Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość Latoya
LauraMini>>>to przeslij mi na inkafu@op.pl jesli bede umiala to ci cos poradze lalaczkodeseczko>>>wiem ze trudno jest zyc z kompleksami, ale nie ma sensu sie zamartwiac czyms czego zmienic nie mozna, a nawet jak zmnienisz poprzez np sylikony to i tak w zamian pojawia sie nowe kompleksy to tkwi w twojej psychice...ja po raz setny powtazam mam ten sam problem ale smieje sie z tego i i tak mam powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno sie tak załamywać..no tak krzyknęłam sobie sorry..ale co rozłożyć nad tobą tylko ręce..musisz sie brać sie w garść..piersi to nie wszystko..a z rodzicami zawsze można sie dogadać-spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkadeseczka1
dogadac?nie dosc ze od lat wakacje spędzam w domu to jeszcze przez te osatnie dni wakacji karzą mi siedziec w domu!ryczałam jak dziecko i znowu amm szklany w oczach!skoro takie okropne są wakacje,to co bedzie jak zacznie sie szkola,znowu to tyranie i wychodzenie z domu góra raz na tydzien,dwa!nie wiem ale nic innego nie moge zabrac jak sie nie popłakac....najłatwiej mi to przychodzi!chciałam sie wziac w garsc nie raz!chciałam zadbac o swoją figurkę,ale nigdy mi sie nic nie udaje!chcialabym etz byc bardziej stanowcza,pewna siebie,szczera!chcialabym zeby nauczyciele czasami wiedzieli co myśle,ze to ze mam złe oceny wynika z tego ze naprawde cęzko mi nauka przychodzi,a nie ze wszystko olewam!chcialabym zeby nauczyciele nie meczyli mnie tak psychicznie,chcialabym sie im postawic,sprzeciwic!zawalczyc o cos dla siebie!!ale nie potrafie...to jast najgorsze,nie mam tak silnej woli,nie jestem taka silna zeby z tym wszystkim dac rade!przeciez ja sie sama tego nie naucze:( chcialabym tez wiedziec jak wyglada szczesliwe zycie...co to znaczy zakochac sie...czy zycie w ogole moze byc piekne?jesli dla was takie ejst to zazdroszcze,bo odkad zyje czulam sie wspaniale tylko po tych pie****nych prochach!"weź sie garsc?"nie potrafie....po prostu nawet kiedy jest lepiej to coś sie zwali i jest tylko gorzej!czasami mysle ze po prostu jestem za słaba psychicznie,łzy pojawiaja sie u mnie woczach przy głupim komentarzy ludzi,czy reklamie chłopca który maluje stópkami!zycie jest okropne:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś młoda osoba...są ciężkie chwile w życiu ale wież mi nie babrzemy sie cały czas w gównie..będzie i lepiej...na pigułach ,białym czy co tam sobie weźmiesz będziesz mieć jedna noc dobrą a potem zjazd..to nie rzeczywistość to tylko jeden dzień z życia.... każdy przeżywal szkołę, rozczarowania miłosne czy mial dola bo cos mu sie w wyglądzie nie podobało...to naprawdę mija i przychodzą lepsze dni..ale musisz zacząć pozytywnie myśleć-serce ci bije ,łzy lecą -przestań szlochać...idź spać wstań jutro zjedz śniadanie i zastanów sie co będziesz robić-będzie lepiej po prostu musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkadeseczka1
no i przeczytałam twojego posta i poleciałi mi łzy...ze mną coś naprawde jest!nawet kiedyś na zwykłym badaniu u ginnekologa stwierdzil on ze chyba musze byc nerwową dosc osobą,bo ja dowiedzawszy sie ze biust mam "jak na swój wiek prawidłowo rozwinięty"miałam juz szklany w oczach! "co bede robic jak wstane?"a co moge robic!?obijac się z kąta w kąt,zamknąc sie w 4scianach,bede jesc i czytac wiele bzdurnych rzeczy w internecie!co moge innnego robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
laleczaodeseczko>>>zycie nie zawsze jest kolorowe i nie wiem co Ci napisac zeby Cie pocieszyc, wiem ze duzo zalezy od nas samych od naszego podejscia do zycia i ludzi, musisz jakos przetrwac, ja ze swojego doswiadczenia moge Ci powiedziec tyle ze ja w szkole tez nie mialam za kolorowo, mialam problemy z nauka w domu tez szkoda pisac...ale powiem Ci ze moje zycie odmienilo sie a to za sprawa nauczyciela krory we mnie uwierzyl i z samych 2 wskoczylam na 4 ,5 zdalam dobrze mature, w szkole szczerze to nie bylam lubiana osoba, raczejn strasznie zakompleksiona i wrecz brzydka...lecz jak sama zaczelam wierzyc w to ze moge byc wartosciowai piekna to tak sie stalo ....z brzyduli ktorej nikt nie zauwazal stalam sie kobieta ktorej kolezanki zazdroszcza urody i powodzania u mezczyzn i nikt mi nie wierzy kiedy pokazuje swoje stare zdjecia.....niestety teraz jak juz jest wszystko tak jak tego pragnalam zachorowalam no ale coz i tak warto zyc...sorry ze sie tak o sobie rozpisalam ale zycie jest strasznie nie przewidywalne...dzis jest zle ale jutro moze byc cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie przez moment - brałam kąpiel trochę tu napłodziliście....ja niestety jestem takąosoba że dopóki czegoś nie zobaczę na własne oczy i nie poczuje na własnej skórze to nie uwierzę. mój eks to nie jedyny chłopak który mnie zranił. on mnie zranił w sensie że mnie oszikiwał, ale wiele miałam sytuacji takichz edawałm chłopakowi do zrozumienia ze mu sie podobam i dostawałam kosza. czasami bardziej chamskiego i wprost, a czasmi mniej obscenicznego. nie da się mysleć pozytywnie jeżeli caly czas Ci nie wychodzi, jeżeli cały czas Ci sie nie udaje....a jak sie coś uda to od razu tam ciągniesz. wiem po sobie i po tym jak bardzo chciałabym teraz żyć w NL i to nie dlatego ze poziom życia jest tam wyższy a dlatego że tam się udało !! :D wreszcie któś okazał mi prawdziwe uczucie i pożądanie.... :D mmmmm.....!!!! 🌻🌻🌻 mamy 02:13 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany julek ja jutro nie wstanę..a tyle spraw mam na głowie...cholera śpijcie dobrze ...i nosy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
A mi sie juz przez was nie chce spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mie ciekawska. ładnie ochgrzciła \"topikowy poeta\" - jak to brzmi dumnie jakby potrzeba było jakies wierszyki na forum to dajcie znac na maila, będę wam pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Montypajton poeta wystrzalowy bedzie nam wymyslal wiersze z swej madrej glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie tak \"Latoya\" taka będzie pozycja moja wiersze kreślić, wiersze pisać ku ucieszom furumowiczan oni wiedzą co to sztuka i nie skąpią dobrego nuta -bez sensu.. trudno, raz sie moze zarzyć nawet zawodowcowi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
wiec wymysl wiersz o samym sobie moze sie Latoya wiecej o Tobie cos dowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz bez sensu, bez skladunie ma w tym wierszu ładuTu po rymach nie ma sladuidz sie doksztalc stary dziadu:PTeraz mnie ubijesz....hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sobie człowiek duży co ie znosi tych podróży w któych ludzie narzekają i sie za mądrych mają łamię schemat za schematem trzaskam przy tym nieraz batem na dziewczyny patrzę non stop zanim nie przeskocze nie mowię hop dlatego nie powiem, ze was poderwałem powiem tylo, że mam talent kreujęi wymuślam światy mój umysł jest w to bogaty patrze na świat i notuję wszystko spod powiek chłodno by wyłowić rzecz uwagi godną całe żcycie obserwator co wyna to? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Latoya sie zaciekawila bo nawet Pozdro swa osoba tutaj zagoscila wiec pisz Montypajtonie drogi bo widze ze w poezje nie jestes ubogiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poezja to ja i wnętrze moje to mch myśli ostoje lubię pisac, komponowac przy tym spokó swój zachować lubię wymyślac, zmyślać lubię i sie w tym wcale nie gubię kocham codzień śnić na jawie to jest moje zycie prawie mam z powodu tego sercowe rozsterki bo żadnanie chce poety-bohaterki choć mam dwiie dziewczyny na serio nie jestem szcześliwy z zadną z nich na pewno bo odeszła Madzia która kochałem i pozostał po niej lament - to prawda, najprawdziwsza o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoya
Biedny Montypajton ...olaboga Kobieta go olala ...a to bialoglowa Tak sobie biedak tu smutno rymuje że az Latoya sie z niego podsmiewuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×