Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość wiola2505
kolego jesli podobaja ci sie duze cycki to ok. ja osobiscie nie chciala bym widziec cyckow niektorych dziewczyna ktorym cycki wraz z wiekiem opadaja coraz nizej. to wyglada jak wymiona u krowy a nie cycki. no ale faceci to erotomani i im tylko cycki i ci...ki w glowie. naszczescie nie kazdy facet taki jest. dziekuje ci boziu ze dales na tym swiecie chlopakow ktorzy mysla glowa a nie rozporkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 104 w bouscie!! mam E!!!!!!!!!! i faceci uwielbiaja patrzec na nie! sa na 4 dlonie! jedna piers-->4 dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@mysia: no i co z tego? a masz jeszcze cos innego czym mozesz sie pochwalic? Jak u ciebie z figura? Uprawiasz jakas gimanstyke? Studiujesz? Dobrze sie uczysz? plany na przyszloc? czy tylko..wielkie cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosusia bogusia
a ja pomimo braku cyckow (bo mam takie dziobki) mogę sobie przebierać w facetach.;p Ze co to ze mam mini mini cycki znaczy ze mam sie rzucic na kazdego faceta ktory chce ze mna cos ten tego i dziekowac mu do konca życia ? tiaaa jasne. faceci niestety nie maja tez za duzo do zaoferowania. Ludzie najważniejsza jest osobowość i charyzma a nie cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extraodinary
Ja mam maly biust, ale ustaiaja si do mnie kolejki zainteresowanych mna facetow! Jestem zgrabna, opalona (z umiarem), zadbana i mam orientalna urode, choc jestem 100% Polka. chodze w szpilkach i sukienkach, mam swoj styl (nie jestem tandetna), mam super oryginalna i sexi fryzure i chodze wyprostowana. Mam tez super gadke i wiele do powiedzenia. Mam w sobie :to cos: i nigdy (NIGDY!!!) nie uslyszalam przykrego slowa na temat moich malych piersi, wiec wg mnie to nie jest powd, dla ktorego faceci nie interesuja sie kobietami z malym biustem. Sa kobiety ze sporym biustem, ktore sa puste i nic soba nie prezentuja, sa tyko maszynka do sexu. Nie mam zamiaru nikogo obrazac. Jestem zadowolona ze soich piersi i gdybym miala ogromny biust - tez bym go akceptowala. Reasumujac - piersi to nie wszystko! podzielone zdania mamy nt. wielu kwestii, np. czy faceci wola male czy duze pupy? Blondynki czy moze brunetki? PEWNOSC SIEBIE, ZADBANE, WYPROSTOWANA SYLWETKA, TROCHE OLEJU W GLOWIE, ODPOWIEDNI (SEXI, ALE NIE WULGARNY) SPOSOB BYCIA,TAKT I KULTUA OAZ SZACUNEK DO SAMEJ SIEBIE CZYNIA CUDA! Pozdro dla malo- i wielkobiustnic!!! :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta4
jestem chyba najglupsza dziewucha na swiecie!!! :( mialam chlopaka, cudownego chlopaka...jestem pewna ze mnie kocha... ale z nim zerwalam. spytacie "dlaczego?". bo sie wstydze swojego ciala... chcial uprawiac seks (ja tez, bo niby wiem ze on jest idealny dla mnie), ale powiedzialam NIE. wiecie co powiedzial? ze bedzie czekac na mnie i zrobimy to gdy ja bede pewna ze tego chce. normalnie ideal faceta! pozwalalam mu dotykac sie wszedzie, ale nigdy nie do piersi. wiem, ze on lubi duze. a moje... malenstwa (5 cm maja) . nosze usztywniajace staniki i chlopak mysli ze cos tam jest... probowalam sie tysiac razy przelamac i pozwolic mu dotknac, zobaczyc jaka bedzie jego reakcja, sprobowac chociaz, bo jesli mnie kocha to powinien to zaakceptowac. ale uwierzcie mi, nie dalam rady... :( teraz rycze codziennie i tesknie za nim :( nie potrafie siebie sama zaakceptowac. w dodatku przyszlo lato, wszyscy ida nad wode, a ja... ja nie zaloze stroju kompielowego bo nie mam cyckow (choc mam 19 lat)!!! nie chce duzych piersi, miseczka A w zupelnosci mi wystarczy.... ale moge sobie o tym tylko pomarzyc :( chyba poczekam zanim uzbieram kase na operacje plastyczna, chociaz zajmie mi to z 20lat... a przez ten czas bede najbardziej nieszczesliwa osoba na swiecie:( a teraz mnie wszyscy mozecie opieprzyc za to ze zrezygnowalam z milosci z powodu cyckow, moze Wy mi przemowicie do rozumu :( a te laski, ktore maja 75A niech sobie facetow szukaja bo maja przepiekne ciala, a nie siedza na durnym forum i truja, pomimo ze sa IDEALNE!!!! TYLKO POZAZDROSCIC!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
do Samanta4 koleżanko rozumiem Cię w 10000000000000000000000000% jestem dokładnie taka sama jak TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NA DODATEK MOJE WSZYSTKIE KOLEŻANKI MAJĄ NORMALNE BIUSTY - WIĘC PRZY NICH CZUJĘ SIĘ JAK ZBŁĄKANE DZIECKO :( SKORO WSTYDZĘ SIĘ DZIEWCZYN - POMYŚLCIE JAK BARDZO MUSZE SIĘ WSTYDZIĆ FACETÓW :( Samanto - też poszłabym na orację - z kasą nie było by problemy uzbierałabym - tylko co potem? trzeba to wymieniać jakoś pielęgnować? - mam zero pojęcia na temat sylikonowych cycków - zero pojęcia i zero w miseczce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
do Samanta4 koleżanko rozumiem Cię w 10000000000000000000000000% jestem dokładnie taka sama jak TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NA DODATEK MOJE WSZYSTKIE KOLEŻANKI MAJĄ NORMALNE BIUSTY - WIĘC PRZY NICH CZUJĘ SIĘ JAK ZBŁĄKANE DZIECKO :( SKORO WSTYDZĘ SIĘ DZIEWCZYN - POMYŚLCIE JAK BARDZO MUSZE SIĘ WSTYDZIĆ FACETÓW :( Samanto - też poszłabym na orację - z kasą nie było by problemy uzbierałabym - tylko co potem? trzeba to wymieniać jakoś pielęgnować? - mam zero pojęcia na temat sylikonowych cycków - zero pojęcia i zero w miseczce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunchyTwenty
samanta4 - no eeej ale jajec narobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunchyTwenty
o jaaa, dziewczyny powyzej no wezcie przestancie. chcecie sie kroic zeby miec balony. No prosze was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
a dodam że żyję już ćwierć wieku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
nie balony ale normalny biust by coś było w staniku a nie płaski tors :( 5 cm to same sutki a nie piersi ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
ale jeśli tak nie wyglądasz jak my nie zrozumiesz tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
jak pamiętam to piersi mnie interesowały do 1 roku zycia później to trochę coś innego moja przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuś. x
Hey.;* ja mam ten sam problem. nie żeby się ze mnie wyśmiewali,no ale nie chce mieć takich małych. wstydzę się pokazać w stroju kąpielowym. moje koleżanki , z klasy i nie tylko mają większe,o wiele. co zrobić kiedy nie ma się pieniędzy na powiększenie,.? nawet,nie chce mieć operacji. jak to zrobić ,żeby były one większe.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
cudów nie ma same nie urosną, ale piszesz, że z "klasy" wnioskuję, że jesteś młodą osóbką - więc nie martw się na zapas, może jeszcze urosną. Niestety nie mogę tym zdaniem pocieszyć siebie samej bo ja już jestem w pełni rozwinięta :( i niedorozwinięta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.plfoto.com/748833/zdjecie.html o takich piersiach mogłabym pomarzyc. To jest mój ideał. Gdy ja się położę, wystają mi tylko sutki, wygladam jak nastoletni chłopak. Dosłownie. Mam rozmiar A70. Czyli... nic. Gdy mialam chlopaka, widzialam jego ogromne zaklopotanie, co tu zrobic z takimi pryszczami. Gdy zrywalismy, najbardziej wyśmiał brak piersi. To boli do tej pory, choć minęły lata. Wstydze się nawiązywać kontakt z jakimkolwiek mężczyzną. Moje piersi sa dokładnie takie: http://bi.gazeta.pl/im/7/4971/z4971407X.jpg nie przesadzam. Mam 18lat, wiem że juz mi nie urosną. Do tego jestem chuda jak Keira na tych zdjęciach (w sumie nie byloby miedzy nami różnicy, gdyby pozamieniac się głowami) Piersi sa bardzo wazna czescią kobiety. Ich brak rujnuje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka staszka
do a70 ja mam takie same albo nawet i mniejsze :) i co z tegooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek
Witam. Jesteśmy razem z moją Dziewczyną już ponad 2 lata. I od początku słyszę jak narzeka, że ma małe piersi. (75C). Wg Niej to mało... Ja nie chce żeby miała inne. Uwielbiam jej piersi. I nawet gdyby były mniejsze to i tak by mi sie podobały. Bo Dziewczyna jest wspaniała i rozmiar biustu nie ma znaczenia. Źle rozumiecie wasz problem. Faceci nie są z wami dla cycków. Jeśli z kobietą będzie ciężko w związku i będą problemy w codziennych relacjach - to choćby nie wiem jak duży biust - nie zatrzyma faceta przy takiej partnerce. Z cyckami nie będzie rozmawiał, spacerował, gotował, jadł, itd I jak was prosze - nie marudźcie facetom w tym temacie. Jeśli facet jest z jakąś kobietą - to znaczy, że takiej chce i taka mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrejszynn
Ta to jest jeszce nic, ja ostatnio w szpitalu robiąc EKG gdyż jestem prawie pielęgniarką odkryłam ze 13 letnia dziweczynka ma większe piersi od moich i co wy na to ? miałam wyjść i zacząć krzyczeć czy jak. trudno się mówi u tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupilek: człowieku o czym Ty mowisz c75 to idealne piersi,. nawet o takich nie marze!! Jak ona narzeka to ja powinnam zmienić płeć, kwestię usunięcia piersi mialabym z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta4
do ONA 0 OBRAZONA i A70 widze ze mamy dokladnie takie same piersi..... wiec mam do Was pytanie, probojecie byc z facetami? uprawiac z nimi seks itp..? jaka jest ich reakcja na Wasze biusty? (bo tez nosicie staniki i wyglada jakbyscie tam cos mialy, a jak facet zobaczy ze stanik jest pusty... koszmar! ) pomozcie, bo ja nie wiem co robic, mam swojego mezczyzne wymarzonego i go zostawilam bo chcial dotknac moje malenstwa (a ja nie potrafilam sie przelamac) i dlatego ze przyszlo lato i on napewno bedzie chcial isc na plaze (a wiadomo jak to jest w takiej sytuacji ze strojami kapielowymi). a Wy chodzicie na plaze? nie wstydzicie sie? i jakie w takiej sytuacji wybrac stroje? bo mysle sobie ze moze czas sie przelamac..... tez jestem glupia, rozstac sie z facetem z powodu cyckow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha śmieszne jesteście
ja mam 75 d i jest super!!! Facet musi miec co pomacac a wy prubujecie sie bronic jak tylko mozecie macie jakies kompleksy wielkie piersi rulez!!!! nigdy te male nie beda na topie i trzeba sie z tym pogodzic hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wstydze, bo mam duzy biust (70E), nie nosze bluzek w duzymi dekoltami, bo sie zle czuje, ciezko mi jest dobrac ladny stanik labo jakas koszule albo co inne na guziczki, przez te zabudowane staniki poce sie latem i wcale nie jest fajnie! wolalabym mniejszy biust! takie C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupilek
Do a70: Przeczytałaś dokładnie CAŁY mój post? Chyba nie, więc powtórze. Macie niskie mniemanie o facetach. Nie widzimy w kobietach jedynie piersi. Nie jesteśmy z wami dla waszego ciała. Zainteresuj gościa sobą, swoją osobowością, humorem, inteligencją, marzeniami, osiągnięciami, zdolnościami itd Uwierz mi - to bardziej podziała. Kiedy te cechy (lub umiejętności) mu się spodobają to naprawde będzie ubóstwiał nawet płaską klatkę piersiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 lat mam.
cześć. mam 15 lat ważę 40kg przy wzroście 1.64 na brak powodzenia u chłopców nie mogę narzekać.. ;) ale jednak mam kompleksy na punkcie moich piersi a raczej na ich braku.. są mniejsze niż tej pani http://plfoto.com/1728711/zdjecie.html# teraz są wakacje wszyscy jeżdża gdzieś nad wodę a ja się strasznie wstydzę.. moja mama też ma niewielkie ;p ale to po porodzie. oglądając zdjęcia dużo wczesniejj robione w stroju kąpielowym wyglądały na jakieś małe C. boję się że mi już nie urosną.;((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje są śliczne
mam 75B i jestem z nich zadowolona :) Są w sam raz i podobają się mojemu facetowi. Kobietki nie łamcie się najważniejsze żęby były jędrne i zadbane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka20
witam wszystkich !!! ja mam 93cm w biuście, 70cm pod, w sumie tonie wiem co to za miseczka ale podobają mi się i jestem z nich zadowolona.... kiedyś tez miałam takie jak malutkie tyci tyci,ale urosły.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój_18
ja z kolei lubie każde dziewczyny z różnymi piersiami. mi to tam nie przeszkadza i umówiłbym sie z każdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×