Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Ona : dla mnie wszystkie biusty są podniecające, prócz silikonowych. Ale mam poprostu pytanie bo Twoi koledzy pisali tutaj że wolą kobiety które mają mniej w biuście a więcej w głowie. Oni napewno mają dużo w głowie skoro inteligencje układają proporcjonalnie do wielkosci biustu. W to nie wnikam skąd takie wnioski wyciągneli. Chodzi mi tylko o to że jeśli by się zakochali w kobiecie ktora ma duży biust, czy to przeszkoda. Bo tak w sumie chcąc czy nie chcąc każdy biust po ciązy staje się obwisły, nie wiem w jakie cuda oni wierzą. Nawet A zamieni się w wiszaca skórkę, i NIE MA ŻE TAK NIE JEST bo tak jest, takie są prawa natury. Moje citki kuzynki wszyscy mają kompleksy dotyczące biustu po ciązy, nie ważne czy A czy D wszystkie wiszą i jeśli naprawdę się kocha kobiete to nie ma znaczenia jakie piersi ma po ciązy bo urodziła twoje dziecko. Niech facet zadecyduje chce mieć wieczną sexbombe, albo matke swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do melisana i do ona70A Kochane kobiety zastanówcie żaden facet niekomu nie powie że wszcze piersią są dla niego za małe lub za duże... no chyba że traktuj was jaj jkaiś przedmoit który powinnien spełniać jego wymnagania. do melisana wielkość piersi ni jak się przekłada na rozumów... to tak jak by powiedzież że każdy kto ma w bicepsie jest głupi a ten kto ma 30 jest bardzo mądry to ni jak się ma liczy się styl życia jeśłi ktoś uprawia sport jest wysportowany i ma silny układ odporościowy jest zrowy ma zdrowe serduch a jeśli ktoś chodzi na siłownie i ćwiczy tylko jedną częś ciała nadodaten leżąc na ławec i totego te wywaźone ciężarki ... anłem tkaich psedo paklerów ale uwierz mi przy kopaniu fundamętu nie wyrabiali... porostu są czynnośc przy których nie liczy się siła a sprawnosć fizyczna no samo dotycy się was kobiet nie liczą się piersi tylko sylwetka oraz rzeczy których dostrzec nie możne i te które włśnie zachęcają to głębszego poznania ta Wasza tajemniczość. Do ona70A pytałaś się jak te zdjęcie się podobają i co było gdyby dziewczyna miał barrrrdzo małe piersi dzisaj misię to przydażyło byłem w banku kas obo piękna dziewczyna códowne włosy ba jeszcze je renko porawiał i wiesz co miał na sobie coś takiego taką kórtkę/płasz nie wiem jak to się nazywa od szyji aż do kolan w trakim stroju ni jak można rozpoznać jakie dzieczyna ma piesi no chyba że to c lub więcej ale myśliśsz że mnie inteersowało jakie ona ma piersi czy to AA czy A czy AB czy BB czy B mnie interesowało jak ma nimię i czy ją jszcze kiedyś spotak a nie to jak akurat ma piersi... Dlaczego Wy nie możecie zrozumieć że dla kogoś kto kocha nie liczy się no jakie masz piersi ...no chyba że chce facet pokochać a nie kochać... Do melisana wiesz co ne popowiadaj że po wykarmieniu dzieck wszystkie piersi stają sie obwisło bo to tak mówić jak każdej kobiecie po ciąży zostają rozstępy na brzuszku... owszem piersi tracą swoją jedrnosć ale dzięki ćwiczeniom właścicelka \"a\" dobrowadzi sówój boiust do stanu pierwotnego (przed ciąża pięcio krtotni szybcie jak by taki sam zabieg cchciął zrobic właściciela \"d\"... i tak na przyszłosc nie pisz o ciąż bu tutaj dziewczyny mają taki problem czy wogóle spotakją kogo kolwiej kto je będzie kochał jeśli już by je ktoś mocno kochał a akurat to czy pieris by się smieniły po ciąży ... to by nie było ważne bo w takim stanie nikt by otakich rzeczach nie myśłał. coś o zdjęciach miało być kilka udało mi się znaleś gdzi e są posiadaczki \"a\" i \"d\" oraz \"a\" i chyba \"c\" no i jeszcze arę innych nie chciał mi się usówać tego wszystkiego cio by mogło się nie spodobać mi się bardzo podoba to zdjęcie... http://republika.pl/krzysztof_kris/Zdjęcia/93644.jpg bnaturalnie kometarze typu że tam nic nie ma nie sa mile widziane bo to zdjęcie to nie bius ale ta piękna rącz i róża którą chciał y się przesunąć... pełna lista zdjeć http://republika.pl/krzysztof_kris/Zdj%eacia/index.html Do ona70A nie wiem w czym tkwi problem ale naprawdę nie masz najmniejszych obaw że nie będzie w życiu szcześliwa ba powinny Ci zadrości te które mają duż bius bo jeśli już ktoć będzie z Tobą to nie z powodu piersi ... bo te Panie z \"d\"często się zastanawia czy facet widzi jeszcze coś w niej poza jej piersiami no ale to są tacy faceci dal któych kobieta to lalka barbie jak się znudzi zawsze można ją odłożyć... Niechce mi się więcej pisać bo zawsze piszę półgodziny a reszta się rozleniwia ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisana, owszem masz rację. Po ciążky każdy biust może wiesieć. Nie wspominając już o innych efektach ubocznych (często nadwaga, rozstępy etc.) Ktoś_nowy, nie chcą mi się te zdjątka otworzyć :( A jaka to dla mnie frajda, że niby ktoś mnie "tak bardzo kocha", a tak naprawdę wiecznie ogląda się za innymi (z dużym biustem). Tego doświadczyłam. Piękne słowa, ale bez wartości, a czyny i potem inne słowa temu wszystkiemu przeczyły. Miłość? Nie wierzę w nią jak na razie. Podobno każda potwora znajdzie swego amatora. Może powinnam wziąć świeczkę, i zacząć szukać, ale nie zrobię tego. Albo sam się znajdzie taki, który mnie pokocha, i będzie uwielbiał moje cycuszki takie, jakie są, albo się nie znajdzie wcale. Pisałam już, że mi nie zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do melisana super dziewczyna,ładna,mądra,kobieca i z dużym biustem i chyba cos pokręciłas. Wyjaśnię ci to w kilku słowach: parę lat temu miałem dziewczynę:ładna,mądra,kobieca i miała duży biust-super nie była bo sie puszczała i rogami dalej zachaczam o druty telefoniczne ale to nie jest ważne, i co mnie zaczęło męczyc w tym związku? Jej wygląd,ten biust zaczął tracić na jedrności,może mnie zaczniesz bluzgac ale zwracam uwage na wyglad kobiety jak większość facetów,ale również ważne dla mnie jest to,żeby kobieta była inteligentna by było z nią o czym rozmawiać przez długie zimowe wieczory. Może jest to zwykłe szowinistyczne podejście,ale to mi odpowiada. Mam teraz kobietę,z która jestem dość długo,nie przeraża mnie to że za parę lat będę jej się po prostu wstydził,kiedy się rozbiera to faceci piszący wiedzą co czuje,gdy się widzi małe jedrne cycuszki itd,nie będę sie o tym rozpisywał. Więc nie pisz mi co by było gdybym.....,gdyż moj gust jest taki a nie inny, a o gustach się nie rozmawia,nie skreślam kobiety za duży biust,cenię ją za to co ma do powiedzenia,i nie można przekonywać faceta że jezeli woli mały biust to duży mu sie spodoba,piszemy tutaj o tym, że kobiety z małym biustem są tak samo atrakcyjne dla facetów jak te z dużym,że nie muszą mieć kompeksów na punkcie swojego wyglądu,maja facetów,którzy je kochają właśnie za to jakie są,ty melisana też masz zapewne faceta,który cię kocha,ale nie za to ze masz duze cycki,tylko za to kim jesteś,twój biust działa na niego bo mu sie podoba,ale gdyby tylko cycki przemawiały za tym ze ktos z kimś jest to bysmy byli samotni w swoich różnych życiach. Zyjemy w czasach,gdzie każdy wybiera to co lubi,czasy kiedy ciągnęło się kobiete za włosy do jaskini i takie kiedy mówiono i wybierano kobiety z dużym biustem ze wzgledu na to że może wykarmić dużo dzieci już minęły bezpowrotnie,więc nie szykanujcie kobiet z małym biustem bo są one piękne. Myślę, że kobieta która ma obojętnie czy duży biust czy mały a nie ma nic ciekawego do powiedzenia bo jest po prostu głupia(nie obrażając nikogo) nie ma szans u zadnego faceta,chyba że znajdzie równie głupiego jak ona. Podsumowując na koniec(może trochę zakręciłem) uważam,że ważne jest to co kobieta ze sobą reprezentuje,co się tyczy również facetów,bo jedne wolą faceta z brzuszkiem a inne nie a ich wyglad zewnętrzny jest tylko dodatkiem,który pozwala nam się zdecydować kogo wybierzemy na swojego partnera Pozdrawiam cie melisana i mam nadzieje ze co nieco wyjasniłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D ona70A Faktcznie IE ma kłopoty nie zjada polskich literek ;-)) Ja używam Mozilla FireFox\'a i łazi wszystko więc zamiast słowa zdjęcia trzeba wpisać zdj%EAcia poprostu w miejsce ę wstawiś %EA http://republika.pl/krzysztof_kris/Zdj%EAcia/005.jpg http://republika.pl/krzysztof_kris/Zdj%EAcia/numer zdjęcia.jpg wieczorem poprawię i przetestuję na Internet Explorer. Co do tego Co pisałeś że ktoś się będzie oglądał za większymi piersiami... Dziwne mi sie podobają wszystkie dziewczyny bez zględu na to jakie mają biusty jakie włosy ale wiiesz niektóre podobają mi się bardziej od innych i to właśnie ich imona chciał bym poznać... To że ktoś ogląda się za inną nie oznacza że już by chcaił z tą inną spędzić kolejny dzień a nie z Tobą. Jeżli podoba ci się jakiś kolor nie oznacza że nanastępny dzień robisz przemalowanie koloru prawda?? pozatym pamiętaj o Tym że normaly mężczyzna raczej nie powie wprost że sie mu podobasz... tak zreguły robią bjranci którym zależy tylko na Twoim wyglądzie normalemu mężczyźnie zalerzy na zrozumieni potrzebuje ciepła drugiej osoby... Może porost wcześniej byłaś z niewłaściwą osobą było dobrze ale co do czego nie spełniłaś jakiś wymagań czy coś... pewnie typowy facet dla którego kobieta powinna być taka i taka. Jeszcze jedno nie zrozumiełem do końca nie będzdziesz sie pięknie ubierać pielęgnować itd dla mężczyzn ale sobie niczego nie odwisz jeśli spodoba cisię jakś bluzka to ją kupisz dla tego że Ci się podoba a nie dlatego że takie bluzki podobają się facetom chyba to miałaś na myśli... o włąsnie zauważyłem że pan centurychild27 się pojawił. Wypowiedz ciekawa no zresztą zarówno jak i jedyna osoba któa pisze więcej niz 2 zdania :-)). Naj bardziej podoba mi sie to: Zyjemy w czasach,gdzie każdy wybiera to co lubi,czasy kiedy ciągnęło się kobiete za włosy do jaskini i takie kiedy mówiono i wybierano kobiety z dużym biustem ze wzgledu na to że może wykarmić dużo dzieci już minęły bezpowrotnie... Być może jeszcze są faceci którzy tak uważają i to przez nich te panie z Słodziutkim Biuścikiem kopleksy mają bo tylko duże piersi ich uwagę zwracają ale o prawdziwej miłości pojęcia nie mają. Dobra muszę kończyć obowiązki wołają a mi się te śłowa pięknie układają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie interesuje mnie jedna rzecz o której poktrótce wspomniałem,a mianowicie kwestia wyboru,i słowa te kieruje do pań> jakich właśnie wolicie facetów:wysokich,niskich,szczupłych czy tez zbrzuszkiem,jacy są wasi faceci i za co ich kochacie,za to ze kobiety sie za nimi ogladają czy też za to że sa tacy jacy sa? Ja jestem facetem z brzuszkim i to znaczy ze mam miec kompleksy bo kobiety sie za mna nie ogladaja i wszyscy mnie dookoła krytykuja?Nie,nie mam kompleksów bo wiem ze moja kobieta mnie kocha takim jakim jestem i to samo jest z wami. miałem kompleksy kiedys,ale tez mnie ktoś przekonał ze nie warto ich mieć, wiec po co sie zamartwiać,każdy z nas jest inny i to własnie jest dobre w naszym zyciu,pomyślcie jak by to było jakby wszyscy wydladali tak samo,to by było po prostu nudne. i fotka ladnych piersi http://www.digart.pl/details.php?id=218251 i jeszcze jedna sprawa: dlaczego jestesmy w stanie ogladac zdjęcia kobiet z małymi piersiami,i nie mówie tu o stronach xxx lecz o stronach z aktami,bo jak widac a nie jest mało tych zdjec bo ktos kto robi te zdjecia wie ze sa one piekne,kobiety które prezentuja swoje wdzieki wiedza ze sa atrakcyjne,ze nie maja sie czego wstydzic,sa dumne ze swoich malych piersi uwierzcie dziewczyny w siebie,badzcie dumne z tago co macie i jeszce jedna fotka http://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=774647 http://www.digart.pl/details.php?id=191275 http://www.digart.pl/details.php?id=188995 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktos nowy moze odkryles taka strone jak www.met-art.com jak nie to polecam.sporo zdjec kobiet z malymi biustami,na pewno cos wybierzesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do centurychild27: Dla mnie zawsze najważniejszy u faceta był charakter i osobowość. Wygląd też tam jakies znaczenie ma, bo jest to to, co dostrzegasz najpierw. Mnie się na przykład podobaja tacy średniego wzrostu (w moim rozumieniu średniego), i z ciemnymi włosami. Nie interesuje mnie, czy jest chudy, czy umięśniony, z brzuszkiem, czy bez, ani to ile ma cm wiecie gdzie. Najważniejsze żeby facet był partnerem. Cenie sobie takie zalety jak czułość, opiekuńczość, poczucie humoru, inteligencję i wierność. Kiedyś mi się wydawało, że takiego znalazłam, a potem się okazało jak bardzo byłam naiwna, jak bardzo się pomyliłam. Teraz mam za swoje. Nigdy już żadnemu nie zaufam. Aha, następnym razem proszę o fotki małych A. Źle się ogląda, gdy wszystkie mają większe od moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do onaaaaaaa70A Napisałas co cenisz w sobie i u partnera,wiedz ze inni tez to cenia i to ze zawiodłas sie na jednym znaczy ze wszyscy tacy SA!!! A po za tym \"NIGDY,NIE MÓW NIGDY\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do onaaaaaaa70A Napisałas co cenisz w sobie i u partnera,wiedz ze inni tez to cenia i to ze zawiodłas sie na jednym znaczy ze wszyscy tacy SA!!! A po za tym "NIGDY,NIE MÓW NIGDY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do onaaa70A: ja też się kiedyś zawiodłam na chłopaku... i to nie jednym a trzech... myślałam, że to co nas łączy będzie trwało wiecznie, a okazywało się, że( przepraszam za określenie) są zwykłymi palantami, którzy widzą w kobiecie tylko jej ciało... skrzywdzili mnie bardzo i tak jak Ty twierdziłam, że już nigdy nikomu, nie dam się skrzywdzić, nie będe juz z żadny mężczyzną i nigdy już nie będę płakać przez żadnego mężczyznę... jeśli chozi o płakanie, to płaczę, ale ze szczęcia, ze wzruszenia :) a jeśli chodzi o powód tych łez to jest moje kochnie :) widzisz wszystko może się zmienić... nie wiadomo kiedy i w kim się zakochasz, albko ktoś się w Tobie zakocha... a gdy już tak będzie Twój chłopak sprawi, tak jak mój to robi, że ani przez chwile gdy z nim będziesz nie poczujesz się żle, nie poczujesz się gorsza od innych... kochający mężczyzna potrafi sprawić, że czujemy się piękne, że jesteśmy księzniczkami... tylko trzeba trafić na takiego księcia :) ale na tym forum przynajmniej widzisz, że tacy są... to oczywiśćie nasi Panowie ktos_nowy i centurychild27 :) ja też czasami miewam chwile zwątpienia... myśle jak ja mogę się mu podobać, on napewno wolałby duże piersi a nie moje, tylko po co mi mówi, że są one piękne, jędrne, kształtne i że nie zamienił y je na żadne inne i dochodzę do wniosku, że nie mówi tego tylko dla tego żeby mi zrobić pryjemność, że nie jest tak, że zmusza się żeby to mówić, bo gdyby mu się nie podobały, to poco miałby kłamać? równie dobrze mógłby nic nie mówić... do centurychild27: przykre to co piszesz... niestety zdarzają się takie sytuacje, że kobiety nie są wierne... ostatnoi przeżyłam szok, że może coś ze mną jest nie tak... moja przyjaciółka ładna, inteligętna i z dużym biustem stwierdziła, że ponieważ kocha swojego chłopaka, ale chciłaby zobaczyć jak to jest z innym chyba go zdradzi... nie mogłam w to uwieżyć... powiedziała mi również, że wszystkie jej koleżanki, już nie raz zdradzały swoich chłopaków i oni nic o tym nie wiedzą... nie wiedzaiłąm co mam na t powiedzieć, nagle niewiedziłam w jaki ja świecie żyje, czy tylko ja żyje w świecie z bajki? i przypomniałam sobie o moich koleżankach, które kochają swoich chłopaków i zrobiły by dla nich wszystko z odwajemnieniem... chciałam tylko napisać że nie można patrzeć na kobietę, że jak ma duży biust to zdradzi... bo jak są głupie to i te zdużym biustem i te z małym biustem zdradzą... ale nie życze tego nikomu... Cieszę się że masz kobietę, z którą jesteś szczęśliwy, że podobają Ci się jej małe cycuszki :) i że tak jak niektórzy piszczysz na ich widok... Twoje wypowiedzi świdczą, że jestę cudownym mężczyzną, a Twoja ukochana musi być naprawdę szczęśliwą kobietą... :) to samo tyczy sie naszego ( tzn, małobiuściastch) pociaszyciela ktosia_nowego :) tylko widzisz piszesz o tych kolorach... że jak Ci się spodoba jakiś kolor to nie przemalujesz wszystkich ścian od razu na ten nowy kolor... ale my kobiety jesteśmy tak zbudowane, że nas rani, gdy mężczyzna patrzy na inna kobiętę... wydaje nam się od razu, że srkoro tamta jest inna od nas, to może nie jesteśmy wystajczająco dobre dla naszych partnerów... że skoro podoba mu się inna dziewczyna i na nią patrzy to skad mamy mieć pewność,m że w końcu, nie zmieni mnie na tą inną... dlatego mój mężczyzna nie ogląda się za innymy kobietami, tzn. on patrzy ogólnie na ludzi (ooo tu idzie staruszka a tu młoda ładna kobieta, tam gdzieś jakiś mały wyrostek...) tak jak i ja nie oglądam się za mężczyznami, bo nie czuję takiej potrzby,bo mam takiego jednego cudownego, który sprawia, że to włąsnie ja jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie i wiem że on myśli podobnie :) koniec na teraz :) mam nadzieje, że napisałam wystajczająco dużo :P pozdrawiam was Panowie i Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zauważyć, że te oznaczenia nie pasują do wielkości biustów, zwłaszcza B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrońca urzędu: do bani ten link ja mam D a wg tego zdjęcia mam B :D C na zdjęciu to jest E A D to chyba rozmiar G wiec bez komenatarza Swoją droga najładniejsze piersi z tego to A i B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jesteś eleganckim panem. Ja np kiedyś nigdy nie lubiłam włosów na klacie, a jak się zakochałam i zobaczyłam że mój Pan ma bujne owłosienie ma klacie to się zakochałam. i teraz nie lubie łysych klat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym linku tylko rozmiar A się zgadza. Gdyby B wyglądalo jak na tym zdjęciu, to różnica między A i B byłaby kolosalna :) A to przecież teoretycznie tylko 2-3cm. Kiedyś w gazecie \"Fakt\" były zdjęcia rozmiarów od A do E, i faktycznie tam zdjęcia były zgodne z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dosc niska, szczupla, zgrabna, moj mezczyzna mowi: pomniejszona wersja modelki :) i mam maly biust - 70A I chodze na basen i nosze latem bikini i nosze czasem bluzki z dekoltem i mam to gdzies ze ktos mowi ze mam za male piersi. Nigdy nie rozumielam dlaczego kobiety maja z tego powodu kompleksy i maja czuc sie przez to gorsze. Milo byloby miec wieksze, ale widocznie tak ma byc. Moj zawsze lubil duze, nie znaczy pewnie ze przestal :) Kazdy mezczyna lubi duzy biust, patrzec na niego itd, ale to nie znaczy ze od razu musi miec kobiete z takim :) A jak che niech sie gapi :0 w koncu oni sa wzrokowacami ale my takze... Ktora kobieta np nie lubi jak meczyna jest powiedzmy dobrze wyposazony :) A mozemy tarfic na zupelnie przecietnego... I co nie bedziecie z nim bo ma za mlo? Tak samo jest z tym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona też pamiętam ten numer faktu, śmieszne było to że nie znaleźli zadnej pani z naturalnym E, tylko dali zdjęcie silikonowego rozmiaru E. Potem taki głupi małolat zobaczy w gazecie E, myśli sobie że wszystkie mają sutki skierowane w strone twarzy, a potem ryczy nocami jak zabaczy normalny cieżki naturalny biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien On
jesli chodzi o mnie to wole mniejsze piersi mniz większe.dybym mial wybierac miedzy za małymi a za dużymi z pewnoscia wybralbym za małe. Małe sa z reguły kształtne i jędrne, z kolei duze wyglądają fajnie - ale w staniku (jakims podnoszącym) ,a jak juz z tego stanika "wyjdą" to okazuje sie ze sa obwisłe i takie jakieś sflaczałe. Dlatego wolę mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewien on>> dokladnie :) Chyba ze kobieta z duzym biustem dba o to zeby byl ksztaltny... ale nawet jak dba to jest niestety ciezko taki utrzymac... ale trzeba pamietac ze o maly tez trzeba dbac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, melisana. Też to zauważyłam. A na dodatek jako przykład posiadaczki tego pięknego E dali Ewę Sonnet. A przecież chyba każdy z nas już widział jej piersi, i to, że one wcale ładne nie są. Nie mówię tego przez zazdrość bynajmniej :) Po prostu mi się nie podobają i tyle. Nie wiem, czy przypadkiem zdjęcie z rozmiarem D też nie przedstawiało silikonowego biustu, ale nie jestem pewna. D to jest akurat ładny rozmiar i ładnie może się prezentować. Z tamtych zdjęć w gazecie najbardziej podobał mi się rozmiar C. Dla mnie byłby wręcz idealny :) No cóż, pomarzyć można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja maaam 70 D
...i się cieszę...nie wiem jak to jest z małymi ale....na 100% faceci bardziej lecą na duże cycki(w końcu to wzrokowcy) ale może polecą na wasze tyłki?,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja maaam 70D
Współczuję Ci, że tak do tego podchodzisz. Facet ma "lecieć" na kobietę, jak na całokształt, a nie na cycki, czy tyłek. Jeśli leci tylko na ciało, czy na konkretna cześć ciała, to nie jest nic wart. Tak samo kobieta, która uważa, że dzięki dużym piersiom jest lepsza od innych (tych z małymi), niewiele sobą reprezentuje jako człowiek. Kochana, piękno jest ulotne. Nie zawsze będziesz piękna, zgrabna, a Twoje piersi jędrne. Gdyby facet był z Tobą tylko dla Twojego biustu, to jak myslisz co by się stało, gdyby Twoje piersi by np. obwisły. Zostawiłby Cię i tyle. Chyba rozumiesz o co chodzi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze wszystkim ,to znowu ja do jak chciałbym powiedziec ze to co pisze nie jest przykre tylko prawdziwe,ja napisalem tylko co mnie spotkalo,ale to mnie spotkalo moze nie raz ale na kilkaset milionów kobiet na swiecie chocby zdradzilo mnie sto to bedzie ulamek calej waszej kobiecej populacji inie moge porownywac sto do wszystkich wiec uwazam ze nie powinno byc tobie przykro malo jest na tym swiecie ludzi,którzy sa wobec siebie uczciwi,ale czy na pewno? jest to kolejne pytanie,które pojawia sie w tym topiku,czy wiekszosc mozemy podsumowac do calosci,otoz chyba kazdy sie ze mna zgodzi ze wiekszosc calego towarzystwa,z ktorym macie kontakt to nie calosc,bo wiekszosc to pojecie wzgledne. nie sklamalbym jakbym napisal ze wiekszosc z nas uwielbia male piersi ale czy to by bylo zgodne z prawda?pewnie tak samo jak to ze wiekszosc facetów lubi duze,czyz nie tak? podobaja mi sie wypowiedzi mariny21,bo jest to chyba jedna z nielicznych kobiet,która nie dosyc ze lubi siebie i nie ma kompleksow to o facetach napisala prawde,faceci sa wzrokowcami,i to ze patrza i ogladaja sie za duzobiuscistymi to nie swiadczy jeszce o tym ze im sie podobaja,czy pytacie swoich facetów co oni mysla na ten temat? mysle ze nie,natura kobiety jest taka,ze jezeli facet obejrzy sie za kobieta to juz mu sie podoba i w glowie kobiety zaczynaja sie klebic roznorakie mysli,ze ona jest ladniejsza,ze cos tam i ze cos tam,a wcale to tak nie jest.ze swojego przykladu wam powiem ze jak ide ze swoja kobieta na plaze i widze ze jakis facet sie za nia oglada i jezeli moja kobieta widzi ze jakas dziewczyna oglada sie za mna to mamy oboje na to jedno stwierdzenie,ktore zawsze razem powtarzamy-ale to ja moge znim lub znia pobaraszkowac a ty mozesz tylko popatrzec. kolejna sprawa jest to ze faceci ogladajac sie za kobieta,robia to dlatego ze im sie dana panienka podoba,i wroce tu znow wypad na plaze,malo jest ladnych i zgrabnych kobiet,zazwyczaj te najladniejsze to jestescie wy,kobiety z malymi biustami,jestescie zgrabne,na wasze ciala patrzy sie z przyjemnoscia,nie chce nikogo obrazac ale znalezc kobiete z duzym biustem,ktore ma jeszcze ladne cialo to ze swieca szukac,wszedzie widoczne rozstepy,wszechobecny celulitis,ktory razi w oczy i przez co kobieta w samym bikini traci na atrakcyjnosci,zauwazcie same,poprzygladajcie sie innym kobietom czy to na plazy czy tez na basenie,rozmawiajcie na te tematy ze swoimi facetami,spytajcie ich co im sie podoba a co nie a same sie przekonacie na te chwile koncze,przepraszam jezeli kogos obrazilem,nie jest i nie bylo to moim zamiarem,przepraszam duzobiusciaste jezeli poczuly sie obrazone ale ja tak to widze i chyba nie tylko ja,a jezeli ktos ma mi to za zle to mam to gdzies, pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
centaur no i masz racje, połowa kobiet z dużym biustem to grubaski, ale jesli chodzi o celluluit to ma je i tak chyba z 80% kobiet, niezaleznie od biustu. Nawet moj chłopak ma :) Ja dziekuje Bogu ze nie mam cellulitu, tylko te zapyziałe rozstępy, a to na szczęscie widać tylko z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze melisana cieszy mnie ze przyznalas mi racje i chyba przyznasz jeszcze raz jezeli napisze ze u kobiet z malym biustem ten celulit jest bardzo malo widoczny,wiekszosc kobiet z malym biustem to kobiety szczuple ale zeby nie byc tak jednostronnym powiem ze i tak to wszystko zalezy od tego czy kobieta dba o siebie i swoj wyglad czy tez nie. ale najwazniejsze i tak jest to co kobieta ma w glowie i jak pisalem wyglad jest tylko dodatkiem,ktory pozwala nam wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja znam wiele szczupłych z dużym biustem. A cellulit ma ok 90% wszystkiech kobiet, i grubszych i szczupłych, zaś rozstępy oprócz kobiet mają też faceci. Ja tez mam rozstępy, niestety, ale jak do tej pory tylko ja je widzę, więc siedzę cicho, żeby inni nie zwrócili na nie uwagi.A zresztą, nawet jeśli inni widzą, to nic nie mówią, bo większość z nich też je ma. Cellulitu nie mam na szczęście :) No, ale to jest topik o małym biuście, a nie rozstępach. A swoją drogą kobiety też lubią popatrzeć na facetów. I też na plaży niewielu jest takich naprawdę super, z dobrze wyrzeźbionym ciałem, tzw. \"kratką\" na brzuchu etc. Ale przecież nie jest najważniejsze to, jak ktoś wygląda, tylko to, co ma w serduszku :) Szkoda tylko, że mam nieprzyjemność znac wielu facetów, którzy stawiają wysokie wymagania odnośnie wyglądu kobiety, a sami Adonisami nie są. Chyba wiecie o co mi chodzi :) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×