Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość do facetów z tego tematu
i do niektórych kobiet też. Mam duże piersi. Zajrzałam na temat z ciekawości. I zawsze nie rozumiem jednego - dlaczego podnieść poczucie wartości cudzej i własnej można tylko i wyłącznie poniżający i obrażając innych. Na takich topicach zawsze się dowiaduję że jestem wybrykiem natury, krową z wielkimi, obleśnymi wymionami, a mój mąż to dewiant. Dziewczyny, pamiętajcie, zanim zaczniecie być wdzięczne takim osobom jak jacek garbus albo moikroj, że to są faceci tego samego pokroju, co ci którzy was obrażają od desek, tylko że mają odmienne gusta od tamtych. Obrzydliwe jest to wszystko, naprawdę. Jak za obrażanie się biorą mężczyźni, to jeszcze bym to zrozumiała, ale często to kobiety nawzajem się poniżają. A nawiasem mówiąc - małe cycuszki są rzeczywiście piękne i seksowne. Zamieniłabym się w sekundę na takie, jak ma kobieta z tej fotki. Na szczęście mój mąż uważa inaczej i na tym to polega :) Każdy przecież znajdzie kogoś dla siebie. Podrawiam, Aseksualny wybryk natury z wymionami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetów z tego tematu
i do niektórych kobiet też. Mam duże piersi. Zajrzałam na temat z ciekawości. I zawsze nie rozumiem jednego - dlaczego podnieść poczucie wartości cudzej i własnej można tylko i wyłącznie poniżający i obrażając innych. Na takich topicach zawsze się dowiaduję że jestem wybrykiem natury, krową z wielkimi, obleśnymi wymionami, a mój mąż to dewiant. Dziewczyny, pamiętajcie, zanim zaczniecie być wdzięczne takim osobom jak jacek garbus albo moikroj, że to są faceci tego samego pokroju, co ci którzy was obrażają od desek, tylko że mają odmienne gusta od tamtych. Obrzydliwe jest to wszystko, naprawdę. Jak za obrażanie biorą się mężczyźni, to jeszcze bym to zrozumiała, ale często to kobiety nawzajem się poniżają. A nawiasem mówiąc - małe cycuszki są rzeczywiście piękne i seksowne. Zamieniłabym się w sekundę na takie, jak ma kobieta z tej fotki. Na szczęście mój mąż uważa inaczej i na tym to polega :) Każdy przecież znajdzie kogoś dla siebie. Podrawiam, Aseksualny wybryk natury z wymionami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek_garbus
Chylę czoła... Masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusie cycusie
Po głębszej analizie mogę stwierdzić skąd wziął się u mnie ten kompleks małego biustu. Otóż na początku liceum kumplowałam sie z taka jedną, która miała rozmiar C. Wszędzie chodziłyśmy razem. Nigdy nie miałam kumpeli z mniejszym biustem od mojego, to też dlatego ZAWSZE czułam się od niej gorsza i mniej pewna siebie. Rozmowy na temat naszych kompleksów konczyły się ZAWSZE na moim biuscie i zawsze czułam się gorsza. Teraz wiem, dlaczego ona mnie tak dołowała - bo była niższa ode mnie i przy kości( a to był jej kompleks, jak sie póżniej zorientowałam). A ja z idealną figurą (oprócz biustu), I MOIM CIERPIENIEM DOWARTOSCIOWYWAłA SAMA SIEBIE. Czasami mi mówiła że wyglądam jak facet, po czym po chwili zamieniała to w żart. Byłam wtedy głupia kumplujac się z nia.... od kilku lat nieutrzymujemy ze soba kontaktu... Czytając ten topik, zaczynam wierzyć, że małe biusty też mogą być piękne, a mężczyżni też takie lubią :) Dzięki za ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO do facetów z tego tematu
więc widzisz w takim razie jak czują się dziewczyny z małymi piersiami, które każdy zjeżdża, gadają ze jesteśmy okropne, ze jesteśmy facetami, jak może się komuś coś takiego podobać itp a na facetów którzy takie preferują mówi się ze są gejami... I teraz widzisz jakie to miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO do facetów z tego tematu
więc widzisz w takim razie jak czują się dziewczyny z małymi piersiami, które każdy zjeżdża, gadają ze jesteśmy okropne, ze jesteśmy facetami, jak może się komuś coś takiego podobać itp a na facetów którzy takie preferują mówi się ze są gejami... I teraz widzisz jakie to miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta28
Bierz ją od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Do do facetow z tego tematu;) nie przesadzaj, osoba ktora slysze smiejaca sie najczescie z mojego malego biustu jestem ja sama:) a na jakichs niewyzytych internautow piszacych co popadnie, najczesciej chlopcow, bo jakiemu powaznemu facetowi chcialoby sie wdawac w takie glupie dyskusje, nie zwracam zadnej uwagi, bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..GWIAZDKA
DZIEWCZYNY PRZESTANCIE SIE ZADRECZAC! MOIM ZDANIEM U KAZDEJ DZIEWCZYNY LICZY SIE CALOKSZTALT....TO JAKA MA FIGURA ,JAKA MA TWARZ ,TO CZY JEST ZDABANA CZY POTRAFI SIE UBRAC...CO Z TEGO ZE KTOS MA MEGA FAJY BIUST JAK OCHYDNA TWARZ LUB WARZY 100 KL I BIUST ROZMIARU ..F TO MOIM ZDANIEM NIE JEST SEXI ,TEZ MAM MALY BIUST ALE CHODZE NAFITNESS..I UWAZAM ZE DZIEKI CWICZENIOM JEST MEGA JEDRNY I SEXI :p ....FACET JESLI JEST INTELIGETNY TO POKOCHA DZIEWCZYNA TAKA JAKA JEST NIKT NIE CHCE SUPER LASKI KTORA JEST PUSTA LICZY SIE CHARAKTER ..SPOSOB BYCIA ITP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Jestem średniego wzrostu, piersi normalne , nie jestem szczupła, ale ładna , mam brązowe oczy, ciemne brwi, taka zwyczajna, wiem, że wygląd ma dla nas duże znaczenie, ale nie trzeba wpadać w skrajności. W życiu liczą się też inne wartości, zdrowie, pomyślcie ilu ludzi może wam zazdrościć wielu rzeczy, które nie dane im było przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wieku 28 lat zaczynaja sie liczyc tylko i wylacznie inne wartosci , mowie szczerze, wyglad zew dziewczyny zaczyna schodzic na drug plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wieku 28 lat zaczynaja sie liczyc tylko i wylacznie inne wartosci , mowie szczerze, wyglad zew dziewczyny zaczyna schodzic na drug plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały żalik
Primoo28--> polubłeś ją, bo ma normalne piersi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Primo miło mi, chcę, żeby dziewczyny uwierzyły w siebie, były sobą, powinny cieszyć się życiem, nie martwić się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusie cycusie
to jest troche mniejsze od 75 A, Wydaje mi sie, że ja mam ciut ciut wieksze, a nosze normalne 75A, ALBO 70B-ale te raczej rzadko dostake....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca urody kobiecej
Odpowiedź dla natalienatalie. Nie wiem jaki to rozmiar, bo się na tym nie znam, ale jako przedstawiciel płci brzydszej wiem jedno. Te piersi po lewej są fantastycznie piękne i wyglądają cudownie. Te po prawej wymagają interwencji lekarza chirurga w dwóch zakresach. 1. zmniejszenie brzydkich, dużych i całkowicie aseksualnych sutków 2. niewielka korekta kształtu i wielkości biustu To oczywiście moje zdanie na ten temat i każdy ma prawo mieć prawo do oceny. Dziwię się kobietom z ładnymi, małymi i sprężystymi piersiami, że narzekają. Ja szukam dziewczyn z takimi cycuszkami i niestety wciąż trafiam na te z dużym biustem, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca urody kobiecej
Odpowiedź dla natalienatalie. Nie wiem jaki to rozmiar, bo się na tym nie znam, ale jako przedstawiciel płci brzydszej wiem jedno. Te piersi po lewej są fantastycznie piękne i wyglądają cudownie. Te po prawej wymagają interwencji lekarza chirurga w dwóch zakresach. 1. zmniejszenie brzydkich, dużych i całkowicie aseksualnych sutków 2. niewielka korekta kształtu i wielkości biustu To oczywiście moje zdanie na ten temat i każdy ma prawo mieć prawo do oceny. Dziwię się kobietom z ładnymi, małymi i sprężystymi piersiami, że narzekają. Ja szukam dziewczyn z takimi cycuszkami i niestety wciąż trafiam na te z dużym biustem, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca urody kobiecej
Odpowiedź dla natalienatalie. Nie wiem jaki to rozmiar, bo się na tym nie znam, ale jako przedstawiciel płci brzydszej wiem jedno. Te piersi po lewej są fantastycznie piękne i wyglądają cudownie. Te po prawej wymagają interwencji lekarza chirurga w dwóch zakresach. 1. zmniejszenie brzydkich, dużych i całkowicie aseksualnych sutków 2. niewielka korekta kształtu i wielkości biustu To oczywiście moje zdanie na ten temat i każdy ma prawo mieć prawo do oceny. Dziwię się kobietom z ładnymi, małymi i sprężystymi piersiami, że narzekają. Ja szukam dziewczyn z takimi cycuszkami i niestety wciąż trafiam na te z dużym biustem, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca urody kobiecej
Odpowiedź dla natalienatalie. Nie wiem jaki to rozmiar, bo się na tym nie znam, ale jako przedstawiciel płci brzydszej wiem jedno. Te piersi po lewej są fantastycznie piękne i wyglądają cudownie. Te po prawej wymagają interwencji lekarza chirurga w dwóch zakresach. 1. zmniejszenie brzydkich, dużych i całkowicie aseksualnych sutków 2. niewielka korekta kształtu i wielkości biustu To oczywiście moje zdanie na ten temat i każdy ma prawo mieć prawo do oceny. Dziwię się kobietom z ładnymi, małymi i sprężystymi piersiami, że narzekają. Ja szukam dziewczyn z takimi cycuszkami i niestety wciąż trafiam na te z dużym biustem, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famina27
Oj sie naczytałam,zawrotu głowy można dostać z powodu piersi i tych dużych i tych małych...Jedno jest pewne: ilu mężczyzn na świecie,tyle zdań na temat piersi.Mam 173cm wzrostu,waże 50kg,biust-75B dość pełne,7lat temu urodziłam synka,z piersiami była tragedia,musiałam dużo pracy włożyć żeby je doprowadzić do wyglądu z przed ciąży,troche to trwało ale teraz jest ok. Więc czy duże czy małe trzeba o nie dbać cały czas,bo nie ma nic gorszego jak zaniedbane ciało kobiety i chodzby nie wiem jak facet był wyrozumiały to same powinniśmy się wstydzić zaniedbanych piersi i coś z nimi robić a nie maltretować psychicznie swojego faceta głupimi pytaniami i narzekaniami na swój biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość famina27
Oj sie naczytałam,zawrotu głowy można dostać z powodu piersi i tych dużych i tych małych...Jedno jest pewne: ilu mężczyzn na świecie,tyle zdań na temat piersi.Mam 173cm wzrostu,waże 50kg,biust-75B dość pełne,7lat temu urodziłam synka,z piersiami była tragedia,musiałam dużo pracy włożyć żeby je doprowadzić do wyglądu z przed ciąży,troche to trwało ale teraz jest ok. Więc czy duże czy małe trzeba o nie dbać cały czas,bo nie ma nic gorszego jak zaniedbane ciało kobiety i chodzby nie wiem jak facet był wyrozumiały to same powinniśmy się wstydzić zaniedbanych piersi i coś z nimi robić a nie maltretować psychicznie swojego faceta głupimi pytaniami i narzekaniami na swój biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuupppppppppppppssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Dziewczyny róbcie ćwiczenia klatki piersiowej, systematycznie i codziennie, możecie to robić w domu, gdy macie na to czas, to poprawi wam sylwetkę, poczujecie się lepiej, zalecam dużo ruchu na rowerze, mam lekkie skrzywienie kręgosłupa od dziecka, spowodowane to było noszeniem ciężkiego plecaka szkolnego, dlatego dbam o kondycję i zdrowie. Pierś do przodu! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Dziewczyny róbcie ćwiczenia klatki piersiowej, systematycznie i codziennie, możecie to robić w domu, gdy macie na to czas, to poprawi wam sylwetkę, poczujecie się lepiej, zalecam dużo ruchu na rowerze, mam lekkie skrzywienie kręgosłupa od dziecka, spowodowane to było noszeniem ciężkiego plecaka szkolnego, dlatego dbam o kondycję i zdrowie. Pierś do przodu! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×