Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość mike20
Zgadzam się z Marco w zupełności. Bo tak jak na rozmiar biustu, rozmiar penisa czy urodę nie mamy kompletnie wpływu. To jest genetyka. Według mnie tylko ludzie o braku nawet elementarnej wiedzy z zakresu biologi krytykują innych ze względu na cechy fizyczne. O ile nad swoją tuszą, stanem skóry czy innymi rzeczami mamy wpływ to na inne nie mamy wogóle. Co do biustów to ja równiez miałem dziewczynę z małym biustem, ale ja nie potrafię tak sobie "wyciąc" jej biustu i porównywać i narzekac. Dopiero całokształt mam wpływ na postrzeganie człowieka. Człowiek, który dykryminje z tego powodu jest po prostu głupi, wrecz rażąco głupi. Dlatego do wszystkich dziewczyn: jeżeli na takiego imbecyla traficie to go zignroujcie, bo zapewniam was ze są faceci, dla których to nie jest kryterium. Powtarzam liczy sie CAŁOKSZTAŁT! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Chlopaki fajnie sie to czyta ale zaloze sie ze gdybyscie mieli wybrac to wybralibyscie ta z wiekszym biustem,a jak nie to majac nawet kobiete z malym biustem to i tak patrzycie na te co maja przecinek miedzy piersami ah :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoloty
Duże piersi są obleśne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike20
Aniusia2777 widzę, że do Ciebie żadne argumenty nie trafiają. Lepiej sobie coś wmowić niż coś zaakceptowac. Wiesz ten argument z tym, że sie za jakąś ogląda bo ma wielki biust to uważam, że jest trochę nietrafiony. Bo przecież na ulicy mozna ogladac się za wszystkim: nogami, figurą, twarza itd. Nie wiem na jakich Ty mezczyzn trafiłaś w swoim zyciu, ale widzę ,że na nieodpowiednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Mike masz racje nieodpowiednich bo stale sie faceci ogladaja za mna a gdy sie dowiaduja ze jestem sama to sie dziwia i niewierza ale i takie jak ja niemaja szczescia na madryc facetow wogole jeszcze tacy istnieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja tez jestem malutka pod wzgledem biustu nawet bardzo :/ ale szczerze mowiac nie przeszkadzalo to facetom na ktorych trafialam wiec chyba istnieja normalni i inteligetni panowie ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike20
Wiesz jednego nawet znam... to mój Ojciec tylko on jest szalenczo zakochany w mojej Mamie. Zapewniam Cie że są. Jak się za Tobą ogladają to chyba nie powinnaś mieć zadnych kompleksów. Ja też jestem sam, ale nie jestem tak zdesperowany zeby chodzic tylko po to aby komuś coś pokazać. Nie trafiłem jeszcze na tą, ale mam nadzieję ,że kiedyś to nastąpi. Zycze Ci tego samego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez mialam male piersi
ale nie potrafilam ,tego zaakceptowac ,nie podobalam sie sama sobie,mialam kompleksyi poddalam sie operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
skad hajs wytrzaslas?obrabowalas bank?bo ja tez nei potrafie ale skad kase wziac chyba ze sie powiesic i miec juz swiety spokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez mialam male piersi
pracuje,moglam sobie pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
heeh teraz mnei rozwalilas :)co druga osoba pracuje! ale nawet jak sie pracuje to 15kawalkow zeby miec trzeba albo wziac kredyt albo pracowac zagranica taka prawda a jak tak sobie powikszylas to daj linka z twoimi piersiami jak wygladaly wczesniej i teraz i gdzie robilas operacje bo cos krecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez mialam male piersi
ale co druga zarabia 1000-2000zl:)ja nie:)robilam w Krakowie u dr.Kasprzyka:)a krecic to ja potrafie super,swoim sportowym autkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
po pierwsze sztuczne nigdy nie bedzie prawdziwym a to jest najwazniejsze a po drugie nawet gdy masz ta operacje zrobiona nieodkupi to twej "inteligencji" :) a sa jeszcze faceci co neilubia pustych lal tylko madre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez mialam male piersi
wiec nie dopytuj sie,zaakceptuj siebie taka jaka jestes:)a malo ktora pusta lala jest w stanie sama sfinasowac operacje,jesli nie ma odpowiednich dochodow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Taka prawda ze jedynie jakos wysoko postawiony dyrektor ma od reki taka kase wiec niegadaj ze ty tez tak mialas bo albo jestes zadluzona albo sama musialam po czesciach oszczedzac niewiem co wtym dziwnego by sie przyznac :) a siebie neimusze taka akceptowac bo predzej czy pozniej sie zdecyduje na zmiane :) a jak taka jestes "doskonala" teraz to podaj linka gdzie mozna cie zobaczyc i "podziwac" "bogini"hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny
anusia masz jakas fotke moze byc w koszulce nie musi byc piers na wieszchu.Nie jestem zbokiem ale pokarze ci co masz w sobie fajnego. pozdrawiam Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez mialam male piersi
sama zaprzeczasz sobie:)zdecyduj sie ,Twoim zdaniem najwazniejsza jest naturalnosc,a tu napisalas,ze nie musisz akceptowac swojego wygladu i zdecydujesz sie na zmiany:)Masz bardzo ograniczony tok myslenia,co do zarobkow-tylko dyrektor:P Do czego mam Ci sie przyznac,do stanu mojego konta?Podziwiac moze mnie tylko moj mezczyzna-a jest co podziwiac;),nie zozsylam fotek,aby niedowiarek uwierzyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Oto link do mej strony oto ja EmkaEmilka25.sympatia.pl PAWEL i jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Do tej co miala male piersi moze i masz piersi wieksze ale inteligencji niemasz skoro uwazasz sie gora tylko dlatego ze masz wieksze :) ja za to mam ladna twarz i zielone oczy i figure a ty co masz sztuczne piersi heeehe aja jestem naturalna he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez mialam male piersi
nikt nie placi za glupote:)jak jestes taka madra,to powinnas to wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mialam male piersi
zazdrosc Cie zzera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Jak zawsze taka jestes tak zlosliwa to jednak masz jakies komleksy i problemy ze soba ale to nie moj problem tylko twoj :) a co do zazdrosci to jak narazie to ty mozesz mi zazdroscic urody a nie ja tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mialam male piersi
jedyna zlosliwa i zazdrosna osobka to wlasnie Ty przecietna blondyneczko;)ja mam swoja urode i piersi-93cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
pisz sobie co chcesz :) to o tobie swiadczy jak taka jestes zlosliwa a nie o mnie :) a gydbym byla taka przecietna to by tylu za mna nie latalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez mialam male piersi
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam male piersi
ale zawsze jacys faceci sie na mnie patrza.. :) to ze mamy male piersi to nie jest powod do rozpaczy wystarczy zadbac o sama figure jesli mamy jedrne cialo zaden facet sie nie oprze :D wiec nie rozpaczajcie nad soba ! ja nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam male piersi
ale zawsze jacys faceci sie na mnie gapią.. i sie usmiehcaja :) to ze mamy male piersi to nie jest powod do rozpaczy wystarczy zadbac o sama figure jesli mamy jedrne cialo zaden facet sie nie oprze :D ja nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak facetom nie przeszkadza
stanika to mi nie przeszkadza rozmiar penisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aniusia2777
nie wyolbrzymiaj juz.. zaczynasz mnie juz denerwowac.. tyle ludzi mowi ze male jest piekne a ty nadal swoje.. po co piszesz na tym forum? skoro i tak nie wierzysz w tym co mowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×