Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam Was po długiej przerwie to już 107 dni BP jest super pozdrawiam wszystkich walczących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDRÓWKA W NOWYM ROKU I Z DALEKA OD ŚMIERDZIELA TEGO WAM I SOBIE ŻYCZĘ DZIĘKUJĘ WAM ZA TEN MÓJ SUKCES BO JESTEŚCIE TEŻ JEGO AUTORAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miłego dzionka życzę oraz wytrwałośći. 👄 aurelia 25 🖐️🌻👄 bully brawo, nie poddawaj się, samopoczucie się poprawi bardzo szybko, zwłaszcza gdy zobaczysz więcej kasy w kieszeni :D 🖐️🌻👄 frezja* 🖐️🌻👄 zlosliwiec 🖐️🌻👄 alleaffar 🖐️🌻👄 gregia co tam u was dziewczyny jak wam idzie 🖐️🌻👄 zarazka 🖐️🌻👄 Gadzina47- kiedy dołączysz 🖐️🌻👄 setunia 🖐️🌻👄 Katia13 🖐️🌻👄 Kinia/ 🖐️🌻👄 Balbina723 🖐️🌻👄 sloneczkooo 🖐️🌻👄 jerzys gdzie jesteś chłopie, daj znak 🖐️🌻👄 fado wspaniale wspierasz nowicjuszy 🖐️🌻👄 Kwasna Cytryna nie ma za co , uwaga na słodkości, zgubny substytut niepalenia, ja od wczoraj na odwyku cukierkowym :D, kup gumę orbit dla dzieci, słodka jak cukierki a nie ma cukru :) 🖐️🌻👄 bellarossa 🖐️🌻👄 jelena 🖐️🌻👄 net-ar tak trzymaj vivi35 Gratulacje🖐️🌻👄 blanka147 zaglądaj, naprawdę warto 🖐️🌻👄 cometa to tylko i wyłącznie twoja zasługa 🖐️🌻👄 Trzymajcie się kochani :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za miłe powitanie 🌼 narazie się trzymam od wczoraj nie miałam wogole kontaktu z dymem papierosowym jest mi fajnie z tym a z drugiej strony jestem cholernie nerwowa przez to Trzymajcie za mnie kciuki a ja trzymam za was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurelia25, popijaj melisę, pomaga :D Ja biore też Maglek (to nie reklama leku) bez niego nie mogłam sie opanować i ciągle chdziłam podenerwowana 😡 . Trzymaj się cipeplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzina 47
co to za lek amazonko i czy można bez recepty dostać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnez i witamina B6 i oczywiście obowiązkowo dziurawiec, jedna filizanka dziennie i samopoczucie się poprawia :D Dodam że dziurawiec ( czytaj koziołek lekarski) jest podstawowym składnkeiem leków przeciwdepresyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka 147
Jak juz muwiłam jestem nowa od dziś nie pale tj,od rana bardzo sie staram ale puki co az tak bardzo mi to nie dokucza chociaz chyba zaczyna.mam nadzieje ze wyczymam. Pozdrawiam wszystkich walczących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednykot
witam wszystkich :* paliłam 9 lat... od 2 miesięcy, 1 tygodnia i 1 dnia NIE PALĘ!! http://b1.lilypie.com/A3XUp1.png jestem z siebie bardzo dumna, chociaż to nie tylko moja zasługa,ale także operacji serca,którą miałam 2 listopada 2006. od tamtej pory nie zapaliłam, paczkę papierosów mam do tej pory w torebce, przebywam w towarzystwie osób palących, wracam do domu i stwierdzam,że ubranie mi śmierdzi papierosami, wrr, ale jak sama paliłam,to tego nie zauważałam. Nawet dzisiaj w nocy śniło mi się,że zapaliłam papierosa:-/ zdarzają się sytuacje,kiedy zwłaszcza w towarzystwie miałabym ochotę zapalić,ale wtedy myślę sobie,że skoro tyle już nie palę, to dam rade i papieros nie będzie rządził moim życiem i wolną chwila:) Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w rzuceniu palenia :* Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie pozdrowienia dla Wszystkich! A dobroczynne działanie DZIURAWCA również potwierdzam! Rewelacja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredny kot - dobrze napisał, że papieros nie będzie rządził wolną chwilą. Właśnie, pali się często w tzw. wolnej chwili..., to...jaka ona wolna właściwie? Zatem w Nowym Roku samych wolnych \"prawdziwie\" i pachnących chwil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednykot
amoazonka==> dziękuję bardzo i również dużo zdrowia, bo ono jest najważniejsze :) :] fado===> teraz jesli mam wolną chwilę czytam różne fora :) człowiek wpada w pewną rutynę i przyzwyczajenia :( papieros, kawa, śniadania brak :( ja obiecałam sobie i mojemu ojcu,że po operacji nigdy już nie zapalę, trzymam się tego nie tylko dla niego ale głównie dla siebie :] i niedługo zacznę liczyć ile zaoszczędziłam kasy bez papierosa :) pozdrawiam :) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka...dzięki zaraz pędze do sklepu po meliskę bo na głowę jeszcze dostane szkoda mi mojego męża i dzieci bo krzycze na nich bez powodu a raczej przyczyną są jakieś błachostki, wiem o tym dobrze ale nie umiem sobie z tym poradzić Cholera po co ja wogóle zaczynałam palić 😠 blanka147🌼trzymaj się wrednykot..🌼gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurelia, tylko fajek z przyzwyczajenia nie kup!!! zamelduj się BP (Bez Papierosa) po powrocie :D setunia, wzajnemnie, obyśmy ten i kazdy następny wytrwały BP 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:) Dzisiaj minęło 8 miesięcy odkad nie palę. Gdyby mi ktoś rok temu powiedział,że rzucę palenie to bym go wyśmiała. Uwielbiałam palić,wszystkie dobre chwile kojarzyłam z papierosem. Dzięki silnej woli,tabexowi oraz Złośliwcowi i Jovik przetrwałam najcięzsze chwile kiedy to głód nikotynowy rzucał mną po ścianach. Dzisiaj jestem szczęśliwa,że się udało. Nigdy nie mowiłam i do dzisiaj tego nie powiem,ze nigdy wiecej nie zapalę. Do dnia dzisiejszego kiedy czasami jeszcze przychodzi ochota na śmierdziela,mówię sobie,że jeszcze dzisiaj nie zapalę i udaje się:) Sądze,że gdyby nie ten topik to w zyciu by mi się nie udało. Wszystkim,którzy zmagają się z nałogiem życzę wytrwałości bo warto. Gadzina 47--> 3mam kciuki!!! nie daj się małemu,obrzydliwemu śmierdzącemu petowi!!! Serdecznie wszystkich pozdrawiam Złosliwcu--> ❤️ 👄 Jovik ---> 🌼 Słoneczko ---> 🌼 I wszystkim,wszystkim🌼 🖐️ pa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani...jaka radość w serduchu mam, kiedy widzę ilu nowych, dzielnych pachnacych nam przybyło !!!!!!!!....:) Co jakiś czas powtarzam z uporem maniaka i do skutku, że to magiczny topik i z wielkim wsparciem....:).... Pamietam jak podjęłam decyzję o rzuceniu palenia....niepewna i wystraszona zajrzałam na ten topik...po kilku wpisach wiedziałam, ze nie jestem sama i dam rade..nie myliłam się !!! Ika, Jovik, Złośliwcze, Fado, Wiewióreczko--->pomogliście mi stanać na nogi...dzięki Wam miałam coraz więcej siły .....wzmocniona fizycznie i psychicznie krok po kroku podejmowałam kolejne słuszne dla mnie decyzje.....zmieniłam swoje Życie .....a zaczełam od rzucenia palenia !!!!!! Teraz mogę śmiało powiedziec- jestem odwazna kobieta i tej odwagi, a takze siły życzę wszystkim, którzy juz tu z nami sa i tym, którzy nas po cichu czytaja..:) :) :) Buziaki dla wszystkich !!!!!!!!.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!ja dalej nie pale;) wszystko zaczyna mi sie odklejac ciagle cos odkrztuszam kurcze mlody chlopak a chodze i akszle jak dziadek;) koniec ze swinstwem wszystko tak aldnie zaczelo pachniec i smak potraw inny pozdrawiam;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bully---> fajny z Ciebie młody chłopak...:) nie pal...ja paliłam ponad 20 lat i przeklinam dzień w który zapaliłam pierwszego peta.....trzymaj się dzielnie !!!!!!...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkooo, najlepszego w Nowym Roku 👄 bully, dobry to znak, zaczyna sie oczyszczanie orgnizmu, wszystko minie i bedziesz, nadal młody, piekny i pachnący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonczkooo
Amazonka :).........I miłości Wam wszystkim zycze....Miłości !!!!!!!.....bo czyni cuda !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam Wszystkich serdecznie:D nie wymieniam bo mógł bym jeszcze kogoś pominąć i nie chcę żeby ktoś z tego powodu poczuł się urażony :( za potrzebujących trzymam kciuki 🖐️ ika – to już 8 miesięcy ???? widzisz jak to szybko zleciało :D wiedziałem ze do słabeuszy nie należysz –brakuje tu Ciebie jeżeli będziesz mogła to odzywaj się czesciej 🌼 :D sloneczkooo-🌼 jovik –🌼 gadzinko 47-od nas tak łatwo się nie odchodzi wiem ze jesteś tu razem z nami –nie czaj się tylko wracaj BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juppiii kończy się 2 dzień bez papierosa wytrzymałam :) Jutro bedzie lepiej nie? Meliske popijam i jest ok Dziękuje za to że jesteście🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próba rzucenia
dziewczyny chce rzucic i jest strasznie.Paliłam 2 paczki dziennie ,od wczoraj staram sie i walczę.Wypaliłam kilka papierosów ,dzisiaj w pracy myślałam,ze rozwale wszystko ze złosci.Ratujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 32
doskonale Cię rozumiem ja nie palę 2 dzień i szlag mnie trafia jestem nie do wytrzymania .Ale nie poddawaj się może razem nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOSMAN
cześć gratuluję ,ja rzuciłem 2 lata temu katorga straszna ale opłacało się .Nie stosowałem żadnych środków typu plastry ,tabletki czy gumy .Powiem ci szczerze nie chciałbym przechodzić to jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka 147
Minoł pierwszy dzień trzymam sie dzielnie ale meliske tez sobie kupiłamchociaz nie wiele działa cos mocniejszego nie ma?? z tego wszystkiego spac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×