Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam wszystkich bywalców walczących:classic_cool: miłego dzionka życzę. wiewiórkaaaaa przesyła całusy 👄i jest duchowo z nami!niebawem sie odezwie,pozdrawia wszystkich słoneczkooooo-co z Tobą? alleaffar,złośliwiec,cometa,cygaretka-👄 wszystkie dziewczynki 🌻 magdusia-jak nastrój??gotowa do walki??? 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bongiorno👄 co u ciebie???pamiętam..pamiętam...z rozpoędu wyżej pominęłam....🖐️,miłego dnia. u mnie 88 dzień BP🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w nastepnym dniu:-)) Złosliwiec dzięki za kwiatuszka. Dalabym Ci caluska , ale jeszcze nie umiem wkleic.Masz tak CMOK:-)) Wszystkim udanego dnia życzę, chociaz u mnie za oknem szaro i buro jak jesienią:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23DBP wiem że początkującym nie jest łatwo ale kochani próbujcie, każda próba nawet początkowo nieudana, przybliża do osiągnięcia sukcesu. Kochani dziękuję że pamiętacie🌼👄. Niestety jestem dalej głucha miałam nadzieje że lekarz pomoże i kicha:(. Pozdrawiam wszystkich pachnących BP 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ nie mam niestety czasu zeby poczytać co u Was słychać ale wpadłam żeby powiedzieć ze nadal nie palę i dziś jest 65 DBP :classic_cool: Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ Magdusia, Madziorek - walczcie z nalogiem, nie poddawajcie sie Godzinka - 23 wyglada bardzo ladnie a 30 dni jeszcze ladniej a to juz niedlugo bo 27.12 :) ktos dzis mi zrobil przykrosc i strasznie sie zdenerwowalam do tego stopnia, ze pierwsza moja mysl to byl papieros :( czulam, ze musze sie zaciagnac to pierwsza taka sytuacja od kiedy rozstalam sie z papierosem gdzie tak silnie odczulam chec zapalenia wiecie co zrobilam weszlam na topik i mi przeszlo dobrze, ze jestescie :) 🌻 to moj 12 DBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zara_zka dzielna dziewczyna z ciebie. Takich sytuacji będzie dużo ale my się nie damy.🌼👄🌼👄 Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rozwiazalam moj problem i moge spokojnie znowu zaczac rzucac. No trudno, nawet jak od czasu do czasu zapale to nie bedzie tragedia dla mnie, wazne, ze nie pale codziennie i moja pierwsza mysla nie jest papieros.Oczywiscie mam nadzieje, ze juz nei zapale, ale jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Madziorek ty tu sobie furtki ewakuacyjnej nie zostawiaj:(.Wiadomo, że lepiej mniej palić niż więcej ale najlepiej zerwać z tym nałogiem i mieć go z głowy tego śmierdziela. A tak to starasz się oszukiwać samą siebie. Amazonko co się dzieje ?? Pamiętaj niech się wszystko wali ale Ty nie palisz:D 🌼 jerzys nie wiem czy to Ty ale nie zapomnieliśmy o Tobie👄 cometa wielkie gratulacje🌼 jelena wpadaj częściej:D👄🌼dziękujemy za piękne życzenia:D Złośliwiec🌼jak tam karp złowiony:D alleaffar 🌼 mam nadzieje,że dalej jesteś z nami:D Bongiorno Co się z tobą dzieje:( gregia i zara-zka 🌼👄 kajka1🌼ten CMOK jest wspaniały:D katia13🌼 kinia🌼 Kochani wypisałam tylko osoby z ostatniej strony bo niestety u mnie już jest walka o komputer(mam dwóch przeciwników którzy twierdzą,że pracują na kompie- a ja to co grzyb:D) Balbinko,Amazonko 🌼👄 mam nadzieje że jesteście z nami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek w ten sposob myslac nigdy nie zucisz;(i ciagle bedziesz miala wyzuty,zamknij ten rozdzial na zawsze inaczej sie nie da,wyzuc smierdziela nie warto jeden fajek nic ci nie pomoze,zycze ci powodzenia zucaj to!!u mnie no nie wiem juz stracilem rachube okolo 70 dni bez fajki pozdrawiam wszystkich pachnacych no i tych co probuja,wesolych swiat wszystkim BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zara_zka - jakbym siebie czytała, mam dzisiaj doła na 100 metrów, chce mi sie wyć, palić i wogóle!!!!!!!!!!! Myślałam że nie wytrzymam, musiałam zaglądnąć do was bo jeszcze chwila a poszłabtm po fajki, rzuciłam wszystko i poczytałam, przeszło mi juz troszeczkę, ale......😭 Ten topik chyba naprawde jest jakiś magiczny, cieszę sie że jest, bo bez was napewno bym zapaliła :( Wiem że z wami dam radę JAK MI SIE DZISIAJ CHCE WYĆ!!!!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j eerzys
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia bez peta caly czas i nadal nie pale i nie zapale wiecej ! ! !! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich Pachnących :D Gadzinko 47 – 🌼 :D dużo zdrówka Zara_zka – 🌼 dzielna,dzielna trzymam również kciuki :D Magdusia22 – co jest z Tobą  Madziorek – 1212 uważasz ze to nie tragedia jak sobie od czasu do czsu zapalisz  a ja uważam ze nikt nikogo na siłę nie uszczęśliwił NIEMA KONTROLOWANEGO PALENIA{ dziś 1 pet – jutro 20 } Za potrzebujących trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH SWIAT !!!!!!!!!! JA sie nie gniewam nie rozumiem nie kumam nie trybie nie wqiem czemu komplet ignor moge prosic o wybaczenie moze ktos napisze o co chodzi przepraszam!! !! ! ! ! ! ! jesli zawinilem mea kulpa jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko becz - wyrycz się to nieraz pomaga.Ale pamiętaj papieros Ci w niczym nie pomoże. Jesteś dzielna i dasz rade wszystko pokonać.Ty mnie przeciągnęłaś przez najgorszy dzień.Teraz ja Tobie bym chciła pomóc wiem że nie masz czasu ale czytaj topik on naprawde posiada siłę.Pomyśl jutro będzie lepiej a wszystko przeminie.Trzymam kciuki 🌼Jeżeli ktoś Cię skrzywdził to mu wybacz łaskawie to też pomoże tobie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko - pobeczmy razem 😭😭 naprawde mam zly dzien !! :(:( z rana to bylo przegiecie palki niewinnie mi sie oberwalo a pozniej to takie zwykle przepraszam mi jakos nie pomaga :( zeby tak niektorzy pomysleli zanim cos powiedza.. jakby tego bylo malo to pozniej znowu dostalam w kosc i teraz siedze i sie zastanawiam czy bylam poddenerwowana, czy to moja wina, czy ten ktos to taki prostak co nie potrafi przyznac sie do bledu? dobrze, ze pozbylam sie tej paczki fajek ... smutno mi dzis mam dola :( chce mi sie palic ale nie zapale jak koniec to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzys..chłopie,jaki ignor?teraz to ja nie kumam....powiedz w czym rzecz?trzeba to wyjaśnić....ok?no..i fajnie ,że zawitałeś po długiej absencji....:classic_cool:..fajno...naprawdę...👄 amazonka...3maj sie...dasz radę... gadzinka..masę zdrówka... madziorek...ty również... i cała reszta też..;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusia🌻🌻🌻🌻🌻🌻 gadzinka🌻🌻🌻🌻🌻🌻 madziorek🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zarazka🌻🌻🌻🌻🌻🌻 rolf🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jelena🌻🌻🌻🌻🌻🌻 bongiorno..zaginął czy jak???🌻🌻🌻🌻🌻🌻 złośliwiec po raz następny....🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a co tam...chłopaki też należą sie kwaitki....prawda?nie tylko dziewczynkom...poza tym, może od nich weselej sie Wam zrobi...hm>???idę dziś wieczorkiem na długi spacerek....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uufffffffffffffffffffffffffffffffff......chyba wyieniałm cały skład....dotychczasowy..jestem pewna ,że nas przybędzie...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarazka...🌻🌻🌻 zanam ten ból.Ja mam to samo od poniedziałku.I najgorsze jest to,że TA osoba,nie ma sobie nic do zarzucenia,jest bezbłędna-nawet jak niesłusznie opierdala, przecież ma RACJĘ!!!!-sorry-a Ty masz być jasnowidzem...odczytać wszystkie jej myśli i życzenia..Ok..jak zasłużę..prosze bardzo..przyjmę ..i się przyznam.Ale jak niepsrawiedliwie...??to niestety boli.Ale to jest domena prostaków..bo jak mówi chińskie przysłowie..\"prostak żąda od innych, prosty wymaga od siebie\"...ale nie potrafię takich osób zrozumieć.... I doskonale Cie rozumiem...bo od zeszłego tygodnia ,jestem na granicy zapalenia..dosłownie...!mam nadzieję, że do piątku jakoś tą wydrę zdzierżę!!brrrrrrrrrrrrrrrrr....koszmar z ulicy Wiązów to pikuś przy niej..... paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Zarazka są takie dni buuuu :( ale trzymasz się i zato masz 🌼 i buziaka 👄 Jutro będzie lepszy dzięń naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, wiedziałam że można na was liczyć :) Gadzino, nie chodzi tu o konkretna osobe, która mnie skrzywdziła, ten, który mnie skrzywdził będzi mnie kiedyś z zycia rozliczał (czytaj Bóg) więc nie wiem czy to ja mam Jemu wybaczać, czy też On musi i wybaczyć to co teraz czuję i myślę :( Wiesz o co chodzi bo pisałam Ci na gg, poprostu zabrał mi rodziców troszkę za wcześnie a teraz bedą święta i się rozkleiłam. Nie zapale papierosa bo nie chcę i wiem że to nic nie da, problem nie zniknie po wypaleniu magicznej pałeczki, ale tak bardzo mi brakuje tego czegoś, sama nie wiem, Katia wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×