Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość malusie cycusie
a ja zauważyłam że od roku zaczął mi rosnąc biust, a mam teraz prawie 26 lat. Nosze C, a przedtem miałam pełane A, albo małe B. Zmierzyłam sie tutaj http://www.bra-fitter.prv.pl/ i wychodzi nawet że mam 70D!!! Bo pod biustem ciasno mierzone mam 75, a w biuście 89. Wychodzi jak nic rozmiar stanika 70D!!! Ale do tych prawdziwych "D" o jakich myśli większ facetów to zapewne daleko mi... To zalezy od firmy tez. Wczoraj kupiłam np. gorset firmy Lepel i wyszło że pasuje mi 75B. Idealne. Więc ...nie wiem o co chodzi z tymi rozmiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia/20/89
Ja jestem szczuplutka i drobna noi biust mam 70A ;( Całe szczescie moj chłopak mnie akceptuje i mi mowi ze mu sie podoba(chociaz napewno jak kazdemu facetowi podobaja mu sie duze piersi).A jak mu mowie dla zartow ze kiedys sobie powieksze to mowi,zebym sobie wybiła z głowy,bo niewiadomo jakie moga byc komplikacje.Dzieki niemu juz tak bardzo sie swoimi małymi piersiami nie przejmuje jak kiedys.Pozdrawiam wszystkie małe biusciki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks małe
a ja jestem miesiac po zabiegu powiekszania i jestem przeszczesliwa!! wyszly rewelacyjnie! mam 75C/D (zalezy od firmy) a mialam ledwo A ;/ wiec te mało biuściaste które zastanawiają się nad powiększeniem szczerze polecam!!! zwlaszcza klinike kolasińskiego w swarzedzu:D (tam robilam) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimber1234567
dziewczyny nie rozumiem dlaczego się tak prejmujecie że macie małe piersi, wydaje się wam że wszyscy wolą duże i im większe tym lepsze. Otóż nic bardziej mylnego. większość chłopaków woli nawet jak dziewczyna ma mniejsze piersi, naprawdę!!! więc nie przejmujcie się, gdyż macie powód do dumy! ;-) ja co prawda nie mam dziewczyny :-( (mam 18 lat) ale ale chciałbym by moja dzieczyna miała mały biust. małe jest piękne ;-) a nie takie duże i (bez obrazy) obwisłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Dziewczyny nie przejmujcie sie tak...małe jest napawde piekne i sexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
nigdy nie uwierze żadnemu chłopakowi który twierdzi że "małe piersi są sexi" ;/ to totalna bzdura!!!!!! ja mam strasznie małe niecale 70A i źle mi z tym jak *uj;(;(;( w dodatku jedna pieś jest dużo mniejsza od drugiej tragicznie to wygląda no ale cóż takie życie okrutne i niesprawiedliwe;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzutomasz
Małe piersi są boskie i jusz !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwierzu tomasz
Nie zmieniaj tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
co wiecej znam wielu a nawet bardzo wielu ze jesli biust jest za wielki albo jeszcze powiększany to to jest aż paskudne, uważam zę małe piersi w niczym nie są gorsze od dużych a nawet lepsze, wolę dziewczynę z normalnym biustem takim jakim obdażyłą natura niż pustaka po 5 operacjach( bez obrazy dla tych wartościowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W biuście mam 80, niczego nie chcę zmieniać, dla mnie najważniejsze jest to, że mam zdrowe piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahihihoho
Ja jestem mistrzynią! Nie mam problemu z cyckami (już), a do 80 mi naprawdę trochę cm brakuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaaaaa
a ja wam powiem ze wielkosc biustu wcale nie wpływa na powodzenie !! Wiem to po swoim przykładzie gdyż ponieważ mam małe piersi nawet bardzo a jednak nie narzekam na brak powodzenia więc dziewczyny nie przejmujcie się. Jesteś my kobietami a co za tym idzie mamy wiele innych atrybutów jak łądne długie nogi, jedrne posladki czy przedewszystkim ładną buzie. Ze wszystkim mozna sobie poradzic jesli się tylko chce. A jezeli chcecie miec duze piersi tylko ze wzgledu na to zeby zaimponowac facetowi to dajcie spokoj. To my sie mamy podobac im jako kobieta, jako uwodząca, ponętna a przede wszystkim inteligentna osoba. Bo najsexowniejszą częscia naszego ciała jest nasz mozg ! I to od niego zależy kogo będziemy sobą reprezentować. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmaaaa
a ja wam powiem ze dużo razy juz widzialam takich sytuacji gdzie dziewczyna z dużymi piersiami miala powodzenie tylko i wylacznie ze wzgledu na swoje piersi mimo tego ze byla ładna była tak zadufana w sobie i pewna siebie ze osiągnie to co chce przez ich wielkość że na dłuższą mete nie dało sie z nią po prostu wytrzymać bo była głupia jak but. Zmierzają do meritum chciałam powiedzieć, że lubię swoje malutkie cycuszki, i nie musze sie zastanawiać czy poznany facet leci tylko na moje duże cycki( gdybym takie miała) i ma gdzieś to kim jestem tylko akceptuje mnie jako człowieka wiec dziewczyny zakładamy białe podkoszulki wyrzucamy staniki i niech sobie myślą co chcą bo to są nasze piersi i MY je kochamy reszta niech sie wali !!!! I zaczarujmy ten denny świat Z pozdrowieniami wiedzmaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
ostatnio na dyskotece porosiłą mnie dziewzyna ale to z mega biustem i nawet tańzcyc było nie wygodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
witajcie, ja osobiście jestem posiadaczką mikro piersi - jest mi z tym źle. Jest mnóstwo ciuchów, które ładnie wyglądają przy minimum biuście B. Dekolty są moim odwiecznym marzeniem - nie mówię o takich do pępka, tylko takich przyzwoitych. Lecz nie odważę się założyć bluzki czy sukienki z dekoltem, bo wszyscy by się patrzyli i szukali czegoś czego nie mam. Plaża - uwielbiam słońce i wodę, wiecie jaki koszmar mam z doborem stroju! Dobrze wygląda jak się nie poruszam, gdy podskoczę to miseczki stają się puste! W biuście mam 74 cm a pod 68 cm więc 6 cm piersi :( masakra :( mam 25 lat i nie wierzę, że bez operacji plastycznej mam szansę stać się prawdziwą kobietą :( mój mężczyzna akceptuje mnie taką jaką jestem (podobam mu się-urodę mam całkiem całkiem) ale sam kiedyś się przyznał, że piersi są ładne gdy ma się nieco więcej- załamało mnie to jeszcze bardziej :( ale twierdzi, że to nie jest powód do rozpaczania. Powiem Wam, że to cholerne uczycie jak idąc ulicą mija nas laska z pięknym dekoltem! A mój facet na pewno nie może oderwać od nich oczu :( nie rozumiem dlaczego istnieje coś takiego jak kobiety bez biustu :( to chore i niesprawiedliwe! I nie znam faceta, który lubi patrzeć na płaski tors kobiety! Więc nie wciskajcie tu kitów. Pewnie większość kobiet podszywa się pod nicki męskie by same siebie i kobiety w podobnej sytuacji dowartościować! A i jeszcze jedno! kobieto gdy masz biust B nie narzekaj - pomyśl, że są inne, które nie mają praktycznie nic :( Czy mając 20, 30 czy 50 lat wiem, że nigdy nie zaakceptuję siebie! czuję się niekobieca i tyle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
Gość ona 0 obdarzona
to nie ta pani, na stronie 3 -10 zdjęcie - kobieta podpierająca się o okno. Ta kobieta ma biust z wyższej półki a tak wysoko to nie mierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
tak mniej więcej wygląda mój biust i ta Pani ma nawet podobną figurkę do mnie- nawet buźkę. Co z tego, że jest ładna jak nie ma biustu :( http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://images28.fotosik.pl/120/26f6b45dc6612e56med.jpg&imgrefurl=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26f6b45dc6612e56.html&usg=__WXm-_S-38nZhtm1Lzj39eYqzVac=&h=750&w=500&sz=106&hl=pl&start=8&tbnid=S8Rw-XLW4b-pVM:&tbnh=141&tbnw=94&prev=/images%3Fq%3Dfoty%26gbv%3D2%26hl%3Dpl%26sa%3DG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaaa
jezu ludzie ja juz jestem bliska zalamania przez moje piersi. mam 18 lat a one sa takie malutkie! ostatnio schudlam to teraz w ogole one sa minimalne i takie malo jedrne...wiecie jak to wyglada??? na dodatek mam taki troche \"pulchniejszy\" brzuch, z ktorego jeszcze nie scudlam. nie jestem grubaska, mam normlana figure tylko ze nie mam brzucha modelki. moja mama i 2 siostry norlane cycki C czy D a ja....:( nie mam zadnego chlopaka, wszystkich odtracam bo boje sie ze mogloby dojsc do jakiejs intymnej sytuacji. dlaczego moje siostry i mama maja normlane tylko ja jakas jestem nienormalna? do ktorego roku zycia jest nadzieja ze urosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona 0 obdarzona
Uważam, że dziewczyna z linku jest piękna, a jej piersi bardzo subtelne i seksowne. Jeśli jesteś do niej podobna, to wielkie gratulacje. Chciałabym się z Tobą zamienić. Sama mam duże piersi, ale też nadwagę i nic fajnego w tym nie ma (jedyna korzyśćto taka, że akurat mój mąż uwielbia moje ciało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
do masakraaa: piersi jak i cały organizm rozwijają się u kobiety do 21 roku życia więc masz jeszcze szansę, ja już jej nie mam ... chyba, że jak urodzę dziecko to może coś mi zostanie, albo całkiem wklęśnie bo znam takie przypadki :( do mężatki: jeśli uważasz, że takie małe piersi są seksowne to wytłumacz mi co jest seksownego w czymś czego nie ma? Ani wzrokowo ani dotykowo... kg można zrzucić a piersi nie namaluje sobie, jakbym mogła to zamieniłabym się z Tobą na sylwetkę i poprzez sport zrzuciła to co mi się nie podobałoby. Lubię sport i jestem aktywna fizycznie więc nie miałabym większego problemu. Ale to nie da mi biustu ... a operacja kosztowna i ryzykowna więc nie wchodzi w grę :( chciałabym poczuć się seksowna :( a tak jestem taką zgaszoną dorosłą dziewczynką :( nawet w życiu zawodowym jest to utrudnienie - nie wspominając prywatnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
a i jeszcze jedno - miłe nie jest słysząc pod swoim adresem: NIE MA CZYM ODDYCHAĆ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokokoko
do ona 0 obdarzona ja mam mniejsze niz ta plaska pani ze zdjecia. ale sie tym nie przejmuje.mowia ze jestem ladna i mam dlugie nogi;) wiec moj chlopak i tak mi ciagle mowi ze sie boi bo wszyscy na mnie czyhaja;)) a co do "piersi" to mowi ze je i tak lubi, nie mam powdow zeby mu nie wierzyc. mnie one troche denerwuje wlasnie ze wzgledu na to ze nie moge zakladac niektorych rzeczy, ale wole male piersi niz wielkie (a przy tym wielka dupa zazwyczaj;). mam 24 lata. spoko dziewczyny, przejmujcie sie wazniejszymi rzeczami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
do yokokoko: zazdroszczę Ci, że potrafisz się z tym pogodzić ... tak trzymaj łatwiej będzie Ci się żyło, ja niestety mam już obsesję na tym punkcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
znam wiele koniet/ dziewczyn z małym biustem ktore kręcą mnie bardzo, bo patrzę nie n sam biust ale na usmiech, charakter, nogi pupe i wogóle na całą osobowośc i ciało. i zcęsto dziewczyny majaduze powodzenie pomimo małego biustu a newet mogą sobie pozwolic na odtrącanie bo pomimo że nie są och i ach przyciągaja ludzi. a jesli mężczyzna patrzy sie na biust to zapewniam że jeśli na ten duży to takze na ten mały, bo skoro juz sprowadzacie wszytko do biustu i tylko wyglądu to wolę piękną i uśmiechnięta , tryskajacą energią dziewczynę od tej zaniedbanej czy pojebanej z wilekim biustem. dodam zeby nie było że nie mam kompleksów i nie pisze tego dlatego że wybierając dziewczyne z małymi piersiami mam nadzieje że przymknie oko na moje braki, bo takich nie mam ani nie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe tralala
czesc wszystkim Ja też mam malutkie cycuszki i wiecie co przyzwyczaiłam sie już do nich bo co innego mam poradzic. Wkurzać sie na codzień ? Co mi to da. NIC. W biuście mam 84 a pod 76 czyli 8 cm i co to niby ma być ... No ale jak założe podkoszulkę bez stanika gdzie mi prześwitują delikatnie sutki to mój facet nie moze wytrzymać i od razu bluzka idzie fruuu ;) ;) ;) dziewczyny dajcie spokoj cieszcie sie tym co macie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposob na
Dziewczyny jezeli nie mozecie zmienic wielkosci swojego biustu zmiencie jego kształt, co zdecydowanie poprawi jego wygląd. Odpowiednie ćwiczenia, delikatne masowanie, i zmiennocieplne prysznice i można dodać jeszcze jakis fajny krem ujedrniający. To wszystko pomaga. Sama sie o tym przekonałam. Głowy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tegooooooo
Co to za różnica luuuuudzie... Jezeli facet jest z dziewczyna poznał ją, zakochał się w jej oczach, włosach, w każdym wypowiadanym słowie, chce z nią być po prostu żeby tylko siedziec obok niej, to myślicie ze wielkosc biustu ma znaczenie ? sranie w banie. Dla niego to jest biust JEGO ukochanej bez względu jakiej wielkosci. Jasne ze facetom podobają sie duże piersi przeciez to normalne, tak jest urządzony ten świat i tak już będzie. I co z tego. Ja mam faceta , sama mam małe piersi i czasem nawet oboje jak widzimy kobiete z łądnym biustem to ją podziwiamy RAZEM. Przecież tu nie chodzi o jakąś zazdrosc. Trzeba byc normalnym tolerancyjnym człowiekiem. To tyle. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssi
tak a jezeli mam małe piersi 70b i nie mam chłopaka to jakie sa szanse ze z takim biustem którys mnie pokocha i zaakceptuje?hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×