Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość heniek z
wkurvia mnie ten temat są wielbiciele małych i dużych biustów mi to wsio paradno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój kumpel
chciałby swojej dziewczynie z okazji urodzin zasponsorowac powiększenie biustu... ale obawia się , że usłyszy w odpowiedzi: "...nie kochasz mniejuż, tak...?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkadeseczka
teraz tak faceci gadacie,ale jak przychodzi co do czego to narzekacie!!ja tu nie mówie o tym jak laska ma miseczke A czy B,ale jak jest po prostu najnormalniej w świecie płaska i wystają ledwo co sutki spod bluzki!!i jak tu nie miec kompleksów?przecież to ejst coś okropnego...ja jestem za operacją tylko ciągle nie mam kasy,choc juz mam upatrzonego w warszawie chirurga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popieram operację, i może sobie kiedyś zrobię (jak będę miała kasę). Ale nie popieram powiększania biustu do bardzo dużych rozmarów, bo to już się dobrze nie prezentuje. Ładnie ma zrobiony biust np. Adriana Lima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknijcie sie w glowe
wy chyba oszalalyscie :/ tak glupio gadac i marzekac :/ niemacie nic innego do roboty? przeciez tego czytac sie nieda, bo co wypisujecie to nie jest madre... gurwa pisac "a ja mam A, a ja mam B, o Jezu jakie my plaskie! " zenada :/ zastanowcie sie :/ a te operacje... to smieszne :/ kto by chcial miec lalkie barbi... ceni sie naturalnosc a nie jakies sylikony :/ jakbym chcial podotykac worka to bym do reklamowki siana napchal i byloby to samo co sylikon. Nie rozumiecie ze liczy sie naturana piers? operacje operacje.... dajecie sie pokroic dal metki na staniku... pzreciez to chore :/ czytac mi sie tego nie chce, szkoda mojego cennego czasu i nerwow na tak glupie opowiesci o misezckach AA, A, B... juz wszystkie tu odnalazlem rozmiary na tym forum i bylo tak AA- nieasuje jednej, zas D- tez nie pasuje drugiej... to czego wy chcecie? czytac sie tego niechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, ja mam kompleks z powodu chłopaka. To on mi dał odczuć, że jestem gorsza od innych kobiet, hojniej obdarzonych przez naturę, bo mam tylko miseczkę A. Wcześniej nigdy nie myślałam o sobie, że jestem płaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknijcie sie w glowe
to wez kopnij go w cztety litery. chlopak ttory ma dziewczyne i ja krytykuje lub mowi "tu i tu jest zle, bo mi sie marzy takie jak tamta ma..." jest gów... wart. kopnij szczeniaka i niech dorosnie. Ja sie dziwie ze ty martwisz sie o rozmiar stanika niz o to czy aby napewno jestes z chlopkiem odpowiedzialnym i szanujacym Ciebie... Bo jakby cie szanowal i kochal to nigdy by ci tak nie wytykal paluchami tego czy tamtego. Wy nie rozumiecie ze prawdziwi faceci jak kochaja to kochaja swoja dziewczyne taka jaka on jest? A ze trafiacie na jakis "takis" to wasza wina bo nieumiecie rzetelnym okiem spojrzec na nich. A w przyszlosci wyjdzie szydlo z worka i tyle... bedziecie tylko zalowac bo bedzie was traktowal jak przedmiot i rozbieral na kawaleczki... i tak juz to robi ... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknijcie sie w glowe
i piszesz jeszcze ze dal ci odczuc ze "jestes gorsza od innych kobiet"... ten facet to jakis.... (brak slow by opisac to kim on dla mnie jest i by opisac to co ty robisz i ze dajesz sie tak ponizac i obnizasz przez niego swoje mniemanie o sobie......... ) I TO TYLKO PRZEZ BIUST! A ZOBACZYSZ CO BEDZIE DOPIERO W PRZYSZLOSCI, POWYTYKA CI JESZCZE WIECEJ (MOIM ZDANIEM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już z nim nie jestem. Ale widzisz, jego już nie ma, a kompleks został, tak bardzo mi się to wryło w psychikę, że wydaje mi się, ze większość facetów tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknijcie sie w glowe
guzik prawda. wez dziewczyno zapomnij o tamtym blaznie i jego glupim gadaniu. Ja na twoim miejscu nawet sobie nie marnowal czasu na niego, dziwie sie wogole ze pozwolilas mu byc jego dziewczyna. Wiem ze durnów nie brakuje wsrod chlopakow, tak jak pustych pudernic wsrod dziewczyn, ale dąż za normalnoscia i nie przejmuj sie debilnym gadaniem. Musisz tak szukac by odnalesc ta idealna polowke, ktora cie pokachoz cala, a tamtym baranem .... (cenzura) sie nie przejmuj. skoro ci nie przeszkadza maly biust to wszystko jest OK. reszte olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noell
do LauraMini: czy ja wiem czy ta Adriana Lima ma tak ładnie ten biust zrobiony... wyglda troche sztucznie :) Nawet nie troche tylko bardzo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noell
Zapomniałam dodac, ze całkowicie zgadzam sie z wypowiedziami tego pana wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p23
popieram, facet jesli kocha, to w dupie ma czy to jest AA czy to jest F, bo i takie i takie należą do jego ukochanej więc jak tu ich nie kochać??? moja ma najmniejsze B i ostro sie wkurwiam na nia gdy mi mówi że są za małe, że czasem myśli o operacji etc. słuchajcie kobiety: rozmiar biustu tak na prawde nie ma najmniejszego znaczenia, gdyby moja ukochana miała F, powiedziałbym jej że są najpiękniejsze na świecie!! i byłaby to szczera prawda!!! dlaczego? bo są jej, a ja nie chce dotykać "wymarzonych" rozmiarów , ale właśnie biuścik mojego kotka i żaden inny - nie ważne jakiej jest wielkości. dlatego wbijcie sobie dziewuchy raz na zawsze do główek- facet (ten normalny) kocha was CAŁE a nie tylko w częściach i rozmiar nie ma tu nic do rzeczy, to tak, jakby spierać się o kolor włosów czy wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdołowanaIsmutna
Chciałabym, zeby tak było jak panowie piszecie. Ale zrozumcie nas, że wyleczyć sie z kompleksów tak łatwo się nie da :( Jeżeli dziewczyna ma biust tam miseczkę A, albo B itd to nie ma na co narzekać, ale co mają powiedzieć te które całkowicie biustu nie mają?? Nie każda dziewczyna, która ma mały biust, jest też szczuplutka itd. Przeważnie tak jest, ale uwieżcie, że nie zawsze. Ja jestem tego niestety przykładem :( Może łatwo się mówi, że trzeba zaakceptować siebie, ale czasami jak sie patrzę na siebie, to aż się płakać chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkadeseczka
takiej wielkosci mam biust!~i powiedziecie mi,jaka dziewczyna sie by nie przejmowałą takim biustem?i jakiemu facetowi może się on podobac!!?? http://www.yummy-cummy.com/teen/0503/28/pics/redredtn08.jpg http://photos1.blogger.com/img/110/2065/1024/234.jpg Ja na punkcie biustu mam takie kompleksy że facetowi pozwalam się dotykac wszędzie byle nie po biuście,nawet w łóżku wole miec zakryte cycki!!I tego juz nie zmieni społeczeństwo,ja juz mam to w psychice!Jeszcze ze 2-3lata i operacje sobie zrobię,wolę sztuczne "coś"niż nauralne"nic"!I na pewno wiele osób się z tym zgodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkadeseczka
ten pierwszy link to pomyłka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a drugi link nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknijcie sie w glowe
czytac mi sie tego nie chce... jak juz pisalem... - ciagle marudzicie i ciagle jet to samo tylko inaczej opisane :/ zygac sie tym juz chce. i wqurwia mnie to ze ciagle chodzicie niedowartosciowane i zawracacie dupe tym jeszcze innym, ale jaki inni mowi do was madre slowa, ze jak chlopak kocha dziewczyne TZN ZE JA CALE KOCHA to macie to gdzies... tylko znow matudzicie i marudzicie ze "jaka ja gruba, jaka plaska, jaka barzydka..." itp itd itp itd... wqorwic sie idzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma bardzo malutenkie A i mialam/mam kompleksy na ten temat. A jak mi mialo przyjsc do pokazania ich mojemu bylemu to po prostu wpadlam w panike. A potem okazalo sie, ze jemu sie spodobaly. Na poczatku nie moglam w to uwierzyc, ale on ciagle chcial je dotykac, piescic, calowac itd :) Naprawde trudno mi by bylo nie uwierzyc w to, ze mu sie podobaja :) Nie wiem, czy jeszcze trafie na kogos, kto pokocha nie tylko mnie ale takze moje male piersi, ale wiem, ze jesli facet naprawde pokocha mnie, to bedzie uwielbial takze moj biust. Do laleczkadeseczka: Ja jak sie wyprostuje tez mam taki biuscik. Ale jak przeczytalam troszke wyzej, to chyba juz wiesz, ze i taki mozna pokochac :) A nawet trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkadeseczka
mi ten drugi link działa! do malae5,ale przecież widzisz ze ta dziewcyzna na zdjęciu tak naprawde nie ma nic!ja mam różnice w biuście a pod z jakies 5cm!przeciez to jest koszmar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie u niej nic nie widze, bo ma zasloniete piersi wlosami :) A jak ja stane wyprostowana, nie tak jak normalnie stoje, to u mnie tez nic nie widac. A nawet nie zdajesz sovie sprawy, jak mimo mi bylo patrzec na mojego bylego, gdy je calowal, gdy z takim uwielbieniem na nie patrzyl :) I sama przez to je polubilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkadeseczka
ale widac sutek,a więc widac że jest płaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdołowanaIsmutna
Nio jest płaska, masz laleczko rację. Ale przecież nic na to nie poradzimy, że nas natura nie obdarzyła :( U niej to proporcjonalnie wygląda, bo cała jest szczuplutka. Jeżeli też masz szczupłą budowę to się nic nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, widac sutek. Nie zauwazylam wczesniej. Ale na tym pierwszym zdjeciu dziewczyna juz ma biust. Malutki, ale ma. Wierzcie mi, ze ja mam naprawde malutkie piersi, a jednak mojemu bylemu sie podobaly. I wierze, ze sa jeszcze tacy faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczkadeseczka
jakim pierwszym zdjęciu??przeciez tylko jedno jest bo ten pierwsszy link to pomyłka!!A i nie powiedziałabym ze jest proporcjonalna!wręcz przeciwnie,ma ewidentnie za mały "biust"do reszty ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdołowanaIsmutna
oj chyba przesadzasz. Ja mam taki biust, a jestem o wiele wiele grubsza. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba skopiowac link. Jest tam ruda dziewczyna z uniesionymi rekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim bo dawno mnie tu nie było- urlop i takie tam Laura Mini dzieki za pozdrowionka,ja równiez cie pozdrawiam goraco,myslalem ze pomoglismy ci wyjsc z kompleksow? przejzalem tylko pobierznie temat od mojej swojej ostatniej wizyty i sie ogolnie wiele nie zmienilo moja mala uwaga na temat ostatnich dni upalnych ktore nas nawiedzily,sporo czasu spedzałem biegajac po miescie a mieszkam w jednym z wiekszych(szczecin) i nie widac tak wielu duzo biusciastych pan,sporo dziewczyn tych z małym biustem pokazuje swoje wdzieki,az milo popatrzec,nie wiem skad u was takie twierdzenie ze tych malobiusciastych jest mniej,chyba poddajecie sie glupim stereotypom,a nie powinniscie cos pozniej napisze bo mam troche pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, niestety kompleksik jak był tak jest, ale chyba jednak mniejszy, i dobrze :) To fakt, że wcale nie dominują dużobiuściaste, tylko my małobiuściaste takie wyłapujemy wzrokiem, i się nam potem wydaje, że tych z dużym jest więcej. Ale trzeba wziąć też pod uwagę to, że chyba najwięcej kobiet ma miseczkę B, która duża nie jest, bo jest średnia, ale nam sie wydaje duża, bo my mamy mniejsze piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uwielbiam
male i jedrne biusciki :) Sa po prostu rozkoszne i najcudowniejsze na swiecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×