Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monikucha

Produkty firmy Balea - dla najazych niemiecki

Polecane posty

Witam, dostalam kilka produktow filmy Balea, jestety, wszystko napisane jest w jezyku niemieckim, ktorego niestety nie znam. Wiem, ze jeden produkt to balsam do ciala, przetlumaczylam sobie jakos ;) Ale mam problem z drugim, jest napisane: \'fur eine zarten sommerliche Braune\', tlumaczylam sobie i wyszlo mi, ze to samoopalacz, w dodatku ma troche dziwny zapach, ale z drugiej strony nie wiem, bo jest to przeznaczone dla mlodych osob, a samoopalacza moga uzywac wszyscy ;) Moze opisz opakowanie produktu, jakby \'butelka\', szersza na dole, wezsza u gory, zatyczka jest koloru zoltego, naklejka takze jest zolta, na niej zdjecie dwoch mlodych dziewczyn - ono jest juz w odcieniu niebieskawy. PS Co w ogole uwazacie o produktach tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elll
dla subtelnego , letniego brązu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak wyjezdzam do niemiec kupuje ich całą torbę:)szczególnie żeli pod prysznic.Balsam akurat uwazam za mocno średni, ale samoopalacze sa super, masła do ciała , toniki i żele do Twarzy. Teraz mam płyn do zmywania makijazu oczu, tez bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe wielkie dziki. Samoopalacz - nie dla mnie, nie uzywam, bede musiala chyba komus oddac, zapytam sie siostry. Mam jeszcze antyperspiran i zel pod prysznic pomaranczowy ;) Wczoraj posmarowalam sie balsamem, z niebieska zatyczka i z wit. E. Jego konstystencja jest dosyc gesta, na skorze jakby tliusty, ale w maire szybko sie wchlania, na mnie dziala dobrze. A mozesz napisac, czy mozna te kosmetyki kupic w zwyklum hipermarkecie? Za jakis czas bede pewnie w Berlinie, wiec mysle, ze moglabym zajsc do jakiegos sklepu... i jakbys mogla, to podaj ceny, abym wiedziala na co sie przygotowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego
niemiecka tandeta ,zele kosztuja 65 centow w DM-ie, kosmetyki dla tzw szarem masy ,z dolnej polk-i also ,wie man das auf deutsch sagt-scheisse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobre produkty w wiekszosci. Moja kolezanka farmaceutka analizowala sklady i naprawde sa niezle szczegolnie za tę cenę. Mój facet nie chce juz używac innych żeli i dezodorantów i bardzo sobie te chwali. Najlepsze sa: 1)żele pod prysznic 2)masła do ciała 3)antyperspiranty 4)płyn do zmwywania makijazu oczu 5)odżywki do włosów (szczególnie kokosowa) 6)żele do twarzy 7)preparaty do stóp Tych duzych balsamów nie lubie za bardzo, są za gęste dla mnie a ten lżejszy mnie uczulił. Generalie są to ytakie podróbki marki Nivea, chociaż niektóre rzeczy są dużo lepsze. Kupisz je w każdej drogerii DM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żele około 65 centów, odzywki około 85, płyn do demakijazu 1,15; antyperspiranty 65 c;wszystkie produkty oscylują około 1-2 euro. Acha i polecam jeszcze szampony i odżywki Reelle- szczególnie do włosów blond- takie jak Regenal tylko tak nie wysuszają. Do włosów farbowanych tez świetne. Cena około 3 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troche nie na temat ale w DM są jeszcze kosmetyki Alverde. Są drożśze od Balea ale mają rewelacyjne mleczko do demakijażu, tonik różany, pomadkę z nagietkiem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! To chyba nie jest najnowszy temat, ale nie zaszkodzi się odezwać, w końcu ktoś może kiedyś wpisze nazwę marki Balea w wyszukiwarkę, chcąc się czegoś o niej dowiedzieć i będzie mógł skorzystać z informacji umieszczonych w tym topicu. Kosmetyków Balea używam od dość dawna, z racji, że często bywam w drogeriach DM. Uważa, że są naprawdę godne polecenia - średnio na 10 kosmetyków Balea 8 przypada mi do gustu. Ceny są baardzo niskie, ale o tym za chwilę, jakość natomiast bardzo dobra. Ktoś tutaj napisał - że te kosmetyki to badziewie. Nie zgadzam się z tą opinią. O tym, że nie jestem odosobnioną zwolenniczką Balei świadczą wysokie oceny w niezależnych testach konsumenckich (np. ÖKO-TEST), bardzo dobre opinie na niemieckich portalach typu ciao.de i jopi.de oraz to, że niejednokrotnie sama widziałam, jakie osoby kupują te kosmetyki. Wbrew pozorom nie są to osoby, które wchodząc do sklepu interesują się tylko produktami z niższej półki. Wielokrotnie widziałam, że kosmetyki Balea leżały w koszykach zamożnych kobiet, zaraz obok L\'Oreala, Garniera, czy innych , nie najtańszych firm. Teraz może kilka słów odnośnie samych kosmetyków. Bardzo polecam szampony - mają piękne zapachy, bardzo dobrze się pienią i świetnie pielęgnują włosy. Odżywki ułatwiają rozczesywanie, pachną równie pięknie i nadają włosom zdrowy blask. Świetne są toniki, które bardzo dobrze oczyszczają i nie podrażniają, żele do mycia twarzy są bardzo delikatne, ale skuteczne. Balsamy różnie - niektóre bardzo dobre, inne mniej, w zależności od wymagań. Peelingi do ciała, podobnie jak żele pod prysznic są świetne - gama żeli jest tak szeroka, że nie wiadomo co wybrać. Kremy do rąk dobre, antyperspiranty też - ale dla osób, które nie borykają się z nadmierną potliwością. Średnie ceny: żele pod prysznic: 0.65€ - 0.75€ szampony: 0.65€ odżywki: 0.65€ balsamy: 1.15€ - 1.75€ (czasem zdarzają się droższe, nie znam wszystkich na pamięć). toniki: od 1.15€ Jak ktoś zna niemiecki choć trochę, może sobie zajrzeć na podane przeze mnie wyżej strony i poczytać co nieco o opiniach konsumentów, jeśli nie dowierza jakości tych kosmetyków. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu kiedyś zajrzy i napisze coś o własnych spostrzeżeniach dotyczących kosmetyków Balei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basai
Jezeli chodzi o BALEA ,chcialam powiedziec,ze musza byc dobre(jak kosmetyki z kazdych innych renomowanych firm,nie wszystkie oczywiscie),poniewaz na tony kupuje je pewna pani,u ktorej pracuje a z wyksztalcenia jest farmaceutka i pracuje w aptece.Jest b. zamozna osoba,wiec stac ja na inne drozsze markowe kosmetyki.Poprostu zna jezyk chemiczny i dobrze wie,co zawieraja w skladach te kosmetyki.Po co,wiec placic niewyobrazalne sumy za marke,skoro mozna kupic cos rownie dobrego w nizszej cenie!?!Szczegolnie widze wlasnie odzywki do wlosow,szampony i kremy,np.z Q10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem przeciwzmarszczkowy z Q10 z Balei kupiła ostatnio mama mojego chłopaka. Za jakiś czas zapytam się jej, jakie ma wrażenia. Ja jestem pod bardzo dobrym wrażeniem toniku Balea do suchej skóry, tego najtańszego za 1.15€, który wspaniale odświeża skórę - teraz, na wiosnę i lato jest rewelacyjny, bo chłodzi, oczyszcza i pozostawia skórę świeżą. Z moich ostatnich \"odkryć\" spod znaku Balei mogę wymienić również żel pod prysznic Afrika - pachnie świetnie, owocowo, taka mieszanka ananasa z bananem, działanie też bardzo fajne - ostatnimi czasy używam 4 żeli: Fenjal, Palmolive, Nivea i właśnie Balea i musze przyznać, że Balea jak na razie prowadzi (no, powiedzmy, równo z Niveą Happy Time). Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati8123
Witam,postanowilam tez cos napisac na temat produktow z Balea.Zaczne od tego iz od 3 lat mieszkam w niemczech i mam pod nosem drogerie DM,ale dopiero od 6 miesiecy zaopatruje sie w ich kosmetyki.Sklonilo mnie do tego mnostwo wpisow na roznych forach.Moje odczucia co do tych produktow sa wspaniale:),uwielbiam zele,pellingi,szampony,kremy pod oczy rewelacja! Mysle ze osoba ktora napisala w poscie powyzej ze ich kosmetyki sa dla nizszej strefy ma albo cos z glowa albo nigdy tych kosmetykow nie probowala.Ja polecam je wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada49
Wywal saamoopalacz jest nie zdrowy ? Lepiej oddaj komuś? Można zamówić na allegro kicie ? Uwaga zeby sepy niemieckie was nie wyweszyli nie długo wracają faceci polscy że ślubów polskich lub urlopu ? Miau ja tez muszę być ostrożna ? Zamówiłam inne perfumy zeby sepy niemcy mię ostatnią piękność zagraniczna nie wyczuli ? Bo jestem śliczna i,bardzo młodo wyglądam bo stosuje kosmetyki worlbiam sport uwielbiam ? Już skończyłam obowiązki ? Jestem lekko przeziebiona ja kicia bo goraca to pije dużo wody ? Toniki są super ! Mam.ja kicia różne toniki ? Na twarz maseczki też miau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olecczzka

Super produkty, używam nie raz i zamawiam z hurtowni EuroShop24h. Polubiłam je jak byłam u rodziny w Niemczech! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Jeden Pan tu napisal ze to badziewie. Czlowiek z tzw syndromem biedaka. Gowno zarobic ale drogo kupowac zeby marke bylo widac. ( typowy zadluzony  Polak na zachodzie) Mieszkam w Niemczech i musze powiedziec ze to ze te kosmetyki sa takie nie znaczy ze sa zle. Sam uzywam kremow i probowalem roznych. Od drogich po te najtansze. Maski do twarzy z firmy Balea z q10  super jak dla mnie. Sam bylem na poczatku sceptycznie nastawiony do tej marki ale teraz wiem ze nie koniecznie  np za krem trzeba dac 50€ zeby byl skuteczny. Tak jak tu niektore Panie pisaly, ludzie naprawde bogaci kupuja kosmetyki tej firmy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×