Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nokia3410

dobry krem do stop , jaki?

Polecane posty

Gość nokia3410

najlepiej taki do 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaaaaaarrhhrhd
z avonu jest taki zmiękczający pięty wprost rewelacyjny. cena mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senses
potwierdzam-ten do pięt, kosztuje teraz 5.90, fajnie zmiękcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze fajny jestem ten na pocenie stóp i nawilżający, naprawdę ta seria im się udała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia3410
chyba sie skusze , tym bardziej ze teraz jest w promocji. hmy czytalam na wizazu o nim i byly same negatywne opinie, ale tutaj narazie sa inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł
a ja polecam witamine a w masci, tłuste i rzeczywisie zmiekcza stopy prze regularnym stosowaniu. Jest tania ok 3-5 zl i przede wszytkim dziala dogłebnie a nie jak wiekszosc kremow tylko na zawnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazi
scholla jest świetny, kosztuje 17 zł czy jakoś tak ale rewelacja , ja używam go razem ze złuszczającym scholla i jest świetnie, nie jest tłusty, dobrze sie wchłania, ładnie pachnie... Avonu nie polecam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaaaa
a ja polecam firmy n36 balsam do stop z ekstraktem z szalwi jest tani kosztuje chyba kolo 4zl albo i mniej, al ejesli nie masz problemow z pekajacymi pietami polecam (ja mam i od czasu do czasu stosuje sholla krem na pekajace piety i potem przez jakis czas tylko ten balsam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko scholl
i kupuj w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy, jaki do tej pory miałam, to krem do stóp z minerałami z Morza Martwego z serii Planet SPA Avonu - świetnie nawilża i to nawilżenie długo się utrzymuje, ale nie natłuszcza za bardzo. polecam również krem do rąk z tej serii, ma te same zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
sholla nawilżający 24h:tak się nazywa.Możesz owinąć stopy folią spożywczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam kakaowego kremu do stóp. Jest to kosmetyk organiczny. Bardzo fajnie pachnie, tak bardzo naturalnie. Szybko nawilża stopy i nawet z suchymi piętami sobie poradził :). Można go używać w lecie, bo nie pocą się po nim stopy. Nawet znalazłam w internecie test tego kosmetyku http://www.goodies.pl/blog/kakaowy-krem-do-stop-organic-cocoa-z-planeta-organica-kosmetyczny-test-9/, jak chcecie poczytać to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory używałam kremow do stop z avonu i byłam b.zadowolona. Ale po tej zimie niestety nie dały rady moim stopom. Po opiniach z neta kupiłam krem do piet z Neutrogeny. Już po pierwszym razie stopy były miękkie i gładkie a po 5 dniach idealne. Nie jest tani i mala pojemnosc ale warto. Teraz uzywam go tylko profilaktycznie 1-2 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje i gdzie go można kupić? Czy jest możliwość stacjonarnie? Nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam o kakaowy krem do stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besima
W tym sklepie https://www.callusan.sklep.pl są dostępne świetne kremy w piance Callusan niemieckiej marki. Są rewelacyjne, bo bardzo wydajne i pomagają w przypadku różnych problemów ze stopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BALSAM ROZMARYNOWY DO STÓP od Hildegard Braukmann. Super na opuchnięte stopy. Ogólnie mocna ulga. A systematyczna pielęgnacja stóp potrafi naprawdę diametralnie odmienić sytuację - trzeba tylko nad nimi solidnie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageria
Ważne, żeby to był krem natłuszczający, u mnie sprawdzają się mocznikowe. Ale w pierwszej kolejności, najlepiej złuszczyć naskórek. Wiadomo, że pięty często są przesuszone, zgrubiałe. U mnie rewelacyjnie sprawdza się maska w formie skarpet - Epilfeet http://byolie.com/pl/ przetestowałam różne i ta zdecydowanie jest najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BALSAM ROZMARYNOWY DO STÓP HB - działa, robi różnicę i ogólnie - pomaga. Powiedzmy, że diametralnie odmieniłam sobie skórę z jego pomocą w ciągu kilku tygodni. A problemy miałam straszne, skóra popękana, brzydka, w kiepskiej kondycji. Myślę, że duże znaczenie systematycznej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 18 ziko masz bardzo dobry krem do stóp na wodzie termalnej, termissa, pytaj w Hebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntośkaXF
Mój ulubiony to COMFORT Krem Kompress z serii Comfort od Bielendy. Skutecznie zmiękcza stopy, przede wszystkim takie suche, poniszczone pięty, które czasami niestety zdarza mi się mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa rozne balsamy i kremy do stop produkcji polskiej i niemieckiej, jak chocby ten rozmarynowy powyzej, wyprobowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimTree
Dr Stopa Floslek, najlepsza rzecz na świecie. Nic innego nie zrobiło tak dobrze moim stopom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkevin
Może nie krem, ale maski: L'biotica ma genialnie złuszczające. Dla mnie i mojej rodziny bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na przesuszenia między palcami mi pomógl krem termissy, cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar

Tylko maść tranowa, do kupienia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjny żel z firmy farmona, zamawiam na stronie hedoni.pl jestem bardzo zadowolona, super nawilżą i złuszcza skóre 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polokka

Super jest zabieg calluspeeling Mavex, do zrobienia w salonach.  Nakłada się  na stopy nasączone płatki , potem zdejmujemy taka packa zrogowaciały naskórek, wygładza stopy pilnikiem i nakłada krem. Po tym zabiegu  mam  gładkie stopy jak nigdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×