Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napisz jesli chcesz

KOBIETKO! ILE MIAŁAS LAT JAK WYSZŁAS ZA MĄŻ???

Polecane posty

Gość 22
to była dobra decyzja!!! Nie żałuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość againka
a ja mam dylemat - mam 22 lata [4 rok studiow b. dobrych i idzie mi tez niezle, wiec ze znalezieniem roboty jakiegos potwornego problemu nie powinnam miec, chociaz wiadomo, ze roznie bywa]. on ma 25lat [meiszkanie, praca itd] i planujemy za rok... nie chodzi wiec o strach przed tyraniem. nie chodzi tez o to, ze sie nei wyszaleje, bo sie juz troche wyszalalam, a w ogole to xza rok wyjezdzam konczyc studia za granica, wiec bede mieszkala w akademiku rok [juuupi :D], to wyszalenie tez dojdzie... Kocham go i wiem, ze to ten jedyny, wiec to tezx nie brak milosci tylko sie potwornie wqrecz boje, ze nie dam rady w malzenstwie... ejstem strasznie wybuchowa, klotliwa, wymagajaca, neiznosna... on ejst strasznie spokojny - czasem super pasujemy do siebie dzieki tym przeciwnoscia, a czasem on zaluje ze ejstem taka, a ja, ze on taki... poza tym - kompletnie nie umiem prowadzic domu, sprzatac, gotowac [zawsze na garmuszu mamusi, wiec sie ciesze z tego wyjazdu - moze sie naucze ;-)], on za to wszystko umie... przede mna trudny rok - pojde do slubu, czy nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhopla
hooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba-bubba
25....z wielkiej milosci...jestem 3 lata po slubie i nie jestem szczesliwa w malzenstwie.maz jest kochany, pomaga w domu a mi czegos brakuje..czego? nie wiem.generalnie dobija mnie szara rzeczywistosc, rachunki, prowadzenie domu itp itd-dzieci nie mamy, nie wiem czy kiedykolwiek sie na to zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
nieskonczone 18 lat,więc prze sąd,a pierwszego syna urodziłam własnie w swoje 18-ste urodziny. mineło 14 lat,mamy 2 synów/super chłpaki/,a nam układa sie teraz na pewno lepiej anizeli te np 10 lat temu,chocia czasem potrafi byc zle.razem dorastamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 i miesiac
a mam teraz 22 i jest cudownie!!! z drugiej strony... moja przyjaciolka, wyszla za maz w siernpiu (kilka dni wczesniej obchodzila 22 urodziny) jak wiadomo jest grudzien i 4 dni temu zadzwonila i oznajmila, ze sie rozwodzi :( tak na marginesie... ja to przepowidzialam i probowalam jej przemowic do rozumu zeby tego nie robila, ale nie posluchala :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 latek
A ja mialam 26 latek chociaz nigdy sie nie spieszylam do malzenstwa...Wyszlo samo, bo wyjechalam za granice i musialam wyjsc za maz, zeby tam zostac...Jestesmy razem juz prawie 4 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
podow mialas straszny ale widze ze uklada sie niezle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeee
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisik
w wieku 26 lat jestem pól roku po slubie , to chyba akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×