Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Puściutko jeszcze dzisiaj. Sorry, że przy sobocie budzę, ale trzymajcie za mnie kciuki szczególnie dzisiaj, wiadomo - impreza! :) Ciepło pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Fado--->ja napewno bede trzymac za ciebie kciuki:)Wierzę w ciebie!Jesli bedzie cie ciagnac to pomysl sobie w tym momencie,ze my jestesmy z tobą:)Jutro bedziesz miała wyrzuty sumenia zobaczysz!!!Zmykam bo mam gosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo/po 30/
A ja rano nie zapaliłam! Może to zabrzmi smiesznie, ale dla mnie to ogromne osiagnięcie - nie zapalic zaraz po przebudzeniu. Zjadłam sniadanie i ciągle do tej pory nie miałam papierosa w ustach. Chcę przestać palic - raz na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie caro-3mam kciuki fado-ja mam jutro imprę rodzinną,ale nikt nie pali,więc będzie mi łatwiej wiewóreczka-całuski weslolutka-również jewel-dobrego humorku słoneczkooooo-jak oczęta??chyba lepiej... piotr46-buziaki złośliwy-równiez cometa,cygaretka,jerzysss,i Wszystkich pominiętych-pozdrawiam i całuję;) papa...placki popieczone,więc biorę się za rejony...kurczę...ponad 100mkw.to nie żarty...wrrrrrrrr papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
A to sie upiły wczoraj sikoreczki :))) I ja mam imprezke. PAlący- pół na pół. JA chce być w tej drugiej połowie. ECH..... UZbrojona w tabax z mocnym postanowieniem bedę sie trzymać i wy trzymajcie za mnie . Plissss. acha na dobry poczatek wywalam wszystkich palaczy do innego pokoju pod okno dachowe :)))) Pozdrowienia za wszystkich. Niech moc bedzie z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
Hej , hej ...ale imprezowaliscie wczoraj ! :) A mnie nie zaprosiliscie ? brzydale ! :) Uwielbiam czerwone wino ,a chilijski cabernet to moje ulubione. Za to dzis se walne , o ! Ide potanczyc do jakiegos klubu. Ziomale tez sie wybieraja ??? Buziaki dla pewniakow i tych bez silnej woli/, cmok , cmok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
Tak trzymaj cygaretka !!! mnie tez dzis zadymia ale coz ..mysle,ze dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co ja tu widzę?? Libacje alkoholowe?? :-) Wkrótce topik przeobrazi sie w treningi AA :-D Pozdrawiam. Ja nie pale i mój mężus równiez. Trzymam za \"rzucaczy\" kciuki. Specjalne ukłony w strone Złośliwca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik-->dlaczego wtedy w nocy miałaś taka smutną minke??Czy cos sie stało kochana??Dzis mam strasznego dołka,ale nie ciagnie mnie do petow...Na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Pozdrawiam Wszystkich serdecznie :D BP Dopiero, co wróciłem z pracy karo/ po 30/ dumny jestem z Ciebie wiem ze dasz rade odzywaj się jak najwięcej to pomaga trzymam za Ciebie kciuki :D jovik –dzięki i pozdrawiam :D za potrzebujących trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!!!...:D Dopiero dotarłam do domu...co widzę...dzisiaj wiekszośc imprezuje, więc pilnujcie sie drodzy moi, żeby Wam się stare czasy nie przypomniały..hehehe Złośliwcze...tradycyjnie..buziaczek...heh Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowasniegu
slchjacie laski ja pale vivy waniliowe i tera zpyatnie czy tak naprawde sa mneij szkodliwe od mocnych papierosow i to ze paczka starczy mi na tydzien pale jakies 2/3 papierosy na dzien czy to nei ma znaczenia czy truje si etak samo jabym palila paczeke dziennie lubie palic relaksuje mnie to nei jakies smrodziaki al ekobiece papierosy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa nafty i azbestu
spadaj kopciuchu wailiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha...a to się usmiałam...kobiece papieroski... 2- 3 dziennie, potem 10, skończy się na paczce, albo gorzej...ale jak lubisz?...Twój wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarossa
nie pale dzis cały dzien. ale juz mnie skreca,zeby zapalic.. co tu robic? jak zabic w sobie chec na papierosa? w ogole da sie to zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to długi proces..nie da się na pstrykniecie palcami zapomniec o fajkach...przykro mi, ale jeśli bardzo chcesz rzucić to dziadostwo, to potrzeba dużo samozaparcia...zobacz sama ile ludzi potrzebuje tutaj pomocy....jak dzielnie walcza o każdy dzien bez śmierdziela...tu sa łzy, złosc i bunt.Ale potem jest radosc i wdzięcznosć za wsparcie....zostań z nami...walcz!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście bardzo pomogło czytanie topiku od samego poczatku...niektóre watki znam na pamięć...spróbuj ...przeczytaj jak inni radzili sobie z nałogiem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarossa
postaram sie. najgorsze jest to ,ze moja mama pali.. w sumie teraz mam tydzien choroby przed soba i siedzenia w domu. moze jakos dam rade. gorzej bedzie jak juz wyjde na ulice. dziwne ale własnie jak gdzies ide to najbardziej lubie palic. ablo w przerwie mieczy zajeciami na uczelni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarossa
szczerze mowiac miałam zamiar rzucic juz dawno. no i probowałam ale nie wychodziło.. teraz mam zapalenie pluc wiec nie chce palic,zeby nie pogorszyc.. -moj chłopak bardzo nalegał,zebym rzuciła -nie moge zniesc mysli,ze kazdego dnia tak sie truje. to oropne na własne zyczenie sie wykaczam.. -szkoda mi chłopaka bo cały czas ode mnie smierdzi -wydawałam całą kase jaka miałam na fajki.. a niedawno zaczełam nawet okłamywac mame bo nie miałam za co fajek kupic.. nie podoba mi sie to kim sie stałam przez to swinstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest Wiewióreczka 33..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarossa
mysle,ze tak :) pewnie przytyje 100kg ale nie chce juz palic.. chce zyc zdrowo a nie zabijac sie kazdego dnia..mam nadzieje ze bede mogła codziennie wpisywac tu koleje dni bez papierosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto pytał o mnie?? Bellarossa-->zapalenie płuc powinno juz skłonic cie do rzucenia tego swinstwa:)Jesli zalezy ci na twojej miłosci(chłopaku) to zrob to dla niego,napewno bedzie z ciebie dumny.Tak niedawno minął mi dzien,tydzien,miesiac BP,a we wtorek minie 60 dni BP:)czy to nie jest piekne??Pozdrawiam gorąco:) Buziaczki!!!Jestem wspierana i tym samym słuze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... Ja nie pale papierochow, ale postanowilam wtracic \"swoje 3 grosze\". Otoz mysle, ze super, ze sie nawzajem wspieracie i, ze w ogole zdecydowaliscie sie na walke z tym nalogiem, ale wydaje mi sie, ze tytul topiku powinien brzmiec RZUCILAM PALENIE! HURRRA! ;-) Trzymam kciuki. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roczek minal :D tak tylko pochwalic sie przyszlam... wspieram z daleka i ciesze sie ze topik tak ladnie sie rozrosl ;) pozdrowienia dla zlosliwca i starszej bandy - moze jeszcze sie pojawia zeby sie pochwalic, jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×