Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cameliaa

Jak poznałyście swoich kochanków i jak to się potoczyło dalej??

Polecane posty

Gość nie ma dalej
czat, rozmowy jaki on biedulek bo żona be, 3 lata kochania i planowania przyszłości, a póżniej żona postawiła warunki i wrócił z podkulonym ogonem do domu. Na szczęście bo po roku rozpaczy poznałam wolnego faceta i wychodzę za mąz w pazdzierniku. Szkoda tylko tych lat na drania. Jak potrafił oszukać zonę to nie miej złudzeń, Ciebie też oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo-małe
ja mojego w pracy przychodził do mnie jako klient i tak jakos od słowa do słowa ...to trwa nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość net olał mnie po 4 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalka azaliowa
zaczal ze mna pracowac i jakos sie bardzo polubilismy, zaczelismy spotykac po pracy, a to do kawiarni, a to na spacer do parku. w koncu to nabralo takiego ognia, ze wyladowalismy w hotelu. ale co ciekawe, nic z tego nie wyszlo, bo bardziej sie wyglupialismy, nizby mial to byc nastroj seksualny. po nieudanej probie rozjechalismy sie kazde w swoja strone. potem jeszcze troche sie spotykalismy nieseksualnie, rozmawialismy w pracy, a potem to juz sie stalo nunde, natomiast atmosfera w pracy pomiedzy name nieswoja. po jakims roku on sie zwolnil. nie polecam romansow w pracy, bo po ew. zakonczeniu jest niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na imprezie rodzinnej wystarczyło jedno spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×