Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość a może......
albo jedno i drugie-czyli cyc i intelekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> ZdołowanaIsmutna jest dokładnie tak jak ci Bysio napisał: \'albo intelekt albo duże cycki\'... parafrazując: albo holender albo Polak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Bysio tutaj bardziej chodzi o to kto mnie woli a nie kogo ja wolę. piszę \'Polak\' z dużej litery, ponieważ jak we wcześniejszych postach pisałam z małej panowie czuli się bardzo pokrzywdzeni i urażeni do tego stopnia iż poleciały ostre wulgarymy w moim kierunku. co do holendrów to są tak pewni siebie że mało czym można ich obrazić - dutchboy i tak pomyśli swoje. ich mniemanie o sobie jest pros-proporcjonalne do ich wzrostu. a co ja wolę...intelekt....reszta w domyśle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy a to nie istnieje mądra dziewczyna z dużym biustem? Oj no nie przesadzajcie !! Mam koleżankę która ma takie C/D może to nie jest jakieś bardzo, bardzo duże, ale ona jest bardzo mądra i ambitna. Więc nie pierdzielcie głupot, że biust nie idzie w parze z mądrością bo sie nie zgodzę i już !! Są też małe biusty a głupie jak but - niestety :/ To ja się chyba zapisze na yasmin :P Może akurat coś to da bo bardzo bym chciała, już nie moge tak dłużej. Ale własnie najbardziej boję się tego, że jak przestanę brać to wróci wszystko do normalnych rozmiarów :( Jejuś jakie to wszystko jest skomplikowane :(:(:( Chociaż pocieszam się tym, ze niektórym dziewczynom się nie zmniejszyły jak przestały brać :) A jak by cio to będę wcinać jak długo się da :P - tak wiem głupia jestem :P :P :P Solar a tak mnie ciekawi Ty nie brałaś nigdy żadnych tabletek anty? Skoro miałaś tylu partnerów to jakoś musiałaś się zabezpieczać :) Jeżeli brałaś to napisz jakie masz doświadczenia :D:D o ile oczywiście możesz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o tabletki antykoncepcyjne, to różnie z tym bywa. Ja biorę Cilest od 2 miesięcy i jest jakieś 3-4cm więcj w obwodzie, ale to nie jest duża różnica, i chyba tylko ja ją zauważyłam. Natopmias moja koleżanka bierze już 5 miesiąc Dianę i już ma rozmiar B (a miała takie piersi jak ja, szkoda, że nie mogę brać Diany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam tabletki i zauwazylam maly wzrost. Bralam je tylko na biust i zdecydowalam o przerwaniu brania tabletek, bo po nich prawie zawsze biust wraca do poprzednich rozmiarow. Nie ludzcie sie, ze urosna i juz takie zostana. Spytajcie swoich gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> ZdołowanaIsmutna nie tylu tylko raptem 3... :O dziewictwo straciłam rok temu. do tej pory zabezpieczałam sie plasterkami, jednak one zawierają bardzo małe ilości hormonów i służą docelowo oraz jedynie antykoncepcji. nie są stosowane nawet leczniczo, bo przecież nasza ukochana antykoncepcja środkami hormonalnymi to \'skutek uboczny\' terapii hormonalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> ZdołowanaIsmutna nie tylu tylko raptem 3... :O dziewictwo straciłam rok temu. do tej pory zabezpieczałam sie plasterkami, jednak one zawierają bardzo małe ilości hormonów i służą docelowo oraz jedynie antykoncepcji. nie są stosowane nawet leczniczo, bo przecież nasza ukochana antykoncepcja środkami hormonalnymi to \'skutek uboczny\' terapii hormonalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> LauraMini też słyszałam o dianie 35 i chciałam ją brać ze względu na piersi, ale jak poczytałam trochę więcej to mi się odechciało :O nie tylko zatrzymuje wodę w organizmie i masakruje wontrobę, ale jak już ją odstawisz masz tak rozbujaną gospodarkę hormonalną że pojawia się trądzik młodzieńczy nawet jeśli go nidy nie miałaś :O diana 35 to jeden z najstrszych preparatów hormonalnych i zawiera bardzo duże dawki hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Solar, ale chyba nie doczytałam ilu miałaś wcześniej facetów. Jakoś tak mi sie napisało wielu :/ Przepraszam :( Chociaż jak dla mnie - 3 - to dużo :) Ja nie mogę z jednym wytrzymać, zawsze szybko kończę znajomość :P A niektórym po plastrach też rośnie ... hmm to chyba wszystko zależy od kobiety :) malae5 - ehh :( wiem, że wracają do swoich rozmiarów. Niestety :( Ale ja naprawde mam nadzieję, że mam za mało hormonów żeńskich i dlatego tak mój biust wygląda. Jak spróbuję to przekonam się na własnej skórze jak to jest, bo bardzo mnie korci :) LauraMini - 3-4 cm w moim przypadku to by było dużo, naprawdę !! A słyszałam też że własnie Cilest dobrze działa na biust :) A dlaczego nie możesz brać Diany? Moja koleżanka brała, ale urosła chyba więcej w dupie niż w biuście :( - tego też sie obawiam. A Ty przytyłaś coś? Słyszałam, że po Yasmin nie tyje się :) Jakaś nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
wszystkie kobiety są piekne ..oczywiście milo jest mieć w reku większy rozmiar ale są gusta i guściki po co tak sie meczycie znajdziecie mężczyznę ,który nie będzie mógł wzroku od was oderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> łosiu..... jeszcze mi łaskawie tylko napisz gdzie moge znaleźć mężczynę któremu NPRAWDE będzie bardziej odpowiadał biust A niż C/D ?? myślisz że ja mam kasę żeby się teraz wyprowadzać do holandii albo że znam holenderski.... a poza tym to doastałam się na studia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łosiu..... - żeby to było takie proste ... Szkoda, że nie da się pstryknąć palcami i hop już jest mężczyzna życia :) Życie nie jest takie łatwe ... :(:( :( :( Jejuuuś znowu udziela mi się dołek :( Cholibka długo tak jeszcze będzie? Jakie to wszystko jest nie fer. Dlaczego jedne dziewczyny narzekają, że mają za duży a inne chciałyby mieć chociaż o te 5 cm większe ... Natura powinna dzielić mniej więcej po równo. O!! takie jest moje zdanie :) A nie jednym daje, innym zabiera :[ :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
jak byście wszystkie były takie same to nie miał by sensu moje odwracanie sie na ulicy ..bo ,,wybaczcie'' ciągle by mnie mił ten sam rozmiar poza tym w każdym jest coś pięknego i trzeba to dostrzec i uwidocznić moje panie np.no mowa o biuście wiec podam taki przykład... lubię jak kobieta która ma miseczkę A,B mija mnie na ulicy w cienkiej koszulce bez stanika a kobieta w mająca rozmiar D ma ten stanik i ładnie dopasowaną :miseczkę i ramiączka aby go zaprezentować taki mój urok ,ze podoba mi sie każdy rozmiar ale inaczej noszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
dopasowany-przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hendriko
Kobety, ja jestem lysy i niosze okulary. Ale nie narzekam .. Bo inni maja dzieci z downem, albo dzieci w wozkach inwalidzkich, albo sami nie potrafia ruszyc reka lub noga i umieraja powoili przykuci do fotela, bo nawet nie moga sobie podciac zyl.. Wezcie sie "kur..wa" w garsc i przestancie pisac o malych piersiach jakby to bylo najwieksze mozliwe nieszczescie. Czytalyscie juz tutaj setki razy, ze niektorym facetom podobaja sie male a innym duze. Czy mozecie w koncu pojac, ze jak was facet dyskwalifikuje z powodu malego biustu, to jest to facet z ktorym i tak nie chcecie miec nic wspomego, bo to prymitwy i matol !! Duzo wiekszym problemem od malych piersi sa male rozumki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hendriko
I przepraszam ze tak przeklinam ale jestem starym punkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losiu powyzej pieknie to opisal. Dokaldnie tez tak to widze Hendriko - piatka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zdołowanaismutna: Nie mogę brać Diany, bo jest ona niebezpieczna dla wątroby, a w mojej rodzinie był przypadek raka wątroby, toteż nie mogę ryzykować. Moja gin powiedziała, że Cilest zawiera zbliżoną dawkę hormonów i jest bezpieczniejszy. I nie przytyłam ani grama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
tak i jeszcze jakieś prochy będziecie w siebie ładować...nie znam sie na tym ale po kija wam jakieś dodatkowe komplikacje zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Zgadzam sie z panami powyzej. Ja sama jestam deska a mimo to mam powodzenie u facetow nawet wieksze niz moje kolezanki bardziej obdarzone przez nature. Kobiety!!!! zamiast zamartwiac sie swoim wygladem i wyimaginowanymi kompleksami docencie to co macie i nie przejmujcie sie tak opinia innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z dwoma holendrami i jednym Polakiem - wiem że piszę to już po raz n-ty i jeszcze pewnie nie raz napiszę, ale lezy mi to na sercu... :O holendrowie uwielbiali mój mały biust. potrafili się nim idealnie zabawić w łóżku. oba związki rozpadły się nie przez nich tylko przez to że ja nie wytrzymałam presji. a Polak.... po 4 miesiącach oszukiwania powiedział mi że woli większe biusty i że lubi na \'hiszpana\'.... :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O tak więc przeźroczyste bluzeczki nosimy tylko w holandii !!! :D ewentualnie w beligii bo tam gusta podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> łosiu.... \"np.no mowa o biuście wiec podam taki przykład... lubię jak kobieta która ma miseczkę A,B mija mnie na ulicy w cienkiej koszulce bez stanika a kobieta w mająca rozmiar D ma ten stanik i ładnie dopasowaną :miseczkę i ramiączka aby go zaprezentować\" ja rozumiem że małe kobiety nie mają co zaprezentować, bo ja np: oprócz tego że mam mały biust to jestem niska - 161cm - ale co wolałbyś mieć w łóżku? :O bo rozumiem ze rozglądasz sie za wszystkimi...?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
solar.factor no nie ładnie jeden facet tylko cie tak załatwił a mierzysz nas juz jedna miarką.. to od razu zafundujcie sobie operacje na piersi i będziecie wyglądały jak Doda z przeciętymi piłkami na pół..jeszcze mi ku*wa tego chichotu na ulicy brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu.....
rozglądam sie bo jestem facetem..oczywiście robie to dyskretnie a w łóżku mam kobietę ,która ma poczekaj sprawdzę jakiś jej stanik..aby nie kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
do> solar.factor> widocznie mialas pecha z tym Polakiem, ja nigdy nie mialam faceta obcokrajowca, ale polscy mezczyzni tez potrafia docenic kobiete z malym biustem. Widocznie trafilas na palanta, ale w kazdym kraju znajda sie i kretyni i cudowni mezczyzni a tak na marginesie Gwen Stefani tez ma maly biust a i tak jest uwazana za piekna kobiete....i takich przykladow jest mnostwo...naprawde piekna kobieta nie musi wcale miec duzego biustu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×