Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

🖐️ witam Cię dociass 🌼 nie raz wspominam sobie starą gwardię było bardzo ciężko ale wynik jest :D BP katia 13- 🌼 ignoruj czerwonych tak jak by ich nie było :D pozdrawiam BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dociass 🖐️dzieki :)mam andzieje, ze u mnie tez to minie:D Kurcze caly dzien bylo super, w ogole nie chcialo mi sie palic , a teraz troche chce ale oczywiscie nie zapale, a moglabym z moja sis....;) Zaraz musze zmykac do pracy:( I po mom weekendzie :o Udanego wieczorku wszystkim🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kati 13
a czep sie tramwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaak....złośliwy.....STARA GWARDIA to jest to;-) ale gdzie oni wszyscy są???????powiesz mi.....👄...papa całusy dla wszystkich..wiecie co???wraca mi humor.... pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kati 13
katia no widzisz nie boli 👄...... czy ja bylem zlosliwy.......myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia 13-naprawdę stara gwardia już daje radę żyć bez śmierdziela :D od czasu – do czasu ktoś się jeszcze odezwie a tego nam tu brakuje :D czuje ze i na mnie niedługo przyjdzie czas znając siebie wiem ze wygrałem potrafię żyć bez śmierdziela BP katia 13-takiej wolności i Tobie z całego serca życzę 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki złośliwy...ja chyba też...i niech nas pomarańczowi zastąpią;-) papa dobrej nocki wszystkim życzę..czarnym i ..kolorowym też;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda - jest tak latwo juz bez papierosa ze nie pamieta sie o tych zlych dniach az tak dobrze ;) Ja teraz mam nowy cel przed soba - powazne odchudzanko - kolejny etap na sciezce po zdrowie. Palenie, tfu, niepalenie :D mam opanowane... Ale i tak od czasu do czasu bede sobie przypominac, tak w razie czego jak jakies glupie mysli do glowy przyjda. To u mnie juz rok i miesiac czy cos takiego. Mozna niepalic jednak i mozna uwazac to za calkiem naturalny stan. Pozdrawiam (stara paczke szczegolnie... choc rozwiali sie z dymem :P ) Za swiezo niepalacych trzymam kciuki 🌻 Uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
zaczelo sie - mam straszna ochote zapalic............ POMOCY... wrocilam do domu z knajpy- pelno palacych.... ciezko, tak bardzo chcialam poczuc tn dym w ustach... w gardle... udalo sie choc nadal ciezko..........................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach, a słońce świeci ponad nimi🌻...........👄 Miłej niedzieli dla Wszystkich PachnęcychDWU-KOLOROWYCH:classic_cool: 57 dzień BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj minelo 200 dni hmm w maju kiedy rzucilam to swinstwo kazdy dzien byl dla mnie walka ze soba sama. Patrzac wtedy na wpisy innych ktorzy wtedy nie paili juz poł roku lub wiecej,myslałam sobie,kiedy ja bede mogla tak powiedziec o sobie. Nie powiem,ze bylo lekko,bo nie bylo,ale kazdy nastepny dzien bez papierosa wprowadzal mnie w coraz wieksza euforie i dume z siebie samej. Papieros byl dobry na wszystko. Zabicie czasu,obowiązkowo przy kawie,przy spotkaniach towarzyskich,dla uspokojenie nerwow itp Dzisiaj wiem,ze mozna sie bawic,pic kawe,zabijać nudę radzic sobie ze stresem i nerwami bez papierosa wiec może ten najgorszy okres mam już za sobą. Nie powiem,że całkowice pozbyłam się chęci na fajkę,ale w takich chwilach pomyślę o Jovik i Złośliwcu oraz jego dębowych kciukach i sama usmiecham się pod nosem do siebie. Wtedy przechodzi ochota na papierosa. Całe szczęście,że takie chwile pojawiają się coraz rzadziej:) Dawniej niewielka kłotnia,nieporozumienie w małżeństwie i spalałam paczkę fajek. Teraz sadze,ze po takich przejściach jakie miałam tego roku i dałam radę bez papierosa, poradzę sobie chociaz jeszcze w dalszym ciągu mam gorący okres. Do Wiewioreczki--> doczytałam,ze jestes w Anglii.Nie wiem na jak dlugo planujesz swoj pobyt,ale jezeli na dluzszy okres,to moze sie spotkamy:) Prawdopodobnie pojade tam po Nowym Roku:) W tej chwili mam tam jedna corke ,niedlugo poleci druga. Jak sie juz tam poukladaja to mam obiecane,ze i mnie zabiora do siebie;) trzymam za Ciebie kciuki,dasz rade tym bardziej,ze fajki tam kosztuja astronomiczna kase Pozdrawiam Cie serdecznie i nie daj sie :) No to by bylo na tyle POzdrawiam Was Wszystkich BP Zlosliwcu👄 Jovik👄 Katia13👄 Sloneczko👄 jerzys👄 oraz cometa,Kinia, alleaffar,fado,motomysz, Wala Twist,Martusia82 i wszystkich,wszystkich ,ktorych tutaj nie wymienilam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika* 🌻 wiewiórka fado🌻 słoneczkoo🌻 setunia🌻 alleaffar👄 cometa👄 złośliwiec👄 jerzys👄 pozostali🌻🌻🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never not smolke cigarette
kolorowi pozdrawiaja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never not smolke cigarette
kolorowi pozdrawiaja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never not smoke cigarette
teraz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !!!!!!......:) Ika---> gratuluje z całego serca 200 dni BP i zyczę Ci jeszcze wiele takich pachnących setek.!!!!!! Katia---> kochana masz rację...zycie CUDEM jest ....mimo wszystko....i trzebe je mocno w garści trzymac, zeby nie wymknęło sie ani na moment, ani na ułamek sekundy.... Motomysz---> trzymaj się dzielnie kochana...ja wiem jak jest cięzko na poczatku...ale sama zobacz ilu osobom udało się rzucić to dziadostwo...cholernie cięzko jest bez wsparcia, więc bądz tu jak najczęsciej...:) Trzymam kciuki za wszystkich, którzy ich teraz bardzo potrzebują....:) Wiewióreczko--> jestem z Tobą myślami.....:) Chłopaki----> ....buziaki !!!!!.....:P Pozdrawiam wszystkich i tych których nie wymieniłam tez....i tych którzy nas po cichu czytaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika--->jestem w Anglii a dokładnie w Northampton,jesli jeszcze tu bede to napewno sie spotkamy,no chyba,ze corka jest bardzo daleko od mojej miejscowosci.🌻 Słoneczko-->ja tez mysle o tobie i twoim nowym zyciu...zycze ci,aby wszystko sie poukładało:)🌻 Katia13--->dziekuje za szybką odpowiedz:)🌻 Fado-->co u ciebie kochana?🌻 Zlosliwiec-->pozdrawiam:) Cometa-->gratuluje wyniku:) Ppozdrawiam wszystkich z topiku🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko.....układa się....:)....powoli spokojnie...teraz wiem, ze własciwa wybrałam drogę... I dopiero teraz po latach wiem, ze na skróty sie nie da...i że coś trzeba stracić, aby zyskać coś... Zyczę Ci wytrwałości i cierpliwości...spełniaj swoje marzenia, bo nikt tylko Ty możesz uczynić swoje zycie lepszym...:)....🌻......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
kurcze,ale wam zazdroszcze,ze daliscie rade. ja czekam na paczuszke od taty,mysle,ze we wtorek zaczne brac tabey i tez mi sie uda. niestety bez wspomagacza nie dam rady. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleaffar🖐️:) wtedy to szlam dopiero spac , a teraz juz wstalam:D Zmp🖐️ ja wierze , ze Tobie sie uda!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewioreczka33---> moja corka jest w okolicy liverpoolu i powiem Ci,ze na dzien dzisiejszy moglabym isc na nogach byle dalej stad Dobija mnie ten kraj:/ Mam nadzieje,ze Ci sie wszystko szczesliwie pouklada ,podobno Anglia to kraj mozliwosci. Pozyjemy,zobaczymy:) 3mam za Ciebie kciuki:) Sloneczko--->pozdrawiam i dziekuje za zyczenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmp---> ja wierze, ze Ci się uda...pamiętaj jednak, ze zaden wspomagacz nie rzuci palenia za Ciebie....:) ...potrzeba jeszcze bardzo bardzo chcieć.... Trzymam kciuki !!!!!!...:)..... Ale tabex jest rewelacyjny...sama sprawdziłam i się udało...:P Wiewióreczko--> niestety jeszcze nie mam neta w domku...klikam z pracy...dzisiaj jestem do 19 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do słoneczkooooo🌻 pisałam do Ciebie na gg,ale nie dostarczyło do Ciebie wiadomości..ponieważ nie ma mnie na liście...mój nr 8772867 pozdrawiam..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×