Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość i ja tez mialam male piersi
Aniusia2777 nie wierzy w nic i nikomu ,jesli nie zobaczy:)sama sobie przeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
A ty co miala niby male piersi niewtracaj sie madralo ze sztucznymi cyckami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
A ty co miala niby male piersi niegadaj madralo bo sama aniewierzylas co do ciebie mowia i se zrobilas sztuczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
nie kłóćcie się bo nie warto. Dziewczyna zrobiła sobie piersi o jakich marzyła więc nie atakuj jej :) a co do kasy to ja byłabym w stanie przez kilkanaście wypłat odłożyć - tylko sęk w tym, że ja nie odważę się pójść pod nóż :( więc podziwiam koleżankę, że się odważyła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
DO i ja tez mialam male piersi CHCIAŁABYŚ OPOWIEDZIEĆ MI COŚ WIĘCEJ O TYM ZABIEGU? JEŚLI NIE CHCESZ NA FORUM NAPISZ NA MAILA. BY NIE ZAATAKOWAŁY CIĘ ŻADNE OSOBOWOŚCI :) CIEKAWI MNIE JAK TO WSZYSTKO WYGLĄDA,JAKIE SĄ SZANSE POWODZENIE I JAK SIĘ ZACHOWUJĄ PRZEZ KOLEJNE LATA ŻYCIA. CIEKAWI MNIE TEŻ TWÓJ WIEK. POZDRAWIAM. I GRATULUJĘ ODWAGI - TERAZ PEWNIE JESTEŚ "MAŁYM IDEAŁEM" TWÓJ FACET TO SZCZĘŚCIARZ :) BUZIOLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraobora
Bo prawda jest taka ze faceci wola duzy CYCKI tylko po to zeby je ruchac, im taka cycata wulgarna dziewczyna jest potzrebna tylko do ruchania.. nie martwcie sie dziewczyny gdy ruchanie mu sie znudzi i bedzie chcial normalnego zyciaz kobieta ktora kocha jako kobiete potem ja odstawi i znajdzie sobie dziewczyne z normalnymi mniejszymi piersiami. Która nie bedzie swiecila cycoszami na pol miasta, tylko taka która bedzie swiecila intelektem i tym jaka dobra jest dla ludzi. A Przedewszystkim taka która jest normalna fajna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malee
też mam mikroskopijny biust, ale żaden z facetów, z którymi byłam nie powiedział na niego złego słowa. Przeciwnie, mówili, ze im nie przeszkadza, bo podobam mi się taka jaka jestem i nie dzielą mnie na cycki i resztę. Ja jednak do dziś mam fioła na tym punkcie i ogromne problemy z zaakceptowaniem swojego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraobora
bo niestety prawda jest taka ze faceci dorastaja pozniej, i chodzi o to ze wyrastaja z patrzenia na zycie przez wielkie cycki. Niestety dziewczyny taka jest prawda.. Przyjdzie taki dzien ze cycki obwisna, i co z porzadaniem? cycki zwisle glowa pusta..? potem odejdzie. - bo nic juz nie bedzie mial od CIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, duze cycki, jedrna, ladne Starsza, duze cycki, juz obwisle, No ale gusta są rózne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Korabora i tak trzymac bo taka prawda taka jak tak co miala male piersi tylko do ruchania a nie do zycia a na starosc tylko obwisle cyce :) a ja zawsze bede miala jedrne jak i te dziewczyny co tez maja male biusty male biusciki laczmy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
ludzie ale dlaczego pocieszając się obrażacie innych? może jest tu taka kobieta, która cierpi tak samo jak my - tylko, że jej mego kompleksem jest wielki biust, i chciałaby mieć mniejszy. I płacze po kątach tak jak my mało lub zerobiuściaste. Nie należy śmiać się z kogoś skoro ma się kompleksy. A potem dziwimy się, i płaczemy gdy ktoś wyzwie nas od desek. Deska tak samo jak krowa z wielkimi cycami jest bardzo obraźliwym stwierdzeniem! Zastanówmy się! My marzymy o biuściku B, a byc może taka cycatka tż marzy o B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
"Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś." my śmiertelnicy mamy ograniczone horyzonty ... pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
wlasnie mam taka koelzanke co majac 26lat i majac 160cm wzrtostu ma sete w biuscie jest nieszczesliwa bo biust juz jej opadl an brzuc a co bedzie dalej ?ehh..bardzo ciekawie nie?to ja juz wole moje male jedrne piersiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny
anusia dostalas wiadomosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraobora aż kipiesz
MEGA kompleksem. Jakoś nie jestem dla mojego męża tylko "cycem do ruchania", a deską na pewno nie jestem :P Pocieszaj się dalej, wulgarna frustratko. Zgadzam się z kimś powyżej: dlaczego pocieszacie się poprzez obrażanie innych? Posiadaczki małych piersi to inteligentne kobiety na całe życie a posiadaczki dużych to tępe pannice do jednorazowego ruchania? Facet, który lubi małe piersi to facet na poziomie, a ten co lubi duże to niedojrzały dupek, który ma szansę dopiero dojrzeć i docenić prawdziwe piękno deski? ;) Ciekawy podział świata :) Żałosne jesteście co poniektóre, naprawdę :O Od wypisywania takich bzdetów, cycki wam nie urosną, zapewniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
ale wydaje mi się, że i tak ludzie bardziej szydzą z kobiet, które nie mają piersi niż z za dużych :/ człowiek inteligentny wiąże się z całokształtem osoby a nie tylko z wybraną jego częścią ... tylko dlaczego rozumiejąc te wszystkie zależności nie umiem się pogodzić i zaakceptować siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez mialam male piersi
Przepraszam,a gdzie ja sie wtracam?to nie jest prywatny topik i moge pisac kiedy zechce.To co ludzie mowili nie interesowalo mnie i opinia tez nie,nikogo nie pytalam o zdanie ,to moje cialo i moje pieniadze,piersi zrobilam tylko dla siebie ,dla wyleczenia swoich kompleksow,a nie zeby stac sie obiektem westchnien mezczyzn. koraobora jestem z mezczyzna pare lat w tym 3 lat przed op.wiec powodem naszego rozstania(jesli mialoby nastapic)nie beda na pewno piersi;) ona 0 obdarzona dziekuje:)jesli op.bedzie wykonywal dr.ktory zna sie na rzeczy, nie wystapia powiklania to 10 lat i wiecej mozna cieszyc sie ksztaltnym biustem:).Po tym czasie wskazana jest wymiana wkladek. Wygladem i przy dotyku nie roznia sie niczym od jedrnej,gruczolowej piersi.Jesli masz pytania pytaj smialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem tak :) ciesz sie ze masz chociaz B70 ;) bo niektore kobiety nie maja wgl piersi.. lekko odstaja im od ciala. ja nosze duze A lbo male B stanikow ;). i widze ze czasem moj facet spoglada na damy ktore maja wielkie cyce. ale pocieszam sie tym ze wole miec male lecz naturalne niz duze a sztuczne ;) a co do tych dekoldow to zawsze sa staniki uwydatniajace piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez mialam male piersi
ja nie mam tzw.balonow,tylko normalnej wielkosci piersi,mam 70e,przed 70b,ale jak juz pisalam, nie potrafilam tego zaakceptowac ,wiec ciesze sie,ze sa mimo,ze nie sa naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
DO nie z tej planety MI ŻADEN STANIK NIE POMAGA :( WIĘC NIE MÓW TAK, ŻE CUDA ZDZIAŁA. NIC TO NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely day.
jak ma sie male cycki to sie jest przegranym i tyle. eksponowanie malego biustu? nie ma co eksponowac ! ladnie staniczki? a bez nich 2 pryszcze ! ladna zgrabna figurka? ale sa tez biusciaste ze zgrabnymi cialkami... wybor faceta jest oczywisty ; ) male jest piekne? ale duze piekniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Do Lonely Day - pieprzysz trzy po trzy bo to nieprawda ze osoba z malym biustem jest przegrana,sama jestem tego przykladem wielu facetow chcialoby miec u mnie szanse a mam maly biust ktory swietnie sie komponuje do moje drobnej budowy ciala,jasne ze ccialabym miec ciut wiekszy ale jak juz mam wybierac to wole miec male piersi niz doje opadajace z czasem na brzuch.A przegranym to nie sa osoby majace maly biust lub wogole tylko wlasnie ty nierozumiac ze nikt niejst idealny nawet ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
DO Aniusia2777 CZYLI MASZ MAŁE BO JESTEŚ ZADOWOLONA - UWIERZ MI CHCIAŁABYM MIEĆ MAŁE!!!!!!!!!!!!!!!! A NIE KOMPLETNY BRAK PIERSI, NAWET NAJMNIEJSZE STANIKI ZA MAŁE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
MIAŁO BYĆ ZA DUŻE- PORA SPAĆ ZMĘCZENIE WZIĘŁO GÓRĘ DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi.22
Tak to czytam i przypomina mi sie moja historia. Jestem bardzo drobrna osoba i piersi tez mam lae, prawie nie mam ich wcale, w wieku 18 lat poznalam pewnego chlopaka, zakochalam sie do szlenstwa, zerwal ze mna a na pozegnanie rzucil ze cycki moglyby mi troche wyskoczyc, bylam wtedy bardzo mlodziutka i maialm po tym starszme kompleksy, kiedy poznalam mojego obecnego chlopaka i dochodzilo mniedzy nami do zblizen to anwet nie sciagala stanika ze wstydu, balam sie ze on tez ucieknie, ale co? kochamy sie juz razem ponad 2 lata i czuje sie pzy nim najpiekniejsza na swiecie, a kiedy pytam o piersi to mowi ze duze by mi nie pasowaly ...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Obdarzona O - naprawde mam male choc tak jak wspomnialam chcialabym miec wieksze ale coz ciesze sie ze przynajmnie sutki mam wieksze hehe,ale niemow Obdarzona ze Ty takze niemasz zgrabnutkich piersiatek mysle ze zbyt krytycznie siebie oceniasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely day.
@Aniusia2777 moze powinnam napisac na wstepie ze sama jestem plaska ;) chodzilo mi po prostu o to, ze majac 2 podobne kobiety, z wygladu i z charakteru, jednak jedna z nich ma wiekszy biust, to przecietny facet wybierze tą z większym. czyli osoby z małym biustem beda miały zawsze trudniej. tez bym wolala miec mniejsze niz jakies opadajace do pasa... ale majac maly biust (moze inaczej - brak biustu?) czuje sie mniej kobieca i mniej pociagajaca... dlatego kobiety z wiekszym biustem maja na wstepie 1 atut wiecej ;) nie mowie tu o krowich wymionach, tylko o takim C czy D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
lonely day a ile ty masz A, czy B? bo mi sie zawsze marzyl o rozm B ale coz takie jakie amm tez kocham przeciez sie nie powiesze albo niepoadne w depresje sa gorsze rzeczy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonely day.
aniusia ja mam A :( chciałabym mieć minimum B oj chciałabym :( wiadomo, samobojstwa nie popelnimy z powodu malego biustu jednak ten kompleks bardzo utrudnia zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Lonely Day no widzisz masz A tak jak ja wiec niejestesmy plaskie jestem z Toba i napewno nie tylko ja bo wiele jest takich kobiet jak My a nawet sa takie co sa zupelnie bez piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×