Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość mam 15 lat
ona obdarzona-historia swietna...klasa;P strasznie che przestac myslec ze mam mały biust i przez to facet którego bede kochała nawet na mnie nie spojrzy w tej kategorii,m ale czasem to jest silniejsze...i jak widze laske z deeekoltem do pepka albo nawet i małym ale widac ten spory biust to jej strrasznie zazdroszcze.ale staram sie dbac o siebie i wgl i np wszyscy mowia ze mam łądne włosy wiec chce sie skupic na zaletach!;P ps.czy B75 to takie małe?raczej srednie ja mam A75 na B70 ale i tak po prostu i mnie to nic spod bluzki nie wysmyka sie dopoki nie włozy megasnego dekoltu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka20
Witam:) Piszę pierwszy raz na tym forum, ale jak poczytałam sobie posty innych dziewczyn, które mają ten sam problem co ja to pomyślałam że napiszę coś od siebie. Mam 20 lat i 75A więc już się nie łudzę że coś mi jeszcze urośnie... Mam mniej więcej taki jak Keira Knightley(która przecież mogłaby sobie bez problemu zrobić silikony jak ogromna ilość gwiazd ale po prostu nie chce bo dobrze się czuje w swojej skórze). Ale stanik push up i wygląda jak 75B ;P Noszę dekolty i staram sie go eksponować. Chociaż czasem patrzę z zazdrością na koleżanki bardziej obdarzone przez naturę, to nauczyłam sie jak żyć i absolutnie nie wstydzić się swoich małych piersi. Był czas że miałam na tym punkcie dosyć duże kompleksy ale stwierdziłam że szkoda życia :) Teraz wyjdzie że się chwalę ale chce powiedzieć jak jest naprawdę i udowodnić innym małobiuściastym że do cholery przecież cycki to nie wszystko!! Mam bardzo duże powodzenie u facetów chociaż chlopaka mam dopiero od 3 miesięcy i to tylko dlatego że wcześniej zwyczajnie nie spotkałam kogoś z kim chcialabym być. Mam 180cm wzrostu co przez jakiś czas też było moim kompleksem, ale szybko się z niego wyleczyłam , kiedy faceci zaczęli zachwycać się moimi dlugimi nogami;) Więc jak widać ze wszystkiego można zrobić swój atut. Mam ładna buzię (nie chwalę się tylko mówię jak jest i jak odbierają mnie faceci). Zawsze mówili mi że jestem śliczna, a ja nigdy w to nie wierzyłam bo patrzyłam na siebie przez pryzmat moich małych piersi. Ale teraz kiedy mam chłopaka już wierze :P I też miałam opory żeby pozwolić mu na dotykanie i pieszczenie mojego malutkiego biustu. I nawet zapytałam go wprost czy mu to nie przeszkadza, a on powiedział że dla niego jestem najpiękniejsza na świecie i że nie zamieniłby moich malutkich na większe. Wiem że mówił tak pewnie też dlatego żeby mi zrobić przyjemność i pozbawić mnie kompleksów ale wierzcie że pomogło :) Nie zmienimy tego jakie jesteśmy, pozostaje nam tylko siebie zaakceptować chociaż wiem że to trudne bo sama to przerabiałam. A jeśli facet zobaczy że jesteśmy pewne siebie i zadowolone z własnego wyglądu to on też bedzie nas tak odbierał :) Strasznie się rozpisałam, ale miałam masę myśli w głowie bo też nieźle sie osiedziałam na różnych forach dla posiadaczek małego biustu ;P A więc moje drogie pokazujmy to co mamy nawet jeśli jest tego niewiele :P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 15 lat
nie cieszyłas sie ze jestes wysoka? super sprawa;Pjak modelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka20
Przez jakiś czas mi to przeszkadzało, np jak podobał mi się chłopak a był sporo niższy hehe. Ale teraz jest mi z tym dobrze :) + to długie nogi, tylko problem zaczyna się wtedy jak chcę kupić spodnie...;P No ale to nie temat o wzroście tylko małym biuście do którego też się juz przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzenie
ja lubie tylko do maks do miseczka B ! bo po wyżęj tego rozmiaru to starą babe w nich widze i nie mam ochoty sie takimi zajmowac! totalnie fuj kuźwa! A i B ferfect no More!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 15lat
Gość ghhhhghg
Jak się położe to też wygląda jakbym miałapiersi, jak u Keiry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 15 lat
ale to nie sa jej naturalne raczej.ona ma jakies AA, wiec troche mniejsze by miałą nawet jakby sie polozyla tak.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKJHGF
male cyce pociesze was- mam 23 lata i cale zycie mialam male cycki:P a ostatnie pol roku zaczely mi rosnac i juz male nie sa :P (nie przytylam ani nei jestem w ciazy:P zaczelam wiecej cwiczyc itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
do LKJHGF kiedyś też bardzo dużo sportów uprawiałam i niestety nic mi nie urosło - dziwną masz teorię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś kogo nie znacie
Małe jest piękne a duże nie najlepiej wygląda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do małopiersiastych, albo tak myślących... ja mam 75B i cieszę się, bo mogę pobiegać a biust nie obija mi się o nos;) i na starość nie będę musiała zwijać pigmejek do biustonosza a poza tym kiedyś słyszałam, że wszystko co nie mieści się w dłoni to marnotrawstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astx
Moja dziewczyna ma małe piersi. Małe? Są w sam raz jak dla mnie, nie lubię dużych bo co za dużo to nie zdrowo ;)! Są gusta i guściki, mi się biust mojej kobiety podoba i nie zamieniłbym go na żaden inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się
mam zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 15 lat
blado.o nie sa małe piersi....raczej srednie, a nawet duze;P ale ja mam mniejsze ale sie ciesze bo ładniejsze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lole1000
mówimy ze nam sie podobają , duze fajne piersi zawsze sie podobają i są lepsze od ma cycuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne babskooo
blado to co wkleileś ma suty jak u krowy haha współczuję gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska 23
o jacie a ja myslałam, żę ma małe i często zastanawiałam się czy podobają sie mojemu ukochanemu i czy je w pełni akceptuje..ale jak widzę foty, które wklejacie to stwierdzam, że mam jak najbardziej srednie, takie pełne B. I ciesze sie w sumie, że nie większe..małe sa bardziej estetyczne, dziewczece, duże sa takie przedojrzałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz_cietej_riposty
mi sie nie podobaja piersi w rozmiarze A. bo nie mozna wtedy na hiszpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×