal juz: nie liczy sie rozmiar tylko temeprament! no i w wieku 40 lat male nadal wygladaja estetycznie, nie siegaja do pepka. male sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noeigj
naprawdę małe piersi, a właściwie ich brak wygląda b. nieestetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietttee
no brak biustu to rzeczywiscie jest duzy problem. ale co to znaczy naprawde male? ja mam naprawde male - 70A, a itak tylko przed okresem sa na tyle duze zeby ladnie wypelniac staniki o takim rozmiarze, ale sa nawet ladne. poza tym mysle ze zaden facet nie moze powiedziec o mnie zlego slowa jesli chodzi o sprawy lozkowe :> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble ble ble, lozko to lozko, jak sie postarsz to bedzie fajnie, a myslisz, ze ten, z ktorym tobie bylo marnie mysli, ze tak wlasnie bylo, czy ze raczej kobiety nie narzekaja? ;-) wieksze cycki to mistrzostwo, sa podniecajace i az chce sie dorwac takie w kazdym momencie, co nie oznacza, ze kobieta z malymi nie jest w stanie zaspokoic faceta w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwiana
Cycki nie są najważniejsze ani w życiu, ani w miłości, ani w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto pisze, ze sa? :-o ale w takim tonie to zawsze wydawalo mi sie, ze to pisza zakompleksione dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mysli koles z ktorym mi bylo marnie i mnie to nie obchodzi. ale wiem ze faceci mnei lubia w lozku. moze i mam male cycki ale jesli chodzi o facetow moge przeibierac do woli i dlatego tez dawno wyroslam z kompleskow. mam inne zalety. facetowi nie podoba sie moja biust? trudno jego strata znajde wielu innych na jego miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a biust mam mniej wiecej taki: http://plfoto.com/798058/zdjecie.html i to znaczy dla mnie naprawde maly. jest OK, szczegolnie ze bardzo lubie sport. zreszta lepszy taki niz jakis mega wielki, albo lepiej tak niz mialabym byc wazyc wiecej. dobrze mi z malymi cyckami, 54 kg i 182 cm wzrostu:D jakbym mogla cos w sobie zmienic to na pewno nie bylby to biust!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi sexi sexi
Gość just me.
juliette, 54kg i 182? albo masz tak lekkie kosci albo wygladasz jak szkieletor :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sexi sexi sexi : podnosisz na duchu :D już myślałam,że takie się nie podobają. ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poldeska
...a ja za to myslalam cale zycie ze mialam siebie za malobiusciasta (75A lub B) ale jestem dosc drobna i wygladalo to nawet ok. Dodatkowo mialam mala asymetrie piersi ale taka ze trzeba by sie dokladnie przyjrzec zeby zauwazyc. Obecnie mam 25 lat, od niedawna jestem na tabletkach anty i biust mi urosl ale i asymetria jest bardziej widoczna. Jakby spojrzec tylko na wieksza piers to nie mozna powiedziec ze mam maly biust. Sredni raczej, ale jakby tak tylko na ta mniejsza to i tak uchodzilabym za plaska. Czasem mnie to wkurza ale za chwile sobie mysle ze przynajmniej jestem troche cycata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Juliette 86
Ale co, ze tez chodzisz ciagle z takim lisciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, wlasnie, jakos trzeba ukryc te mikro biust nie? ;) to mowicie ze od tabletek rosna bardzo? nie mam stalego partnera, seks uprawiam dosc rzadko bo naprawde musze lubic faceta zeby sie z nim przespac a wiekszosc facetow to dno;((( wiec jakos nie biore, ale moze zaczne. sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poldeska
wiem ze nie na kazda kobiete tak dzialaja tabletki ale ja mam to szczescie ze juz po tygodniu od rozpoczecia opakowania jest naprawde spora roznica i to mnie nigdy nie zawodzi. Niestety jak mam przerwe w tabletkach to piersi po jakims miesiacu wracaj do dawnego rozmiaru. Uwazam ze mimo to ze nie masz stalego partnera a nie masz jakichs przeciwskazan zdrowotnych to branie tabletek chocby tylko w tym celu jest ok. Wiem ze sporo dziweczyn to stosuje. Najlepiej skonsultowac sie z lekarzem. Dodam ze po tabletkach jednofazowych (zawierajacych tylko estrogen) nie bylo tego efektu. Teraz jestem na dwuskladnikowych ( estrogen+progesteron) i to dziala. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dzieki za odpowiedz. Moze masz racje, chociaz zawsze sobie myslalam, ze w koncu to hormony, lepiej moze nie brac jak nie ma takiej potrzeby. Ale z drugiej strony zawsze to jakis sposob na biust, poza tym jak przyjdzie co do czego to bede bardziej pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tak sobie przypomnialam, ze kiedys bralam tabletki Diane 35. Dosc duza dawka hormonow, o wiele wieksza niz w tabletkach anty. Polecil mi je endokrynolog i powiedzial ze przy okazji piersi mi troche urosna. Dziewczyny bardzo roznie reaguja na te tabletki, mozna powiedziec ze skrajnie (albo bardo tyja, albo rpzeciwnie - chudna...). Ale ja nie zauwazylam zbyt duzej roznicy. Moze przytylam kilak kilo (zgodnie z zamierzeniem, ale i tak malo), ale biust raczej ebz zmian, moze troszeczke wieksze (bo przytylam) ale nieznacznie. wiec moze tabletki anty tez nie pomoga.zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 75B..chlopaka...i nie mam z tym problemow..jezeli chodzi o wyglad zew to uformowac mozna biust przy pomocy dobrze dobranych stanikow..nie wstydze sie rozbierac przy chlopaku bo jemu podobam sie taka jaka jestem..i wlasnie to jest milosc..i wiem ze nawet gdybym miala 70A to kochal by mnie tak samo..pozatym nie tylko my dziewczyny mamy powody komplwksow..faceci tez sie wstydza pewnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HM...........................
mój ciągle mówi jak kocha moje cycuszki i...nie może się od nich odkleić. Małe jest piękne. Chociaż, gdybym mogła wybierać, chciałabym, żeby były o rozmiar większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkownik forum
a ja mam 65 B, tak wyczytalam na stronie ale nie wiem czy to prawidlowy rozmiar ...... pod biustem 73, w biuscie 80 .... malutko ktoś sie zna ? czy rzeczywiscie mam taki rozmiar? staniki ktora je kupuje maja inne rozmiarowki ...34/80 36/70 itd.. (to nie moje tylko przyklad) wiec jaki jest odpowiednik 65B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmh
co? ja mam podbnie bo 72 pod biustem i 79 z biuscie i to u mnie nie jest nawet pelne A. chociaz ostatnio kupilam stanik 75A push-up i calkiem ladnie sie rezentuje na moim bardzo malym biuscie. wiec ciezko mi uwierzyc ze masz 65B....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapani
Hej!! Nigdy nie mialam problemu z biustem chociaz mam rozmiar 36/80 A nigdy nie bylam dotykana tam ale odkad chodze ze swoim chlopakiem a chodzimy 7 miesiecy to mu na to pozwolilam zawsze mowil ze mu sie podobaja ale jak mi powiedzial ze dotykal wiekszych to od tamtej pory mam kompleksy CHLOPCY NIE MOWCIE TAKICH RZECZY DZIEWCZYNOM TO NAJBARDZIEJ DOLUJE!!! Ale zauwazylam ze bardzo lubi mnie tam dotykac i sprawia mu to przyjemnosc.. Ale bardzo dobrze sie dogadujemy i to sie liczy:) Dziewczyny nie liczy sie rozmiar ale osobowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie do konca
sorki, ale w seksie to osobowosc zostaje za drzwiami a liczy sie temperament no i rozmiar dla facetow niestety tez ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhhe
rozmiar w sypialni moze i ma znaczenie, tyle ze raczej rozmiar pochwy i penisa, hahaha, niz cyckow. no chyba ze jakiemus facetowi staje tylko i wylacznie gdy widzi wielkie cyce ale taki to chyba ma jakis problem lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaDeska
Biust ma znaczenie i w sypialni i w życiu. Jeżeli jest on dopasowany do reszty ciała to nie jest on problemem nawet jak jest mikroskopijnej wielkości - gorzej gdy biust jest mały a reszta ciała wielgachna. Ja niestety tak mam - biust wersji mikro a reszta ciała wersja maxi. Brzuch wystaje mi bardziej niż biust i niestety nic na to poradzić nie mogę. Mam duże uda i pupę i z moim małym biustem w ogóle się to nie komponuje ;( Jestem załamana :( aż się żyć odechciewa!!! Do tego nie mam w ogóle wcięcia w talii, pajączki na twarzy przez co muszę się ciągle malować bo moja twarz jest wiecznie czerwona. Uśmiech z twarzy znikł mi już kilka lat temu, teraz jestem wiecznie zła i smutna. Nie radzę sobie w ogóle z życiem. Nigdy sobie nikogo nie znajdę bo niby komu mogła by się spodobać figura typy cegła? :(. Zero krągłości, zero kobiecości. Mam podobną figurę do tej aktorki czyli zero wcięcia w talii, zero kobiecości, tylko że ja jestem o wiele grubsza i chyba mam mniejszy biust. : http://www.egoisci.pl/4775/hot_or_not/ t To jest dopiero porażka !!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HM............
cyt.- "sorki, ale w seksie to osobowosc zostaje za drzwiami a liczy sie temperament no i rozmiar dla facetow niestety tez ma znaczenie." liczy się tylko temperament i pomysłowość. A może się zdarzyć tak, ze ta w wielkimi cycami będzie niestety nieruchomą kłodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HM............
No, ja jestem szczuplutka i te małe piersi jakoś pasują do mojej figury. Z dużymi pewnie wyglądałabym idiotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×