Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napisz jesli chcesz

KOBIETKO! ILE MIAŁAS LAT JAK WYSZŁAS ZA MĄŻ???

Polecane posty

Gość ZzAINTERESOWANAAA
piszcie dalej kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie piszcie
DALEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazdeczka323F
Wyszłam zamąż mając 20 lat .Jestem już po ślubie 7,5 roku .Pobraliśmy się w Walentynki i jest cudownie .Kocham Cię mój mysio pysio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam do Was pytanie
Mam kochanego chłopaka i "swoje lata" KOCHAM Go ale czuję, że to nie ten czy to jest normalne?? W przyszłym roku myślelismy o ślubie ale ja już nie jestem tego taka pewna... :( co robić? co robić?? P.S. znalazłam taką wypowiedź na kafe: "a ja mam męża i co z tego ? nie jestem z nim szczęśliwa a o własnym mieszkaniu mogę sobie tylko pomarzyć. Ciesz się więc tym, co masz. Miłość przyjdzie sama." Boję się małżeństwa i takiej sytuacji, chyba nigdy nie wyjde za mąż a przynajmniej nie predko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
Czujesz, że to 'nie ten'? Wiec dlaczego z nim jestes? moze powinnas zrobic sobie przerwe, dac wam czas i wtedy moze zrozumiesz czy tak na prawde liczy sie dla ciebie wasz zwiazek i własnie ten chłopak! ja zrozumiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam do Was pytanie
Widujemy sie codziennie, jednak wiem, że bez niego bym nie mogła być pewnie bym się zapłakała. Kocham go i nie rozumiem dlaczego mam takie mieszane uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam do Was pytanie
jak jestem z nim to czasami bym go zakochala a czasami mam go serdecznie dość nie chce mi sie z nim byc. Jak siedze sama tesknie za nim...np. teraz brakuje mi go. Jak chyba zwariowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam
30 , teraz dwa lata po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pisze
25 lat, wczesniej 3 lata wspolnego mieszkania, ogolem 9 lat razem ( 2 krotkie przerwy aby bylo uczciwie) i jeszcze sie nie zamordowalismy.. czyli nie jest zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... . .... .......
hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie jest wazne ile sie mialo lat a na ile mialo sie poukladane w glowie i jak dlugo znalo sie z partnerem. Ja mialam 25 a znalismy sie rok i mysle ze troszke za wczesnie sie pobralismy ale ciagle jestesmy razem mimo \"ciezkich dni\" od czasu do czasu. Nie zaluje tej decyzji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO JESZCZE SIE WYPOWIE
??????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam 18
i glupia bylam jak but........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janett
a ja miałam 21 dzis jestem 10 lat po ślubie, wyszłam za faceta którego tak na prawdę nie kochałam , dziś to się zmieniło kocham go (CHOĆ CZASEM BYM UDUSIŁA) ale moje serce i tak w połowie jest zajęte przez kogoś z przed lat, więc zanim za kogoś wyjdziecie upewnijcie się że wasze serca biją tylko dla tego jedynego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe.
no 18stko to faktycznie szybko wyszłas :P i co juz rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze macie czas
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma 20 lat, faceta ktory mnie kocha i oddalby zycie za mnie i chce byc ze mna ale ja nie chce byc z nim on by sie chetnie juz dawno ze mna hajtnal, ale ja mam go gdzies chociaz utrzymujemy bardzo bliskie kontakty... popieprzone......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
piszcie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
orion i jak załujesz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jesli chcesz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaa
czytam to i na prawde zaczyna mnie to zastanawiac dlaczego tak wiele tu męzatek w wieku 18-21???? dzidziuś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetaB
ja też miałam 20 lat jak wyszłam za mąż.Byliśmy bez grosza i pracy. Dzidzius urodził sie po dwóch latach, potem była praca, jeszcze póżniej studia. Dzis po 16 latach jesteśmy nadal bardzo szcześliwi, mamy dwoje dzieci , finansowo zaje....ście, zawody super.A nie mieliśmy nic prócz siebie. Małżeństwo to loteria i nie ważne ile ma się lat, ja wygrałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×