Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość Ktoś taki
Do Aniusia2777 W jednym jak i drugim przypadku, najważniejsza jest akceptacja samego siebie. Inną sprawą jest akceptacja innych, ale na to mamy ograniczony wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AA P
ja tez mam b. male normalnie jak 11latka chociaz zdaza sie ze nawet one maja wieksze:( jak leze na plecach to praktycznie tylko sutki widac. chce za miesiac przezyc swoj pierwszy raz z chlopakiem w ktorym jestem zakochana( on we mnie nie ) on jest prawiczkiem.niby mowi ze male piersi mu nie przeszkadzaja ale nie jestem do konca pewna:( najbardziej mnie zastanawia czy ja mam takie male czy inne z was tez takie maja:) dziewczyny prosze podniescie mnie na duchu!!!Panowie oczywiscie tez. dodam ze ogolnie jestem dosyc chuda ale nie odchudzam sie poprostu taka moja figura:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta4
do AA P bardzo mnie zdziwila Twoja wypowiedz. chcesz przezyc swoj pierwszy raz z kolesiem ktory Cie nie kocha?!?! i na co Ci to? moze jestem staroswiecka ale wg mnie najwazniejsza jest milosc. moze lepiej zaczekaj z pierwszym razem zanim spotkasz swoja prawdziwa milosc? to tylko moje zdanie, zrobisz jak uwazasz i pewnie Cie nie przekonam..... a jakie sa Twoje piersi? bo moje maja jakies 5-6 cm (o ile wogole mozna nazwac to piersiami), mniejszych to juz chyba nie ma nikt, a mam 20lat!!! :( :( :( zadnemu sie nie spodobam :( no i jeszcze pytanie ile Ty masz lat?? moze jeszcze Ci urosna, bo ja juz nie mam szans na to..... :( katastrofa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AA P
moze i jestem glupia ale mysle ze to nas do siebie zblizy:( ja mam tak 6 , 7 cm (nie wiem czy dobrze mierze) mam 19 lat.chcialabym zeby mi jeszcze choc troche urosly... zeby byly pelniejsze , nie martw sie samanta napewno znajdziesz odpowiedniego chlopaka. ja to tak traktuje jako przygode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
do AA P powiedz upadlas dotkliwie na czajnik takie piszac pusto?ze nuby B to jak u 11latki wez ty sie rozbiegnij i w drzewo rabnij ile kobiet by dalo by miec B a nie A lub zero laska zawsze ebdziesz neiszcesliwa jak neidoceniasz biustu ktory 75% wola faceci a nie obwislego co ty wazysz 100kg ze narzekasz na B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie lubi desek
nie dziwie sie a takie płaskei laski sa przewaznie wredne bo staraja sie sobie jakos to wynagrodzic przez to sa zdesperowane i tak sie zachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmaaaa
ja tez nie mam piersi (7 cm) i wiecie co jakos wogole mi to nigdy nie przeszkadzało bo jak byłam w ostatnim związku to bzykaliśmy sie jak króliki i nie myślałam nawet o tym że mam małe cycki czy coś. Jestem fajną wysoką blondynką (bez samouwielbienia znowu) i wali mnie to czy komus sie to podoba że mam takie cycki a nie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmaaaa
Poza tym wiekszosc facetow wypowiadającym\ch sie tutaj krytykując mały biust mają małe ptaszki i muszą gdzies leczyc swoje kompleksy. Z małymi cyckami da sie żyć i uprawiać sex a z małym siusiaczkiem ? Sory ale nie bardzo, ani nie zaspokoi ani nic wiec panowie proszę pierwsze zaglądnąć w spodnie a poźniej sie wypowiadać Bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AA P
do Anusi2777 sama sie walnij w drzewo to b. nie oznaczalo rozmiaru stanika tylko znaczylo bardzo male taki skrot jakbys nie wiedziala.zeby zaraz ludzi wyzywac? wstyd! wiedżma chyba bedziesz moim autorytetem :P a facetom nie przeszkadza tak szczerze twoj biust? jak sie z nim obchodzą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzmaaaa
do AA P : Nikt mi nigdy nie powiedział że mam coś nie tak z cyckami chociaż na pewno w myślach marzyły im się większe. Wg mnie najważniejsze było u mnie to, że byłam otwarta na wszystko i nie zgrywałam jakiejś cnotki i biust po prostu nie był aż tak ważny. Są inny zalety bo oprócz mikro piersi wszystko inne jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
oj dziewczyny pocieszamy się jak tylko możemy ... a prawda jest taka, że nasz brak piersi rzuca się w oczy i piorunująco odpycha .... szczerze mówiąc jakbym była facetem też bym chciała aby moja kobieta miała "coś" jak mi się uda to zaprzestanę się pocieszać bo przez tyle lat mi się to nie udało :( (.)(.) - czyż nie są piękne :( a jak ładnie biżuteria prezentuje się między nimi ... POSIADACZKA 5 CM PIERSI :(((((( CZY MOŻNA JE TAK NAZWAĆ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
do AA P - szczerze przepraszam,zwracam honor niezrozumialam tego poprawnie niegniewaj sie co?juz dosc nam smutno ale wiece co?zawsze lepsze jest miec male a nie doje jak u krowy,male jest piekne a nie cycki obwisle bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta4
ONA 0 OBDARZONA !!! jestes dla mnie tak jakby autorytetem ze pokazalas to co masz w staniku facetom i ulozylas sobie z jednym zycie wiec nie gadaj mi tu tak teraz!!! i tak Cie podziwiam!!! A WIEDZMEEE tez zaczelam wlasnie podziwiac...... i sobie tak mysle ze moze sprobuje....... jesli tego nie zrobie to nigdy sie nie przekonam jaka bedzie reakcja faceta. a skoro znalazlam tego co mnie tak kocha i ja jego tez....... ma 20 lat, wiec moze wybuchnie smiechem i mnie zostawi ale co mi tam. musze sprobowac chyba, inaczej nigdy sie nie przekonam. jak mnie kocha to powinien zostac, a jak wysmieje to trudno- nie on pierwszy. chyba wole ryczec po tym jak pozna prawde i mnie rzuci niz tkwic w tej samotnosci dalej i ryczec za nim z tesknoty....... wiem, roznie tutaj gadam, ale wlasnie wychodze z gigantycznego dola wiec mysle pozytywnie. napewno za jakis czas wroci zly nastroj i znow bede w Was szukac wsparcia...... a Wy ile mialyscie lat jak pierwszy raz pokazalyscie to co macie facetom?? a oni ile mieli?? to byly powazne zwiazki?? bo jesli powazne to facet tym bardziej powinien to jakos przezyc (tak mysle, moze sie myle.......) pozdrawiam bezbiusciaste!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam wcale piersi. i nigdy mi to nie przeszkadzalo...(chyba ze chodzi o np bluzke ktora mi sie bardzo spodobala a byla wlasnie specjalnie wyprofilowana na biust). nigdy tez sie tego nie wstydzilam, a moim mezczyzna nigdy to nie przeszkadzalo:) kilku sie w nich po prostu zakochalo!:D piersi nie mam, ale nadrabiam figura,ladna pupa i slicznymi piegami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny
Kobiety --poczytałem troche na ten temat, i powiem tak, jestescie zbyt mocno zakompleksione ,dlaczego uwazacie ze male piersi sa wasza wada, przypuszczam ze może taki stan jest zaleta. Poza tym jezeli ktos nie ma czegos to napewno ma cos co kusi naprzyklad zmyslowy dotyk lub jakas inna zalete ktorej nie maja kobiety np z duzym biustem - sa one w wiekrzosci zarozumiale i maja wady wiekrze jak wy.Mialem kiedys kolezanke z malym biustem - fantastyczny czlowiek .Zycze wam wiecej odwagi w dzialaniu i dazeniu do celu, ale nie mam na mysli gabinetu chirurga ,jestescie wspaniale , przez kompleks malych piersi malo dostepne. ODWAGI. Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Te Piekny a widzisz miales kolezanke a nie dziewczyne a to roznca bo pewnie jakbys mial wybrac laske z malym lub duzym biustem to bys oczywiscie wybral ta z duzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny
Te anusia jestes w bledzie i tak jak mowilem od razu jestes na nie .Otoz zdazylo mi sie miec kolezanke i ja dotykac, nie widze roznicy to tylko wasz wymysl . To tak jak facetom wydaje sie ze duzy czlonek i maja juz wszystko wierzysz w to? - a co w momencie kiedy kobieta nie jest gleboka -on sprawia jej bol tak? i wtedy wymyslony atut jest porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny
Czesto z tymi kobietami co maja duzo na starosc bywa tak Wargi do piersi, piersi do warg, wargi do kolan. Przepraszam za porownanie.Pozdrawiam wszystkie panie z malym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny- tez cie pozdrawiam :D :* anusia- widac ze najbardziej ze wszystkiego przejmujesz sie swoimi piersiami...i po co?? jak widzisz piekny jest z tych faectow ktorym duze piersi sa w sumie zbedne.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AA P
dzieki wam dziewczyny zaczelam troche mniej sie przejmowac i zaczelam wierzyc ze to nie jest tak wielki problem. juz sie troszke lepiej czuje.kochane jestescie! do pieknego: ty tez jestes kochany: ) no ja chce przezyc pierwszy raz z kolega i mam nadzieje ze bedzie tak wyrozumialy jak ty. a tak wogole to najgorzej jest z kpnem stanika. jak zaloze push- up to ujdzie gorzej z normalnymi.wszystkie odstaja:/ i jeszcze jedno czy wy tez macie wrazenie kochane ze wokolo sa same laski z duzymi i srednimi piersiami a tylko wy macie takie malutkie 0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie mialam takiego uczucia i miec nie bede...kiedys nawet powiedzialam swojemu lubemu ze zrobi sobie operacje powiekszania biustu, a on na to ze chyba zwariowalam;D a jesli chodzi o staniki...to jesli ty AAP znajdujesz na siebie staniki push-up to znaczy ze piersi masz...:) bo ja np nigdy stanika takiego typu na mnie nie znalazlam...;) w sumie to mi stanik nie jest potrzebny bo nic mi nie "dynda" :)...ale czuje sie pewniej...i nie widac mi wtedy sutkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Witacie wiecie co dzis jakos niemam dola ale mysle ze to kwestia czasu gdy znowu bede widziec te odpowiednie biusty na basenie,ale dzis na basenie byly wiekszosc balony opadajace na brzuch bleeeeeee wprawdzie dzis na basenie nie tylko to widzialam bo wlasnie przede mna lezala bardzo urodziwa dziewczyna z miseczka A!!! bardzo ladna mnie tez mowia ze ladna i lataja za mna ale ja tego nei doceniam ja tylko patrze na swe A:( powedzcie naprawde tez macie A jak ja ?sa jeszcze takie kobietki jak ja?Bo oja mam wrazenie ze wszedzie sa biusciate:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
PIEKNY a co do duzego czlonka to masz racje to niedobrze jak facet tez ma zaduzego wiem to po moim bylym i mimo ze jestem za przeproszeniem rozciagliwa chyba jak kazda z nas ale dla mnei bylo to za wiele niezbyt krecace mimo ze lmoj byly byl idealem z zewnatrz ale wole jak faceci maja poprostu sredniego o wiele lepiej to sie sprawdza.Kobietki wybaczcie ze pisze o "onych"ale wiecie co?to pokazuje ze co za duzo to niezdrowo wiec jakbysmy mialy wieeeeeelkie balony to tez nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryczek lisko
kobieta powinna miec piersi zeby bylo na co popatrzec dotknac mmmm niech zyje duzze cycuchy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Patryczek po pierwsze od kiedy piersi sluza do tego zeby bylo na co popatrzec?a ty kozaku masz co pokazac? ile masz twoj cm?i grubosci?bo z tego co widze to mozgu nieposiadasz skoro uwazasz ze facet musi na cos popatrzec,tylko niewziales jednego najwaznjszego pod uwage duze cycuchy sa do czasu moze fajne ale z czasem chocby po urodzeniu dziecka lub z wiekiem bedzie siegal do brzucha wtedy z pewnoscia bys sie obrzydzil a male nigdy nie obwisnie :) a jak niewierzysz ze tak wlasnie jest to zobacz jak wygladaja kobiety z wielkim biustem w pozniejszym wieku a zreszta nietrzeba tego doczekac bo mam kolezanake w moim wieku czyli 25lat i ona jest niezadowolona ze ma taki wielki biust miala D a teraz mam DD bo urodzila dziecko a teraz jest w ciazy i boi sie ze znowu jej urosnie a juz ma do brzucha takie piersi ci sie marza paryczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrapnel
Małe piersi są najpiękniejsze na świecie!!!!! "Duży bufet" jest dobry dla "bufetowych". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina90186
ja mam cycki w sam raz ktor mieszczą sie w dloni mojego faceta i bardzo jedrne wiec co to za roznica duze czy male. ważne rzeby byly ładne... co by mi bylo po cyckach rozmiaru d czy e jak wyglądaja jak oklapusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
witam powiem wam że wcześniej miałem dziewczynę z tzw. samymi sutkami i wcale mi to nie przeszkadzało ,z takimi piersiami też można się fajnie zabawić ,pieścićić,ssać i całować i było super,gorsze było to że się nie goliła ,a nawet nie przycinała włosków na niej bo twierdziła że tam jej nikt nie zagląda ,więc dziewczyny głowy w górę małe jest piękne,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike20
Zgadzam się z Mraco w zupełności. Bo tak jak na rozmiar biustu i np. penisa czy urodę nie mamy kompletnie wpływu. To jest genetyka. Według mnie tylko ludzie o braku nawet elementarnej wiedzy z zakresu biologi krytykują innych ze względu na cechy fizyczne. O ile nad swoją tuszą, stanem skóry czy innymi rzeczami mamy wpływ to na inne nie mamy wogóle. Co do biustów to ja równiez miałem dziewczynę z małym biustem, ale ja nie potrafię tak sobie "wyciąc" jej biust i porównywać i narzekac. Dopiero całokształt mam wpływ na postrzeganie człowieka. Człowiek, który dykryminje z tego powodu jest po prostu głupi, wrecz rażąco głupi. Dlatego do wszystkich dziewczyn: jeżeli na takiego imbecyla traficie to go zignroujcie, bo zapewniam was ze są faceci, dla których to nie jest kryterium. Powtarzam liczy sie CAŁOKSZTAŁT! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×