Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość Humor
Witam. Mam 15 lat (chłopak) i mam 164cm wzrostu :/ niski jestem ale mam dziewczynę 160cm i uwielbiam jej małe piersi :). Nie ma się co przejmować, znajdziesz sobie takiego chłopaka jak ja i będzie Cię kochał i Twoja małe piersi tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
dziewczyny uszki do gory maly biust naprawde jest sexi i jest wielu facetów którym sie on podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusie cycusie
Do cokakola - połowe kobiet by wcisnęli do jednego rozmiaru 75b. Naprawde. Taka uboga jest numeracja w Polsce.... Ja miałam 75a (takie pełne) a jak sie okazało mam duże C. A pod biustem majac 75(ciasno mierzone) kupuje o 5cm mniejsze. Heh, co prawda z 84 w biuscie urosło do 89. Nie ma dużej różnicy, niby. Ale teraz nie nosze staników wypychanych gąbką, to bez sensu, bo po chwili jak podniesiesz ręce to cały cyc ucieka Ci na boki i zostaje gąbka. jeszcze raz daje stronke http://b75.blox.pl/2008/01/Rozmiarologia-stosowana-czyli-mierzymy-sie.html http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
wg tej tabeli mi wyszo ze mam 70A ;D ale odkrycie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
mam straszne kompleksy na temat małych piersi i niskiego wzrostu ale w sumie to aż tak źle nie jest....;/ przynajmniej mam nawet fajną figurę... ale jednak zawsze i tak będę patrzeć z zazdrością na te kobiety bardziej obdarzone ode mnie:( ale jakoś damy rade dziewczynki;) ja próbuje jakoś o tym nie myśleć i sie tym nie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartezz
ja to bbym sobie poruchal ale dziewczyna by musiala miec czarne rajstopki i male stopki...;)co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
ja ogólnie to mam wszystko małe:stopy(rozmiar 36) , piersi (niecałe 70A:(;/) wzrost(155cm) i ogólnie jestem taka filigranową kobietką i dodam ze mam 17 lat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re re re
o slowiczka umiescilas zdjecie - to dokladnie moje piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re re re re
Slowiczka- to zdjecie to dokladnie moje piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufolka monolka
te piersi ze zdjęcia - owszem małe, ale piękne! napewno są bardziej kobiece niż wilekie baloniska, wylewające się z dekoltu! Dziewczyny nie ma sie czego wstydzić!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez mam cos takiego
tez mam cos takiego ze sie wstydze swojego biustu ale dotychczas trafialam na wspanialych mezczyzn ktorzy kochali moje piersiatka. Teraz niedawno trafilam na buca ktory powiedzial ze wolalby wielkie cycki i... nie moglam sie przed nim otworzy -zerwalam zn im:) placze teraz i chce wrocic i nie kuma o co mi chodzi - a to boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
A Ja mam o wiele mniejsze niz te ze zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 18 lat i do konca gimnazjum miałam straszne kompleksy jesli chodzi o małe piersi. potem doszłam do wniosku ze jesli facet naprawde mnie kocha to taką jaka jestem i rozmiar stanika nie gra tu wiekszej roli. od tamtej pory lubie swoje piersi takie jakie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16
oj ja to bym chciała miec takie "małe" piersi jak ma ta modelka na tym zdjęciu...;/ :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrre
kiedyś mieliśmy taką kumpele nawet fajna, dupkęmiała ładną nie ma to tamo twarz średnia bo i brak cycków:( łopaki jej bardziej wysawały :) zawsze jak ją widzieliśmy pytaliśmy się dlaczego cycki w domu zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrre
kiedyś mieliśmy taką kumpele nawet fajna, dupkęmiała ładną nie ma to tamo twarz średnia bo i brak cycków:( łopaki jej bardziej wysawały :) zawsze jak ją widzieliśmy pytaliśmy się dlaczego cycki w domu zostawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelcia
Hoho, jeszcze stosunkowo niedawno (ok. 3 lata temu) też miałam kompleksy co do swoich małych cycuszków, w wcześniej to lepiej nie pytać . . o zgrozo. Teraz też mam małe piersi, ale myślę, że za nic nie zamieniłabym się na C... mimo że ładnie wyglądają. Teraz mam B coś tam. Wiem, że irytuje to dziewczyny o mniejszym biuście, że ja, taka B, mówię, że mam małe. Otóż, nawet jeśli macie mniejsze - one i tak są słodkie, a już z całą pewnością lepsze od "cycek jak donice" ; ) Wiem też, że moje słowa nie usatysfakcjonują tak, jak słowa faceta, ale weźcie je pod uwagę ; ) Małe cycki górą! Nie wiem, czy można to odnieść do piersi, ale mówi się, że nie liczy się ilość tylko jakość... (ilość w sensie nie ilości piersi hahah, tylko ich wielkości : ) : ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_a
No ja mam dokladnie takie jak dodal(a) ssu.. Baaaaardzo małe.. :( A co do wypowiedzi: mam ten sam problem Czesc mam 18 lat i mam bardzo male piersi a nawet prawie wogole. Mam pytanie czy u kazdej kobiety sudki maja kolor brazowy?? Bo moja takiego koloru nie maja i zastanawiam sie dlaczego.. Pomozcie :* No właśnie też bym się chciała dowiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czubeczk18
chcialabym miec takie male..matko WY nie wiecie co znaczy małe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuu
jak ja mialam 18 lat to tez bylam wlasciwe totalnie plaska. a sutki moga miec bardzo rozne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca pierwszy
te ostatnie fotki to już pedofilia. Dorosłe kobiety takich piegów nie mają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuu
"Dorosłe kobiety takich piegów nie mają" - znawca jak Ch*J ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiunia16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×