Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość zlosliwiec
Dziewczynki pouciekaliście na gg a tu ciszaaaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko wsiem pierwszy raz tutaj jestem o tej porze, w koncu po pracy chociaz dzisiaj mam dostep do neta... co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez teraz siedze na gg i czekam a noz widelec moze sie ktosik odezwie... sluchawki na uszach i nowe nutki slucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
wesolutka na razie sam zostałem :D pozdrawiam Cie serdecznie jak widzisz Wszyscy się dzielnie trzymają :D nich na razie nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spoko zlosliwcu dobrze ze nie narzekaja ja tez sie staram ale ciezko jest tzn da sie wytrzymac jeszcze a ty ile nie palisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..własnie wróciłam ze spacerku-dwugodzinnego,dodam!!-i musiałam jeszcze rzucicć okiem na topik. wesolutka,podałam swój numer gg...ale nie mam Twojego,bo na pewno odezwałabym się....;) pozdrawiam całą paczkę;)..niepalących..Nowych i Starych;) łachachachachaccha....ale to fajnie brzmi.... jedank w sobotę idę na imprezkę...ciekawe...czy wytrzymam... zrobię taki mały teścik;) pa śpijcie Wszyscy dobrze..dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Wesolutka ja już przestałem liczyć ale już minęło 18 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewel, co smutna minka tak po nocy, heh...(??????) Głowa do góry wspomagacze (nie o Tabex mi chodzi tym razem) czuwają. Dobranoc wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwa trzynastka.....:P Wiewióreczka...znowu mamy dyzur??????.....kiedy ja odeśpię nocke? :P :P :P Pozdrawiam wszystkich pachnących...niekoniecznie wyspanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyśpisz się kochana...hehehe...będziesz do emeryturki dorabiac :P...oto co nas moze czekac jak męzów zaradnych nie będziemy miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
cześć dziewczęta jestem - 26 dzień jest ok wczoraj z wieczora było trudno ale śmierdziel dostał kopa WALKA TRWA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!!!Robota to głupota--->Picie to jest dopiero zycie...hehehe nie w dosłownym tego słowa znaczeniu:) Nie chcemy przeciez popasc z jednego nałogu w drugi:)hehe...ale nam dzis humor dopisuje :)Co tam...Korzystajmy z zycia poki mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cometa--->twardziel z ciebie:)podziwiamy cie naprawde:) My dzis znowu ze Słoneczkiem dyzur pełnimy!!! Wypijesz kielicha za zdrowie niepalących,pachnących????? Buziaki dla ciebie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka:) słoneczko:) cometa:) i dzień dobry reszcie śpiochów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×