Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kinia/
nie bylo mnie tu troche a ruch okropny.:)Kurcze, mam pecha omijja mnie mile rzeczy! z moim synkiem ok , na tyle ,ze nie dopuszcza mnie do kompa. Kimonoka - badz dzielna.!Podpisuje sie pod wszystkim tym co pisala do Ciebie nasza zalozycielka.Madra babka z niej!Trzymam kciuki za Ciebie i za maximatre , wypalacza i cala reszte. pozdrowka dla zlosliwca , katii i wszystkich milych tu zagladajacych. jest tyle pachnacych rzeczy na swiecie ,wiec po co nam pet??? na imprezce lepiej tanczcie , flirtujcie ..robcie to co fajne i nie uzaleznia. Buziak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam JEWEL 75 ,maximarta , Magda , kimnooka , Wypalacz co u Was słychać jak sobie dajecie rade trzymam za Was kciuki jak ktoś z Was może to niech się odezwie :D Pozdrawiam cale nasze grono BP i życzę miłego dnia za potrzebujących trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia13
hej..witam Wszystkich!ja się trzymam,choć..chwilami mnie ciągnie..ale bardzo chcę wytrzymać..O niebo lepiej się czuję bez fajki..głowa mniej boli-praktycznie wcale-więc naprawdę warto..papa miłego sobotniego wieczorku.A na imprezy faktycznie lepiej nie chadzać..bo kusi niemiłosiernie,no i można ulec....prawda?a szkoda tych dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyq
a ja tez sobie kurze... 2 dziennie glowa tez mnie czasami boli, jednak jak nie zapale w ciagu dnia ani razu-tez czuje sie super. mogloby tak zostac , ale nastepnego dnia chociaz jednego musze wykurzyc:( ach ten nalog!!! wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witaj katia 13 słusznie mówisz –w pierwszych dniach BP należy unikać towarzystwa śmierdziela pozdrawiam trzymam za Ciebie kciuki życzę miłego weekendu BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzizizii
a pali lub palil ktos z was trawke??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia13
kurcze przez to niepalenie obciagam fiuty nowo poznanym facetom w sumie bardziej sprawia mi to przyjemnosc niz palenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
witam!!!!!obiecalem,ze jak bede chcial ponownie podjac walke z papierosami to sie zglosze , a ,wiec jestem przez tydzien palenia od ostatniego rzucania uswiadomil mi ,ze jednak chce tym zerwac ,wiec jest juz 1 pazdziernika i z dniem dzisiejszym znowu walcze aktualnie jestem w pracy ,wiec dlatego tak pozno pisze spalilem ostatniego pap.o 23 30 i nie mam zamiaru juz wiecej palic pozdrawiam!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie zlamalam...wypalilam z 1000 petow z wlasna babcia pijac z nia i innymi wnukami naleweczke na jej imieninach, ale jakos nie zalamuje sie tym, od jutra znowu staram sie nie palic. jakos tak nie zalamalam sie tym, poprostu, ciesze sie z tych dni kiedy nie palilam, i postaram sie miec kolejne. pozdrawim wszystkich i caluje dzis niestety na smierdzaco;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę dołączyć do Was? Od trzech dni nie palę i aż mnie skręca. Moją normą było od 40 do 60 papierosów dziennie. I to takich mocnych. Utycia się nie boję (nie mam gdzie utyć. Ważę pnad 120 kg przy 176 cm wzrostu). Nie chcę już palić, chcę wyrwać się ze szponów nałogu i dlatego pytam Was, powtarzając za Gierkiem, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia13
stoisz na skraju przepasci. czas zrobic krok naprzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, Twój cytat wywiedziony jest od jednego z przemówień naszego króla Władysława Ociemniałego (p.v. Gomułki) :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
hello!!!!!!!wlasnie zbliza sie koniec mojej pracy przetrzymalem cala noc nie zapalilem ani jednego bo w sunie tez nie mialem co:D ,ale teraz wierze ,ze sie uda pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woytass, biję Tobie brawo na stojąco. Trzymaj się i nie daj się. Kopnij palenie w (wiesz w co). Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda... .
Dzis mija tydzien jak nie pale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):) Tak sie ciesze i jestem cholernie dumna:) Nie sądziłam ze wytrzymam. Czwartego dnia miała kryzys ale minął. Nie czuje głodu fizycznego, ale taki psychiczny......ale daje rade:) Boje sie bo w najblizszym czasie bede miec nerwówke a w takich sytuacjach mam straszną ochote na fajeczke. Fajnie ze dołaczyły nowe osoby, ktore dopiero co rzucaja fajki. Maxim...POMOZEMY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia13
do "katia13"podszywacza !!!robisz paskudne błędy....i tak wiadomo że te dwie ostatnie KRETYńSKIE WYPOWIEDZI są nie moje..miej odwagę i pisz pod swoim imieniem dupku..ok?pozdrawiam wszystkich..nie ma jak dzień bez fajeczki;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia13
do maxim2121 to nie moja wypowiedź..nie robię tak koszmarnych błędów w pisowni.Ktoś się pode mnie podszył..Trzymam za Ciebie kciuki jak i pozostałych-nowych na tym topiku...papa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia13
do maxim2121 to nie moja wypowiedź..nie robię tak koszmarnych błędów w pisowni.Ktoś się pode mnie podszył..Trzymam za Ciebie kciuki jak i pozostałych-nowych na tym topiku...papa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia13
maxim2121..jeśli masz ochotę o tym pogadać..zapraszam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam vojtass , Maxim2121 milo Was widzieć w naszym gronie – już nie jestem sam :D trzymam za Was kciuki powodzenia BP :D Magda – już najgorsze masz za soba – dumny jestem z Ciebie- wierze ze pokonasz śmierdziela w ciężkich chwilach pomyśl o nas !!! :D trzymam za Ciebie kciuki katia 13 cos mi nie pasowało w tych 2 wypowiedziach –tak jak by nie były Twoje bo do Ciebie to wogule nie pasuje (taki tekst gejowski ) i sie nie myliłem pozdrawiam itrzymam za Ciebie kciuki :D BP Pozdrawiam serdecznie Wszystkich bywalców tego topiku i życzę miłego dnia BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, jak się ktoś podszywa po Ciebie to zarezerwuj nicka i będzie po krzyku. A co do koszmaru przy czytaniu takich błędów, to mnie nie musisz mówić. Jestem belfrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia13
witam złośliweczka i maximka..dziekuję za zrozumienie.Chyba nie będę rezerwować nika-a może??-bo mądrzy ludzie od razu wiedzą, że to podszywacz..Ale przemyslę kwestię z rezerwacją....3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peephole
Psalm Dawida. Cyt.: '' Tych, których kocham doświadczam, bądź więc gorliwy i opamiętaj się. Słuchaj mojego głosu, słuchaj mojego głosu. ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo ciepło! Ciesze sie,ze nasza rodzinka sie powieksza.Jak to miło,jak sie wchodzi na topik,gdzie dzieje sie cos;) Pozdrawiam was wszystkich:)Ide do łóżka poniewaz grypa mnie rozłozyła! 44 dni BP...bedzie ich coraz wiecej:) Paaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam. Nie palę juz drugi dzień. i jest mi z tym całkiem dobrze. Kłopotów ze snem nie mam, wręcz przeciwnie. Komnatka przewietrzona, wysprzątana, więc śpi się dużo lepiej. Muszę tylko zwrócić uwagę na częstotliwość zaglądania do lodówki... :) Fiona, Kinia, dziękuje za wsparcie :) Zlośliwiec, trzymaj kciuki. Maximarta, JEWEL 75 - uda nam się! dajcie znać jak idzie. I jest więcej nowicjuszy :D - voytass, Maxim2121... fajnie, że jesteście. Zuziczka , rozrywkową masz babunie :D Zaczynaj od nowa! wiewioreczka33, zdrowiej :) zazdroszczę Ci tych 44dni BP. Nie palę. Pozdrawiam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z baseniku.u mnie problemy ze snem powoli mijają,tej nocy spałam super,a i tej na pewno też..z racji przepłyniętych długości ;)))życzę Wam Wszystkim miłego i kolorowego spanka..dobranoc..do usłyszenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystko od nowa, zaczynam od nowa, tomorrow zaczynam się trzymać lepiej. Imprezka była udana, to fakt, bawiłam się do samego rana, spotkałam się z kolegą, który zaimponował mi kiedyś że rzucił i sie trzymał, tym razem jedank polegl, wrócił, powiedziałam mu że ja podejmuję walke też dzięki Wam, że dzieki Wam mogę liczyc na wsparcie. Też zapaliłam, niestety, spotakłam sie z paroma ludźmi, i wróciły wspomnienia sprzed paru lat. Tak to jest. Jedanak były tez dla mnie dobre chwile i nawet niespodziewanie docenili mnie za moją pracę, co mnie powaliło z nóg... To była wielka nagroda dla mnie że doceniono mnie, a to tez daje mi motywację że w innej dziedzinie też powinnam się bardziej postarać, a nagrodę sama przeciez sobie wyznaczam w postaci zdrowia. Zaczął się październik i dla mnie to będzie ciężka praca nad sobą i swoją słabością. Jutro jest poniedziałek, i zazwyczaj zaczynam od poniedziałku wszsytko od nowa. ;-))) Pozdrawiam nowo przybyłych Katię13,voytassa, Magdę, Zuziczkę--zaczynaj od nowa, wciąż warto, kiedyś musi nam się udać, Maxim2121---pomagamy sobie wzajemnie, ja tez potrzebuję jej , i Tobie też pomożemy;-) Kimnooka---super Ci idzie;-),maximarata, wypalacz, dziewczyq--- trzymajcie sie mocno, musimy uwierzyć w siebie;-))) zlosliwcu, Fiona, kinia --- kochani dzięki za wsparcie, Wiewióreczko33--- zdrowiej skarbie i wracaj na topik, jesteś nam potrzebna do wsparcia;-))) Miłych snów;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×