Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość cometa
cygaretka ja jestem z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
koniecznie salatki na impre i sery plesniowe, smierdzace jak stare skarpety +owocki :) uwielbiam !!!! Wlasnie wypilam kieliszek martini , tak przy piatku wypada - prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
uwielbiam Kraków !!! a jeszcze bardziej uwielbiam Kazimierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
u mnie 43 dni bez peta !! Prawie 2 kg . wiecej , przeszlo 200zł wiecej w portfelu ( juz wydane:) ale jest ok. Pozdrowka i milego wekeendu !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
no ładnie kinia już już jubileusz 50 dni tak trzymaj Kraków jest piękny to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka.....impra odwołana;) i dobrze kinia-pozdrawiam cometa-pozdrawiam ..i wszystkich pozostałych też.... miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego weekendu BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo/po 30/
A ja nie mam się czym pochwalic, bo - PALĘ :( Robie to automatycznie, to się dzieje jakby poza moja świadomościa. Jestem podłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz caro..chyba jeszzce w pełni nie dojrzałaś do rzucenia fajek..musisz po prostu tego chceić.inaczej nic z tego nie wyda;( hej..wesolutka...mam nadzieję,że nie dąsasz się na mnie za tego \"wspomagacza\"..hm??;) odezwij się...ok?;) jestem po obiadku i walę na zakupki.... aha ,ja w nagrodę,za niepalenie ide do kosmetyczki na zabieg dotleniający;) buzia, szyja i dekolt-no i masażyk-to podstawa! a co tam..żyje się raz;)albo faje...albo przyjemności;) buziaki dla wszystkich pięknych pań i przystojniaków BP;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
Caro - nie załamuj się. Ja też miałam chwile słabości , w najtrudniejszym momencie po tygodniu niepalenia , złamałam sie i zapaliłam i poszło przez noc pół paczki. Rano biłam się w piersi , nie chciałam spojrzec w lustro, ale próbuje dalej , walcze z dziadem , nie poddaje się. Caro nie poddawaj sie też, chocbyś 100 razy miała tylko próbowac to zawsze bedzie pierwszy zwycięski kroczek na przód a za którymś razem w końcu wyjdzie. A skoro tu zaglądnełaś mimo wyrzutów sumienia tzn ze ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
katja- :) - ja sie nagradzam tak samo jak Ty! W nagrode ,ze nie pale chce byc piekna !!:) oj , oj karo - Tobie trzeba pogrozic paluszkiem :(nie dalas rady ? coz..to jeszcze nie koniec swiata , przemysl wszyskie za i przeciw i do dziela.Zacznij od nowa ! Pozdrowka dla tych co wytrzymuja !Milego wekeendu kochani ! Zycze duzo sily na imprezach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Gdzie się podziały piękne dziewczęta :D Chłopaki pozdrawiam i graba :D karo/po 30/ musisz nastawić się tak od środka i pogodzić się z tym ze nigdy więcej śmierdziela ja wiem ze jest straszny żal rozstać się z petem. Musisz tu być razem z nami każdego dnia bo to pomaga w 50 % życzę powodzenia trzymam za Ciebie kciuki nic nie tracisz tylko zyskasz wierze ze i Tobie się uda zostać w naszym GRONIE PACHNACYCH :D BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarossa
karo ja mam podobnie. palenie jest tak jkaby czescia mojej osobowasci. mam rzucic bo chłopak mnie do tego zmusza no i sama iwem ze sie truje ale to takie trudne.. nie umiem wytrzymac paru godzin a co tu mowic o paru tygodniach czy miesiacach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
bellarossa ze mną było to samo byłem zawodowym palaczem palilem około 40 lat prawie 3 paczki dziennie nie wierzyłem ze mi się uda mogłem nie jeść 2 -3 dni abym miał tylko zapalić spróbowałem rzucić –przeżyłem horror - udało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarossa
złosliwiec--> ja mam teraz zapalenie płuc, nie wiedziałam o tym, myslałam ze to zwykle przeziebienie i przez cały tydzien paliłam tak jka zwykle czyli paczke dziennie. teraz boli mnie wszystko i czuje bardzo bardzo zle. fajki niszcza.. ja juz probowałam nie palic wytrzymuje gora 2 dni. 3 dnia zawsze sie poddaje.. nie umiem powiedziec sobie nie. a jak ty rzuciles? jakies leki brales czy tak sam z siebie? podziwiam cie za siłe woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palacze uwazajcie ponoc jest nowy straszny zmutowany wirus gruzlicy na ktory nie ma lekarstwa, palacz ktory go zlapie - trup na miejscu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny słuchajcie Złośliwca...On wie co mówi :) A od siebie dodam, że paliłam ponad 20 lat ponad paczkę dziennie....sa chwile, że pet jest moim cieniem...heh....dacie rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
bellarossa –ja nosiłem się z tym zamiarem od dłuższego czasu nie byłem chory po prostu chciałem rzucić bo nie pamiętałem tamtych lat w których nie paliłem kilku kumpli rzuciło palenie a ja im zazdrościłem spróbowałem – udało się co przeżyłem to nie da się opisać bellarossa - spróbuj rzucić to świństwo jest o co powalczyć z nami na pewno Ci się uda powodzenia trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Sloneczkooo OK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze kochany...buziak wielki dla Ciebie, bo nie pamiętam czy Cie już dzisiaj całowałam...ale kac już za drzwiami jest...heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!! Poczytałam sobie topik!!! Fajnie,ze jest nas coraz więcej.Trzymam kciuki za tych,ktorym jest trudno rzucic:) Każdemu z nas było trudno,ale jak na razie dajemy rade,oby zawsze tak było,oby nigdy juz nie nadeszła chwila słabosci:) Niestety palaczami zostaniemy do konca zycia,tylko mam nadzieje,ze palaczami niepalącymi:):):) Fado--->cos mało sie dzis udzielasz:) Zlosliwiec--->buziaczki👄 Katia13--->rowniez miłego weekendu:) Bellarosa--->powodzenia,uwierz w swoje mozliwosci:) Cygaretka--->pozdrawiam,buziaki dla coreczki Kinia/--->winko w pracy?? Karo/po30/--->walcz kobieto naprawde warto:) Wesolutka--->upic sie mozesz,ale nie pal!!! Słoneczkooo--->twoja wiara we mnie,dała mi siły do wali:)👄 Pozdrawiam wszystkich niewymienionych:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo Wiewióreczka po porannej libacji na topiku ( ze mna piła ) :P widzę w świetnej formie hahahaha :D witaj kochana!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo/po 30/
Dzięki za wyrozumiałość i zrozumienie. Zmówcie jakiś paciorek za mnie, żebym rzuciła to g....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy poprzednio o imprezach mówili, a ja jutro idę. I co? Heh, mam ochotę poeksmerymentować, ale nie z fajkami. Hmmm... Zdam raport po wszystkim, ale, mając kontakt z wami na pewno nie zapalę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×