Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość On 31
Moje Słoneczko ma malusie pierśiątka,ale są to najcuudniusie pierśiątka na swiecie. Są pyśniusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze duże piersi w cale nie sa tak fajne jak wydaje sie to z punktu widzenia (do panów oczywiście) sprawiają nam wiele trudu. Podczas biegania czy grania w kosza(wiem po sobie) są obolałe, często tez jest problem z dopasowaniem stanika od bikini.poza tym podczas okresu (w moim przypadku) one nadal rosą-są tak nabrzmiałe ze musze nosic stanik o rozmiar większy:D czesto jest kłopot z dopasowaniem odzieży do ogromnych bimbałek ^^ nie mówiąc juz o tym jaki z nich będzie nie pożytek na starość blleee ochydne zwisy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki szczery koles
nie wazny rozmiar ale kształt 95% dużych piersi to zwisy jak nie więcej... jakbym miał wybierac duże i zwisy, a małe i jedrne to wolę te drugie. Laski co mają mega balony jak są na czworaka to wygląda jak dojna krowa, także głowa do góry jestes w lepszej sytuacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeep@wp.pl
piersi to atrybut macieżyństwa. tak naprawdę nie rozumiem, czemu facetom podobają się te największe. i tak niewiele facetów się nimi bawi dłużej niż chwilę na początku. w sumie dla mnie pierś powinna być taka "do ręki", żeby człowiek mógł potrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaka
moja żona ma małe piersi i bardzo je kocham to tylko mit że faceci kochają duże małe są piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinkaoaoa
ja też mam mały biust. mój chłopak mówi, że mu się podoba. gdy wspominam o operacji plastycznej, to mówi, że nie chce o tym słyszeć. A ja mam kompleks mimo wszystko. Przecież on nawet nie ma za co mnie chwycić! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna ma 75b i jestem typem faceta ktoremu podobaja sie piersi nie duze jezeli chodzi o rozmiar ale takie ktore podkreslaja kobiecosć. Np gdy ubierze stroj kapielowy jest widoczny choc troche maly zarys, i nie toną cale w miseczkach. Ablo takie ze ja dziewczyna ma 75b i jestem typem faceta ktoremu podobaja sie piersi nie duze jezeli chodzi o rozmiar ale takie ktore podkreslaja kobiecosć. Np gdy ubierze stroj kapielowy jest widoczny choc troche maly zarys, i nie toną cale w miseczkach. Ablo takie ze gdy dziewczyna ubierze golf i widac jakis zarys spod tego ubrania-ze je egl ma ;) gdybym mial jedno zyczenie na swiecie do spelnienia to chcialbym zeby zamienila B na C bo teraz jest lipa ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13K
jA MAM ROZMIAR 32/70 NIE WIEM PISZE ZE TO B ALE MI SIE WYDAJE ZE COS ZA DUZO PISZE JAK NA B ....MAM MALE PIERSI JAK POLOżE SIE TO ICH NIE WIDAC..POPROSTU MASAKRA....MOJ CHLKOPAK POWIEDZIAL ZE SA FAJNIUSIE ALE JAKOS MI SIE NIE CHCE WIERZYC POPROSTU CHYBA MOWIMI TAK BO NIE CHCE MIE URAZIC...ZRESZTA CO MA MOWIC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Anna
Witam. A ja mam A i wcale się nie przejmuję bo za rok będę miała C xD Operacja i po kłopocie. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoniusz
Atrakcyjność Kobiety to nie tlko piersi ale cale ciało, wiec jesli macie male pieersi a cilo cudowne no napewno facetowi spodobacie sie. A po za tym to kazda dziewczyna jest inaczej widziala w oczach faceta przez to to co uwazacie na brak idealnosci w sobie moze pociagać faceta!!!!!!!! Sam mam dziewczyne z biustem a 75 i musze przyznac ze kocham sie zajmowac jej cycuszkami. Miejecie wiecej nadzieje i pewnosci w sobie a napewno spodobacie sie kazdemu;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoniuszu masz
rację !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male B.
hej. Mam małe B. moi faceci zazwyczaj mowili ze sa ok. Raz poprosilam jednego żeby szczerze powiedział co o nich sadzi powiedział "mogły by być trochę większe" jak nóż w plecy. piersi są ma moja ręke...niby jest za co chwycic ale tak mało... a co do tlumaczenia meżczyzn ze my faceta z małym penisem byśmy nie chciały to powiem wam szczerze ze uwielbiam male penisy i ich niesamowita czulosc. zaspokajaja tak jak duze a facet z takim rozumie co to znaczy miec kompleksy i nigdy nic zlego wam nie powie. tak jak on z penisem tak i my z piersiami nic nie zrobimy. wiec dziewczyny szukajcie faceta ktory was pokocha za to jakie jestescie a nie jaki macie biust. a tym z duzymi biustem piersi beda kiedys do pasa wisialy. powodzenia nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1271
Czesc dziewczyny ja noisze 75 b i jestemzadowolona mojemu facetowi tez sie podobaja zawsze jak siedzimy zaczyna ,mie po nich całowac jak sie kochamy nieraz na szybko on mowi ze musi mi zdjac stanik bo podniecaja go moje piersi i sterczace sutki.Po za tym całokształt jest njwazniejszzy moj facet uwielbia tez moje opalone ciałko i długie czarne włosy .Wiec przedewszystkim zgrabne ciałko piersi sa mało wazne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1271
Do Takie sa ładne; Jezeli te według ciebie sa małe to ja nie wiem jak wygladaja według ciebie duze bo dla mnie te sa srednie a nawet duze a pozatym widac ze laska ma silikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna też ma dosyc małe piersi i mi to jakos nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z azji
Mieszkam miedzy kobietami ktore maja naprawde male piersi. I jestem zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratata
ja praktycznie nie mialam biustu i mimo iz moi faceci mowili ze im to nie przeszkadza to dopiero teraz widze jak faceci reaguja na ladne piersi. mam 75b - sylikon juz oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ławica dziewica
ale wiekszosc facetow lubi duze wiec takie deski jak ja maja przegrane zycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifrenithil
No jak dotąd miałam 4 facetów - 2 związki i 2 przygody. Przygody wyłącznie o podłożu seksulanym i nie jednonocne tylko przyjemne romanse. ;) Te najciekawsze romanse z facetami, którzy lubią małe piersi. I te znajomości wspominam zdecydowanie lepiej niż te dwa drętwe związki i myślenie o tym, czy im się podobają moje 75A/B czy nie. Jak się trafi na faceta, który marzy o takim ciele jak twoje, to seks jest 10 x lepszy. Miałam kiedyś kompleksy, ale to było dawno. A z doświadczenia powiem jeszcze, że można mieć perfekcyjne ciało i wspaniałą osobość, ale że mężczyźni to monogamiści seryjni, to prawdopodobnie większosć zacznie się oglądać z innymi. I może mieć mniejsze piersi, krzywe nogi, być grubsza... Nieważne, bo przecież jest NOWA. Polecam więc bardziej egoistyczne podejscie do mężczyn - takie typowo męskie. Wymagać od nich i się dobrze bawić. Piersi mamy po to, żeby NAM było przyjemnie kiedy się ich dotyka. A oni są od tego, żeby nam było przyjemnie :) Trochę egoizmu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy ;)
mam 16 lat,pewnie jakas czesc z was pomysli ,,gnojek,co on moze wiedziec...''. w zyciu bym nie pomyslal ze wielkie bufory moga byc atrakcyjne :P pozatym co to za warunek ze dziewczyna ma miec duze piersi!nie na tym powinien sie opierac dobry zwiazek...wiec drogie panie nie mozecie sie takim szczegolem przejmowac. Apropo zwiazkow ;) jesli jakas atrakcyjna i madra dziewczyna kolo 15-stki chciala by popisac to zapraszam :D gg-2503315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ctz
Ja uwielbiam super-małe piersi mojej dziewczyny :) Nie zależy mi żeby miała większe bo nie to jest przecież ważne.. Kocham ją całą jaka jest. Trochę dziwny temat bo jesli facetowi tak bardzo zależy na wielkości piersi że robi z tego problem, to szkoda na niego zachodu. Moje skromne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morello
"Trochę dziwny temat bo jesli facetowi tak bardzo zależy na wielkości piersi że robi z tego problem, to szkoda na niego zachodu. Moje skromne zdanie " mówisz tak jakby mały biust tylko z tego powodu przeszkadzał ^^ są jeszcze inne problemy, np brzydko sie wygląda w bluzkach, w stroju kąpielowym itp itd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×