Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość pysiunia16
te wcześniejsze dodane zdjęcia są piękne;) ale ja chciałabym mieć takie piersi jak te dziewczyny..:( bo ja nawet takich nie mam:(:(:( ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala kasia 1
podobno to pomaga nie wiem czy sprobowac... www.pelnepiersi.ocom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
http://www.stylistka.pl/pomoga-idealnie-dobrac-biustonosz/, zawsze miałam kłopoty z wybieraniem biustonosza, albo był za duży lub za mały, niewygodny i ciasny, trzeba tak specjalnie dobrać,żeby poczuć komfort, wiem,że piersi powinny łączyć się razem, bo tak ładnie wygląda, mam różne biustonosze, z małymi i dużymi miseczkami w kolorze, jasnym, różowym, czarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
na mnie to wszystkie biustonosze sa za duże....;(;( ;/ mam ogromny problem ze znalezieniem dopasowanego...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakiera
A jak można je ujędrnić? Bo moje są nie dość, że małe, to jeszcze takie... dziwne, jakby trójkątne. oO' i czy sutki cały czas są teki twarde, no wiecie, bo moje to jakieś takie... Flakowate? No w każdym razie coś w tym stylu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaagak
jestem załamamna;( też mam bardzo małe piersi.wcześniej u mnie w rodzinie żadna kobieta takich nie miała. Nie chodzi o to czy to się podoba faceom. Nie zależy mi już na tym. Dla mnie najważniejsza jest własna akceptacja. Rozwiązaniem jest oreracja plastyczna ale chce miec dzieci więc co potem z karmieniem;(;( Dlaczego niektóre kobiety są tak poszkodowane;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agaagak
przegrałaś życie z kretesem sflaczały mały cycu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhnjbo
obyś umarł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtaq
Ja tam lubię małe duże dla mnie są takie takie ... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtaq
Ja tam lubię małe duże dla mnie są takie takie ... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nie mogę zrozumieć dlaczego to jest aż takim problemem ja wiem może jestem w mniejszosci i podobaja mi się raczej mniejsze piersi ale przecież to nigdy nie może być powód dla którego kobieta miala by się czuć mniej atrakcyjnie bo nie ma czegoś takiego jak jakiś ideał od którego można by odbiegać to jest niesamowicie indywidualna sprawa a kompleksy które macie z tego powodu raczej wynikają z powodu niskiej samooceny której na prawde wiele z was mieć nie powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roofos
Dziewczyny! Dla mnie podobają się tylko małe piersi. Wręcz nie cierpię takich wielkich. Blee. Dlatego uważajcie to za swój atut, a nie wadę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
faceci tylko mówią że podobaja im sie małe a tak naprawde to wszyscy by chcieli żeby ich dziewczyny miały duże....;/ ;(;(;( ja juz sie sama przekonalam jaka jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"faceci tylko mówią że podobaja im sie małe a tak naprawde to wszyscy by chcieli żeby ich dziewczyny miały duże....;/ ;(;(;( ja juz sie sama przekonalam jaka jest prawda..." oczywiście ale przeciez Wasze "rozmiar nie ma znaczenia" działa na tych samych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooollaa
pysiunia, dokładnie- zgadzam się z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatoniaaa
jesli 16 w twoim nicku oznacza wiek to nie sadze abys sie oczymkolwiek przekonala dziewczyno. do prawiczka - hahah moze i cos w tym jest ale zaufaj mi lepiej jest miec male cycki niz malego penisa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
do katatoniaaa nie mam 16 lat ty;ko prawie 18... dokladnie to w marcu bede miec...;/ i niestety ale taka prawda z facetami:( dwa miesiące temu temu chlopak z którym chodzilam pół roku nagle ze mna zerwał...;/ ne wiedzialam o co chodzi wiec wypytałam jego kolegów jeden z nich mi powiedzial że chodzi o moje małe piersi bo on woli miec kobiete z dużymi;/ masakra:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatoniaaa
18..heheh 16 czy 18 zadna roznica, taki wiek, dziewczyny wpadaja w komplesky, a faceci patrza na cycki i nogi.... ja sie dluuugo leczylam z kompleksu malych piersi. teraz mam juz troche wiecej lat i kilku facetow za soba i powiem ci ze za jakis czas spojrzysz na to troche inaczej:)) zreszta faceci dojrzewaja, zaczynaja myslec, a male cycki z wiekiem zaczynaja stwac sie zaleta a nie wada:) teraz mam kolejnego faceta ktory mnie uwielbia, seks jest cudowny i naprawde zycie jest piekne mimo ze jestem plaska jak deska:) glowa do gory! a wiesz ze niektorzy faceci naprawde lubia male ksztaltne piersi? i to wcale nie zadnu zboczency:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do prawiczka - hahah moze i cos w tym jest ale zaufaj mi lepiej jest miec male cycki niz malego penisa ;D: nie sądzę. Oba niedobory są źródłem olbrzymich kompleksów(choć część kobiet udaje, że im to nie przeszkadza i małe jest piękne :D), Mały penis jest jednak ukryty i np. inni faceci nie dowartościowuja sie kosztem takiego kolesia, natomaist jeżeli kobieta jest deską to jest to widoczne i pozostałe kobiety czują się pewniej, w obecności tych poszkodowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofana
wole małe bo są foremne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatoniaaa
prawiczku - alez mi nie chodzi o estetyke! tylko o PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiiii
hehehe fakt, maly penis to tragedia;P tak samo jak szeroka pochwa. male cycki da sie przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatoniaaa
poza tym nigdy w zyciu nie uwazalam ze moje cycki sa piekne bo sa male! wrecz przeciwnie nie cierpialam ich. to dopiero mezczyzni mi zaczeli to wmawiac ze mam piekne cialo wiec je w koncu zaakceptowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro16
Ja nie widzę różnicy, duże czy małe, wszystkie są piękne. ->pysiunia16: Poczekaj bo po urodzeniu dziecka, możesz dojść do wniosku, że masz za duże i chcesz zmniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×