Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość normalny88
Czy wy ludzie nie mocie innych problemów?? ;> Każdy facet ma swój gust i widzi coś atrakcyjnego w kobiecie tym bardziej jak ona mu sie podoba. Tak samo faceci pisza pierdoły i pytają sie dziewczyn cze lubią jak facet ma dużego czy śledniego penisa. I co byś właśnie zrobiła jak byś latała za jimś synkiem pół roku i w końcu byli byście razem i sie okazało, że ma małego penisa?? Zostawiła byś go?? ;> Może ktoś lubić duże piersi a ma dziewczyne/narzeczoną/żone z małymi piersiami. To tak samo jak np. facetowi podoba sie BMW ale nie kupi sobie bo za drogie koszty utrzymania albo zaroz ktoś mu je gwizdnie z pod bloku. Moja dziewczyna ma rozmiar 75A i nie patrze na to czy są one małe czy duże, po prostu podoba mi sie ona taka jaka jest i nie chciałbym w niej nic zmieniać. Wiec według mnie wystarczy siebie zaakceptowac takim jakim sie jest i samemu sobie sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny88
Czy wy ludzie nie mocie innych problemów?? ;> Każdy facet ma swój gust i widzi coś atrakcyjnego w kobiecie tym bardziej jak ona mu sie podoba. Tak samo faceci pisza pierdoły i pytają sie dziewczyn cze lubią jak facet ma dużego czy śledniego penisa. I co byś właśnie zrobiła jak byś latała za jimś synkiem pół roku i w końcu byli byście razem i sie okazało, że ma małego penisa?? Zostawiła byś go?? ;> Może ktoś lubić duże piersi a ma dziewczyne/narzeczoną/żone z małymi piersiami. To tak samo jak np. facetowi podoba sie BMW ale nie kupi sobie bo za drogie koszty utrzymania albo zaroz ktoś mu je gwizdnie z pod bloku. Moja dziewczyna ma rozmiar 75A i nie patrze na to czy są one małe czy duże, po prostu podoba mi sie ona taka jaka jest i nie chciałbym w niej nic zmieniać. Wiec według mnie wystarczy siebie zaakceptowac takim jakim sie jest i samemu sobie sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny88
Czy wy ludzie nie mocie innych problemów?? ;> Każdy facet ma swój gust i widzi coś atrakcyjnego w kobiecie tym bardziej jak ona mu sie podoba. Tak samo faceci pisza pierdoły i pytają sie dziewczyn cze lubią jak facet ma dużego czy śledniego penisa. I co byś właśnie zrobiła jak byś latała za jimś synkiem pół roku i w końcu byli byście razem i sie okazało, że ma małego penisa?? Zostawiła byś go?? ;> Może ktoś lubić duże piersi a ma dziewczyne/narzeczoną/żone z małymi piersiami. To tak samo jak np. facetowi podoba sie BMW ale nie kupi sobie bo za drogie koszty utrzymania albo zaroz ktoś mu je gwizdnie z pod bloku. Moja dziewczyna ma rozmiar 75A i nie patrze na to czy są one małe czy duże, po prostu podoba mi sie ona taka jaka jest i nie chciałbym w niej nic zmieniać. Wiec według mnie wystarczy siebie zaakceptowac takim jakim sie jest i samemu sobie sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiemaleasd
Roznica jest taka ze widac jakie kobiet ma piersi a co do dlugosci penisa... Jest taki dowcip ze 9/10 facetow lubi duze piersi a dziesiaty woli tych 9. Jednak... jestem facetem wole male piersi a nie tych 9. Mialem i dziewczyny z malymi i z duzymi piersiami i do jednych i do drugich mialem \"pelen dostep\" (:|) i stwierdzam ze male piersi sa \"fajniejsze\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak88
Ja nie wiem co wam jest ... w zyciu seks to nie wszystko . Moja dziewczyna ma małe piersi , ale uczucie miedzy nami jest tak magiczne , tak bardzo ją Kocham ze wogóle mi to nie przeszkadza. Ostatnio nawet zdjąłem jej stanik , bo miała opory by mi je pokazac... ucałowałem jej piersi i powiedziałem ze dla mnie sie podoba taka jaka jest , bo taką ją Kocham ;) i w taki sposób moja dziewczyna pozbyła sie kompleksów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka87
do chlopak88 --> uwierz mi ze nie pozbyla sie kompleksow, mi chlopak na przy kazdym rozebraniu powtarza ze mam przesliczne piersi itd i widze to faktycznie w jego oczach ze mowi co mysli ale kompleksy nadal mam... moze ciut mniejsze ale mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka87
do chlopak88 --> uwierz mi ze nie pozbyla sie kompleksow, mi chlopak na przy kazdym rozebraniu powtarza ze mam przesliczne piersi itd i widze to faktycznie w jego oczach ze mowi co mysli ale kompleksy nadal mam... moze ciut mniejsze ale mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korn4ever
no ta, ja bym nie miala takich kompleksow gdybym nie miala 70A przy 176cm wzrostu... to juz tak zalosnie wyglada ze nic mnie nie pocieszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korn4ever
no ta, ja bym nie miala takich kompleksow gdybym nie miala 70A przy 176cm wzrostu... to juz tak zalosnie wyglada ze nic mnie nie pocieszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70A/70B
No to ja mam gdzies 3...ale ostatnio zauwazylam, ze chyba popadam w depresje z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markaz
do Korn4ever - moja dziewczyna ma 172cm. Cudna szczuplutka brunetka. Wspaniałe dłuuuugie nogi. I przecudne malutkie cycuszki właśnie 70b. Mam sklep z damską bielizną i ciągle dostarczam jej śliczne staniczki i malutkie majteczki. Wygląda wspaniale. Nie cierpię wielkich wiszących worków :) bez urazy panie z dużymi. Ja kocham to co drobniutkie. Może dlatego, że sam jestem dość spory. Więc nie martw się tylko ciesz, że grawitacja Ciebie oszczędzi. Jak chcesz, to Ci prześle jej fotke. Sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w egipcie jest cieplo
male jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
do "markaz" 70B nie jest małe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie dołuj chłopie błagam...;(;(( ja nie dośc że mam tylko 155 wzrostu to nadodatek nie całe 70A ;/;/;/ "niecałe" ;/;/;/ tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyjanek
markaz byś się wstydził.. wspolczuje Twojej dziewczynie... ja nie chcialabym aby moj facet przesylal zdjecia moich piersi obcym ludziom.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał666
najlepsze są średnie. czyli takie, które widać jak dziewczyna leży na plecach ;p jest za co złapać. i można spokojnie zabawiać sie na hiszpana. moja dziewczyna pod względem piersi jest ideałem. nie zwiazałbym sie z dziewczyna która ma klatkę piersiowa jak otyły facet. sorry, laski z małymi cyckami wyglądają jak 13 letnie dziewczynki. pedofilem nie jestem. kazdy facet zapytany jakie woli cycki powie ze srednie lub duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał666
najlepsze są średnie. czyli takie, które widać jak dziewczyna leży na plecach ;p jest za co złapać. i można spokojnie zabawiać sie na hiszpana. moja dziewczyna pod względem piersi jest ideałem. nie zwiazałbym sie z dziewczyna która ma klatkę piersiowa jak otyły facet. sorry, laski z małymi cyckami wyglądają jak 13 letnie dziewczynki. pedofilem nie jestem. kazdy facet zapytany jakie woli cycki powie ze srednie lub duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 20
Czytałam wszystko ale uważam że niektórzy nie mają pojęcia co tu wypisują sory ale takie jest moje zdanie. A do Michał66 żle piszesz!! bo jeżeli uważasz ze dziewczyny z małymi piersiami nie podobają sie facetom bo wyglądają jak 13letnie dziewczynki to jesteś w wielkim błędzie!!!!!!!!! nie wszystkie kobiety natura obdażyła dużym biustem!!! i to nie jest wina kobiety!!!!!!!! każda kobieta nie zależy od tego czy ma duże piersi czy małe ma coś w sobie i liczy sie uczucie a nie cycki ja mam65d i dobrze mi z tym.Małe też jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 20
do michał 666 żle piszesz !!!!!!bo jeśli uważasz ze kobiety które mają małe piersi wyglądają jak małe dziewczynki to jesteś w wielkim błędzie nie każda kobieta może sie pochwaliś dużym biustem!!to nie od nas zależy jakie mamy piersi!!!a poza tym małe też jest piękne i liczy się uczucie kobiety a nie cycki no sory ale takie jest moje zdanie nie należę do kobiet z wielkim biustem ale dobrze mi z tym mam 65d nie są to kokosy ani balony są to moje naturalne małe piersi !!! a do Wszystkich Kobiet które sie wstydzą swoich piersi:: to nie piersi świadczą co kobieta ma w środku!!a jeśli chłopak z którym jesteś patrzy wyłącznie na cycki to moze trzeba chłopaka zmienić a nie piersi!owszem są w jakimś stopniu ważne ale nie na tyle żeby je powiększać bo chłopak ich nie akceptuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 20
do michał 666 żle piszesz !!!!!!bo jeśli uważasz ze kobiety które mają małe piersi wyglądają jak małe dziewczynki to jesteś w wielkim błędzie nie każda kobieta może sie pochwaliś dużym biustem!!to nie od nas zależy jakie mamy piersi!!!a poza tym małe też jest piękne i liczy się uczucie kobiety a nie cycki no sory ale takie jest moje zdanie nie należę do kobiet z wielkim biustem ale dobrze mi z tym mam 65d nie są to kokosy ani balony są to moje naturalne małe piersi !!! a do Wszystkich pięknych Kobiet które sie wstydzą swoich piersi:: to nie piersi świadczą co kobieta ma w środku!!a jeśli chłopak z którym jesteś patrzy wyłącznie na cycki to moze trzeba chłopaka zmienić a nie piersi!owszem są w jakimś stopniu ważne ale nie na tyle żeby je powiększać bo chłopak ich nie akceptuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke mnie nie bylo na tym forum,ale moze mnie pamietaja starsze forumowiczki, z tego co widze to malo sie zmienilo,w dalszym ciagu sa malolaci lub wynaturzeni erotomani dla ktorych satysfakcja jest obrazanie kobiet z malymi piersiami,tlumacze to sobie w ten sposob ze to nie wy dziewczyny z malymi piersiami macie kompleksy lecz oni,mali-duzi chlopcy,niesmiali,bez szans na milosc,z malymi ptaszkami,z przyszczami na twarzy siedzacymi w sieci dniami i nocami probuja sie dowartosciowac dogryzajac wam zas gdyby spotkali choc jedna kobiete z malymi piersiami w rzeczywistosci oddali by wszystko by moc byc z wami kazdy z nas ma swoj ideal kobiecosci ale to jest moje zdanie ze male jest piekne,duze tez ale nie rozmawiamy tu o duzych piersiach,rozejrzyjcie sie wokolo ile kobiet ma male piersi,jest was wiecej niz tych z duzymi poczytajcie moje wczesniejsze posty,nie bede sie powtarzal,male jest piekne i to jest rzecz gustu a opiniami tych wychowanych chlopcow na playboyach i innych magazynach sie nie przejmujcie,bo nie wiedza co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
do centurychild27 bardzo dziękuje za miłe słowa i pocieszenie;););) :*:*:* ale ja i tak mam dalej na tym punkcie ogromne kompekssy to jest porazka miec takie mikro piersi a w zasadzie to ich nie mam;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1313131212
Nie znam faceta, który tak bardzo przywiązuje uwagę do biustu, że mógłby nie być przez to z dziewczyną. Połowa moich znajomych lubi duże, druga połowa - małe... ale z pewnością byliby bardzo zadowoleni, gdyby mieli w ogóle dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st.evil
>>>>>>>pysiunia16 bardzo dziękuje za miłe słowa i pocieszenie :*:*:* ale ja i tak mam dalej na tym punkcie ogromne kompekssy to jest porazka miec takie mikro piersi a w zasadzie to ich nie mam;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juksodfyf
powiem tak: mam bardzo malutki biust. na tyle mały, że pasują na mnie biustonosze z napisem "mój pierwszy stanik" - takie w kratke albo truskawki dla zaczynających dojrzewanie nastolatek :) ale... absolutnie nie narzekam na brak powodzenia. nie nosze push upów, nie wypycham, pokazuję się partnerom w całej krasie i nigdy nikt nie marudził. jak bedziecie zakompleksione dopiero wtedy stracicie na atrakcyjnosci. badzcie usmiechniete i zadowolone z siebie - to najwiekszy afrodyzjak, nie biust. pozdrawiam. ps a teraz chodze z fotgrafem, ktory nie moze sie opedzic od modelek z wielkimi piersiami :) luz, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakiera
O z panią wyżej się zgadzam! Pamiętajcie, że cycki rosną do 21 roku życia! I nie zakompleksiajcie się. Pomyślcie o tych, które maja tak duże cycki, że kręgosłup im siada! Jestem 15 - dziewoją, mam małe piersi i w sumie... Nie raz mi to przeszkadza - nie powiem, ale nie przywiązuję do tego zbyt wielkiej uwagi. Jeżeli spotkacie faceta, który krzywo będzie patrzał na wasze bliźniaki, to przepraszam bardzo, ale to nie jest facet dla Ciebie. To zwykły erotoman szukający sex - laski, bez wad. 3majcie się ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzx
a ja mam takie ze pewnie staniki dla dojrzewajacych nastolatek moglby byc za duze ; ) a moj chlopak? w sumie nie wiem co on sobie tam mysli, czasem sie tylko denerwuje jak narzekam na swoj biust;) mowi ze jak juz ma wybierac to o wiele bardziej woli ladne wysokie kobiety z malymi biustami niz niskie z wielkimi. no ale co to za roznica, mi jest dobrze z moim prawie ze bezbiusciem i jest mi dobrze z moim chlopakiem;) czegos chciec wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 212121
Ja mam 23 lata.Nie mam partnera pewno przez to że mam 70A !!!!do tego 155 cm wzrostu mój opis to 13 latka jako knypek, raz w autobusie stałam i bylam tak niska ze baba poprosila mnie o legitymacje szkolną a mialam 20 lat !!!! i te cholerne cycki,moja siostra ma 13 lat ,151 cm wzrostu i nosi 65A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorrry
Ja mam kobiete która ma malutkie piersi, wczesniej bylem w zwiazku z kobieta ze sporym biustem.. Nie jestem w stanie powiedziec ktory bardziej mi sie podobał.. wtedy wiadomo tamten, teraz ten - mojej obecnej partnerki.. Małe piersi sa naprawde ładne, jezeli kocha sie kobiete nie mysli sie o tym czy sa duze czy male, kocha sie je... Uwielbiam calowac i piescic jej piersi... ma niesamowita przyjemność.. Wczesniejsza kobieta... z duzym biustem.. pieszczotami nie była tak podniecona jak z małymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazela20
91cm w biuscie to mało ???? jak uważacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×