Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość yokokoko
ja mam 70A i kilku mnie juz pokochalo, wiec chyba spore lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tegooooooo
do kisssi Jeżeli bedziesz tak podchodzic do tego ze z takim (nie wiem jakim bo 'b' oznacza ze juz masz tam coś) biustem nikogo nie znajdziesz to napewno nie znajdziesz. A tak wogole po pierwsze szukajac nikogo nie znajdziesz, po drugie to facet ma znaleść ciebie ;) strzałeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
do kisssi zajebiste szanse!!! jak by chłopak na biust patrzył to 3/4 kobiet była by wolna! usmiesh na twarz, bądź miła i bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa1
wszyscy po trochu maja rację . Ja mam mały biust po 2,5 rocznym karmieniu. Zmniejszył się po prostu i juz . Dziecko jest zdrowe i to najwazniejsze . Ale ,,, skłamałabym , mówiąc ,że nie chciałabym miec mniejszego . Wcieram różne kremy , wcinam tabletki jakies ( żoładek mi wysiada po nich 0) a biust moze powiększył się milimetr. Noszę push- apy . Mówili abym przytyła to biust sie powiększy , przytyłam - ale wcisnąć w rurki sie nie mogłam , ciężko mi się chodziło a csłe życie nosiłam rozmiar ubrania 36. Zaczęłam nosić 38 , owszem biust drgnął nieco w objętości . Ale figurę sobie poszerzyłam tez ;) Wróciłam znów do 36 a biust znów do 75 B , małego B! zostaje tylko operacja plastyczna , ale nie wiem czy się zdecyduję . Moja cioteczna siostra , w wieku 26 lat powiększyła sobie i jest zadowolona bardzo . Faceci lubia duże , takie nie zaduże ale przynajmniej 75 C . Raczej nie więcej . Bo pewnie moga się wtulić , podnieca ich falowanie tego biustu i fajnie wyglada pewnie podczas seksu . Chociaz małe biusty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaa1
kurna -- większego ! chciałam napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet75
Najpiękniejsze są średniej wielkości piersi, ale muszą być zadbane, bo nr 1 to jędrne piersi, a ate mozna mieć w każdym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała lilia
do facet75: masz świętą rację człowieku :) ja na swój biust nie narzekam ;] a jak się komuś nie podoba to niech się nie patrzy i tyle ;] pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka pomozcie
A co ja mam zrobic gdy zaloze normalny stanik bez poduszek to tak jakbym nie miała cycek a jak założe push upa to mam taki fajne ze sama nabieram na siebie ochote :) I co mam chodzic codziennie w puch upach ?? dziewczyny jak wy robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała lilia
elka ja w domu noszę zwykłe staniki a na jakieś wyjścia, czy imprezy zakładam push ;] wtedy to dopiero robi efekt :) ale jak lubisz żeby twoje piersi na co dzień wyglądały na większe to noś push codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
no nie mogę narzekacie, że macie B a ja za takie B oddałabym "wszystko" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssi
więc co do mnie mam małe piersi i wcale mi to nie pochlebia chciała bym mieć większe jak większość tu osób...ehhh..;/;/ ale niestety nic nie mogę na to poradzić ;/;/ jedynie implanty.... ale boje się skutków ubocznych .... denerwuje mnie to ze facetom zależy jedynie na piersiach a jeżeli nie są takie jak by chcieli to najlepiej kopnąć laske w dupe...!!!! to jest chore bo im nikt do spodni nie zagląda czy mają tam coś... ! a przez głupie uwagi ze strony facetów mamy do siebie odraze i nie pozwalamy się dotknąć bo się ich wstydzimy ...w ogóle szkoda słów bo facet powinien być wsparciem i powinien akceptować wszystko a nie tylko dołować z powodu piersi.... np zacytuje.......\" jedz więcej pizzy to może ci w górze przybędzie\" to mi powiedział pusty chłopak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
do kisssi: doskonale Cię rozumiem koleżanko :( nie raz słyszałam tego typu teksty pod swoim adresem :( oczywiście rzadko prosto w twarz, ale za plecami często :/ nawet przez dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
ale pociesz się, że masz większe ode mnie ;p płakać już z tego powodu to nie na moje lata, pozostaje mi tylko szydzić z samej siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokokoko
takie teksty to ja slyszalam na przelomie podstawowki i liceum lol. ludzie (w tym faceci) z wiekiem troche zmieniaja poglady. a kto powiedzial ze facetom sie nie zaglada?:D ja tam lubie ocenic sprawe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssi
no niby tak ale wydaje mi sie że jeżeli kocham jakiegos chłopaka to go akceptuje cokolwiek by miał albo i nie ..... aa dla nich najwazniejsze sa piersi najlepiej ogromne;( ehhhh... złapałam dola;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssi
tak bardzo chciała bym chodzic na basen ale przeciez kapa;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoko
kisssi o czym ty mowisz? mialam juz kilku, uwielbiali mnie. moze to troche nercystyczne ale wiem ze mnie kochali. obecny to juz w ogole. a na basen chodze dosc czesto. jezu przeciez zycie nie sprowadza sie do cyckow! daj spokoj! o wiele za bardzo przesadzasz i dramatyzujesz i mam nadzieje ze to w koncu dostzezersz bo ciezko sie tego slucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
jak dobieracie staniki na b.małe biusty ja kompletnie sobie z tym nie radzę :( i nie spotkałam sprzedawcy, który umiałby mi doradzić :( a teraz chciałabym zakupić strój kąpielowy i zacząć korzystać ze słońca i kąpieli, bo przez kilka lat wstydziłam się wyjść na plażę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoko
staniki nosze rzadko, np jak bluzka tego wymaga, raz na jakis czas mozna trafic na dobry push-up w ktorym sie nie ebdzie tonac chociaz to trudne. ze stanikami kostiumow kapielowych jest prosciej, wiele jest takich ze mozna byc kompletnie plaskim a jakos tam sie trzymaja i niezle wygladaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talia1234
Kobity, ktoś napisał na forum ,,szydzić z samej siebie". Z powodu małego biustu???? Bez przesaddy! Rozumiem, że stanowi to ogromny kompleks (dla mnie również), ale trzeba starać się akceptować samą siebie. Zawsza można znaleźć w sobie wiele walorów innych niż piękny biust, np. śliczne włosy, zgrabne nogi...itp. Nie wierzę, że wszystko można widzieć w sobie tylko negatywne. Więcej wiary we własną wartość!!! DO KISSY: Twój chłopak był bardzo ograniczony skoro w ten sposób komentował Twój biust!!! Nie warty zachodu.Ja myślę, że takim się nie warto przejmować. Prawdziwą miłość spotyka się w sposób nieoczekiwany, dlatego nie warto jej szukać;) pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaabbffnfnf
ojenyy...a ja teraz spotykam się z dziewczyną co ma małe piersi a kręci mnie jak chooleeeraaa :D ...i wcale nie jest jakas super ładna.choć piękna!...to nie w rozmiarze biustu tkwi diabeł ;) wszystkie piersi są suuuperr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariokaa 2
Mnie facet zasugerował ,żebym przytyła , wiem ,że miał na myśli biust , ( mam rozmiar małe B) . Ale kiedy kochaliśmy się ( w końcu) to okazało się ,że on też nie ma się czym pochwalić ;;;;D A mnie się czepia , i gada ,że lubi duże . Napisałam mu to . ale dalej mówi ,że wolałby abym była bardziej kobieco zaokrąglona . Ale mówi też ,że mam zgrabną sylwetkę ( rozm 36) . No to jak przytuję i biust się nieco powiekszy to stracę i ładną sylwetkę . Co ważniejsze dla faceta . A przeczytałam ,że jeśli kobietka akceptuje swoje ciało , to dla faceta jest afrodyzjakiem !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
mnie osobiście kreci całośc w kobiete tj nie tylko biust ale twarz , inteligencja, nogi sposób bycia i wiele innych skłąda sie na to czym mnie kręci, moja najlepsza przyjaciółka też ma małe piersi i jest normalnej urody( nie jakaś wyigimanowana sex bomba chodź bardzo łądna) ale jest dla mnie symbolem sexu. jak całe życie bedziecie chodzic załamane z powodu biustu to facet nie spojrzy na was nie z powodu piersi a pomysli sobie że jesteście takie powazne i zadufane w sobie i to go odsunie. sam wiem jak w szkole nie zwracałem uwagi(na teraz moje koleżanki) dopóki na imorezie nie zobczyłem ze potrafi się uśmiechnąc i byc duszą towarzystwa i kręciłą mnie bardzo pomimo małcy bardzo piersi czy innych wad ale wynagradzała totym że czułem sie przy niej jak w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiany
mnie osobiście kreci całośc w kobiete tj nie tylko biust ale twarz , inteligencja, nogi sposób bycia i wiele innych skłąda sie na to czym mnie kręci, moja najlepsza przyjaciółka też ma małe piersi i jest normalnej urody( nie jakaś wyigimanowana sex bomba chodź bardzo łądna) ale jest dla mnie symbolem sexu. jak całe życie bedziecie chodzic załamane z powodu biustu to facet nie spojrzy na was nie z powodu piersi a pomysli sobie że jesteście takie powazne i zadufane w sobie i to go odsunie. sam wiem jak w szkole nie zwracałem uwagi(na teraz moje koleżanki) dopóki na imorezie nie zobczyłem ze potrafi się uśmiechnąc i byc duszą towarzystwa i kręciłą mnie bardzo pomimo małcy bardzo piersi czy innych wad ale wynagradzała totym że czułem sie przy niej jak w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperado mmm
..na marginesie- małe piersi to żadna wada:), wada to może być wymowy, a mały lub duży biust to po prostu zwykły element budowy kobiecego ciała:))i są amatorzy małych piersi i dużych piersi- takie życie,a poza tym najpierw jest kobieta a dopiero potem jej elementy składowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelso
nim wieksze piersi tym pociagaja prostrzych facetow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssi
o jejku jak to czytam to nawet już lepiej się czuję nie sadziłam ze nawet od anonimowi chłopacy potrafią powiedzieć tyle rzeczy miłych i ważnych dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
ja mam 70 D a mam dopiero 16 lat! :( duze piersi to nie tylko same przyjemnosci, wygladaja ładnie ale przeszkadzaja mi na codzien ;p juz wole miec A czy tam AA, bylabym plasciejsza i szczesliwsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
dziś mijała mnie dziewczyna szczuplutka z niedużym biustem i miała na sobie bluzeczkę "kopertę" jak ona ślicznie wyglądała ... ja mogę jedynie pomarzyć ... i znów złapałam doła ... chciałabym mieć małe piersi ... nie marzę o dużych, tylko o normalnym naturalnym biuście ... echh może to błahy problem, ale mi odbiera radość z życia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek 20
Moja kobietka ma 75B, niby biust nie duży, ale mnie w zupełności wystarcza i na większy bym go nigdy nie zamienił. Lubie jej piersi i koniec... No i lepszy mały a prawdziwy biust, niż duży a sztuczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×